Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar benim 3. Günüm bir saat arayla sürekli tuvalete çıkıyorum çok rahatsız edici geliyor artık sizde de durumlar aynı mı 😌
Benim de aşılamanin 10uncu günü canim.bende sürekli tuvalete gidiyorum. Gebelikte de böyle sürekli tuvalete gidiliyor inşallah gebelik belirtimiz olsun🌹🙏

Merhabalar, ikinci asilamayi yaptirdim. Gonal-f ve ovitrelle kullandim.asilamayi ovitrellein ertesi gunu yapti doktor. Bat 27 nisan :) ama doktordan kendim istememe ragmen progesteron vermedi, hic bir faydasi yok dedi.. anlamadim.. yas34

Merhabalar, ikinci asilamayi yaptirdim. Gonal-f ve ovitrelle kullandim.asilamayi ovitrellein ertesi gunu yapti doktor. Bat 27 nisan :) ama doktordan kendim istememe ragmen progesteron vermedi, hic bir faydasi yok dedi.. anlamadim.. yas34
Canımm hayırlı olsun aynı gün yaptırmışız ben de aşılamadan çıktım biraz önce hayırlısı olsun kavuşalım inşallah 😍

Bu arada kızlar bel ağrınız var mı ? Baya bel ağrım var :KK43:

Fazla yumurta uyarılırsa iptal edilir ya da tüp bebeğe yönlendirme yaparız demişti benim doktorum ama yumurta sayısı vermedi. 3-4 yumurtaya kadar izin veriliyor diye biliyorum. Geçenlerde başka bir sayfada birisi 10 yumurtam gelişti iğne vurdurmadı doktor kendi çatlar dedi demişti. Bunu duyunca şaşırdım. Çünkü benim doktorum çoklu uyarılma olursa o ay ilişki bile önermem gebelik oluşmasın diye demişti. Senin ne kadar yumurtan gelişti ve mm ne kadar biliyor musun?
Neden iptal etmedi ben de bilmiyorum, doktoruma güvenmek istiyorum, 4 tane gelişen var
Fazla yumurta uyarılırsa iptal edilir ya da tüp bebeğe yönlendirme yaparız demişti benim doktorum ama yumurta sayısı vermedi. 3-4 yumurtaya kadar izin veriliyor diye biliyorum. Geçenlerde başka bir sayfada birisi 10 yumurtam gelişti iğne vurdurmadı doktor kendi çatlar dedi demişti. Bunu duyunca şaşırdım. Çünkü benim doktorum çoklu uyarılma olursa o ay ilişki bile önermem gebelik oluşmasın diye demişti. Senin ne kadar yumurtan gelişti ve mm ne kadar biliyor musun?
Neden iptal etmedi ben de bilmiyorum, doktoruma güvenmek istiyorum, 4 tane gelişen var, 19,5 mm, 17 mm, 15,5 mm, 15 mm, bunlar dışında küçükler de var tam sayı vermedi ama çok olduğunu söyledi

Öncelikle hayırlı olsun daha önceden hiç adet döngüsünün 21.günü test verdiniz mi çünkü o gün progesteron hormonu ölçülüyor ve değerler normal ise progestan ilacı verilmiyor benim değerim 13.1 di doktor sağlıklı bir şekilde yumurtlama tamamlanmış gibi şeyler söylemişti

Eklentiler

• 88068FD6-2E8E-4971-BF65-837D4C494E51.jpeg
    88068FD6-2E8E-4971-BF65-837D4C494E51.jpeg
    17,4 KB · Görüntüleme: 31
Canim bende bel ağrısı devam ediyor.birde aynı senin gibi göğüs hassasiyeti bende de oldu.birde dolgunlaştı damarlari cok belli.icimde de hep tokluk hissi var.yediklerim afedersin agzimda.birde hayatımda yaşamadığım bir agri var diş etlerim ağrıyor. Dişlerime dokunamıyorum. Belki de ben çok ilaç alıyorum bebegin tutunabilmesi için ondan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum
Benim 7ci gün hiç bir belirtim yok ama hiç çok entresan 😔bi belim çok yorulursam o zaman zorlanıyor onun haricinde hiç aşılama olmuş gibi değilim m 😪

Bana da her hangi bir ilaç vermediler aşılamadan sonra. Doktoruma güveniyorum demek ki gerek duymamış. Siz de güvenin gerisi tevekkül 🙏🏻 üstelik ben herkes gibi gonal f de kullanmadım sadece 5 gün klomen 🙈

Bana da her hangi bir ilaç vermediler aşılamadan sonra. Doktoruma güveniyorum demek ki gerek duymamış. Siz de güvenin gerisi tevekkül 🙏🏻 üstelik ben herkes gibi gonal f de kullanmadım sadece 5 gün klomen 🙈
Ben klomen ile aşılama yaptırdım ama eğer başarısız olursa tüp bebek için en az 2 defa gonal f ile aşılama şartı varmış devlet hastanesinde.

Neden iptal etmedi ben de bilmiyorum, doktoruma güvenmek istiyorum, 4 tane gelişen var

Neden iptal etmedi ben de bilmiyorum, doktoruma güvenmek istiyorum, 4 tane gelişen var, 19,5 mm, 17 mm, 15,5 mm, 15 mm, bunlar dışında küçükler de var tam sayı vermedi ama çok olduğunu söyledi
4 tane normal sayılıyor diye biliyorum. Zaten ultrasyonla birkaç güne bir takip ediyordur doktor. Aşılama zamanı belli mi?

X