Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hos geldiniz güzel anne adayları. Dilerim Allahtan burası bebek haberleriyle dolsun taşsın. Sabrimiz bol olsun Allah herkese dirayet versin inşallah şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine çekirdek aile olmayı nasip etsin bize 🙏🙏🌹🤗

Arkadaşlar bende pco olduğunu ve yumurtaların sayısının gonal f ile çok olduğunu dün yazmıştım, burada eski yazılanları okudum, genelde 4 ve üzeri yumurta olunca çoğul gebelik riski ve OHSS olma ihtimalinden dolayı aşılama işlemleri iptal edilen çok kişi olmuş, doktorum çoğul gebelik olabileceğini söyledi ama OHSS'den bahsetmedi ve yarın aşılama olacağım, keşke yazılanları okumasaydım, bütün gece uyuyamadım, şimdiden stres yaptım, bana yardımcı olur musunuz lütfen 😔 siz ne düşünüyorsunuz, çevrenizde benim gibi 5 ve üzeri yumurtası gelişen ama aşılamayla sağlıklı bir gebelik geçiren tanıdıklarınız oldu mu?

Arkadaşlar bende pco olduğunu ve yumurtaların sayısının gonal f ile çok olduğunu dün yazmıştım, burada eski yazılanları okudum, genelde 4 ve üzeri yumurta olunca çoğul gebelik riski ve OHSS olma ihtimalinden dolayı aşılama işlemleri iptal edilen çok kişi olmuş, doktorum çoğul gebelik olabileceğini söyledi ama OHSS'den bahsetmedi ve yarın aşılama olacağım, keşke yazılanları okumasaydım, bütün gece uyuyamadım, şimdiden stres yaptım, bana yardımcı olur musunuz lütfen 😔 siz ne düşünüyorsunuz, çevrenizde benim gibi 5 ve üzeri yumurtası gelişen ama aşılamayla sağlıklı bir gebelik geçiren tanıdıklarınız oldu mu?
Benim de şubat ayında 2. Asilamam çok gelistiginden iptal olmuştu. Dedim acaba kendim degerlendirsem nasıl olur falan ama nette arastirdim gebe kalmak ohss yi artiriyormus. Bilemiyorum aşılama bu durumda ne kadar mantıkli?

Doktorun kötü olacağını düşünseydi aşılamaya karar veremezdi diye düşünüyorum. Bilemedim ki şimdi 😔

I LoVe You I LoVe You
D demet7688
Dreamgirls Dreamgirls
A aink kızlarrr tablomuzun ilk sıradakiler şanslı anne adayları 🤩 Bugün aşılama gününün 11.günü. Neler hissediyorsunuz ve ne zaman test yapacaksınız? Heyecan başlasın ve tablo şenlensin 🤩🤩🤩🤩
Yaa korkuyorum bel ağrım var hafif dünden beri göğüs uçlarıma dokununca acısını hissediyorum böyle hafif sızlama gibi hatta gece eşim sarilirken eli çarptı o an da hissettim ara ara kasık batması gibi birşey var sanki karnımı gazla doldurmuşlar gibi hissediyorum ama bunların yanı sıra karın ağrım da var

Yaa korkuyorum bel ağrım var hafif dünden beri göğüs uçlarıma dokununca acısını hissediyorum böyle hafif sızlama gibi hatta gece eşim sarilirken eli çarptı o an da hissettim ara ara kasık batması gibi birşey var sanki karnımı gazla doldurmuşlar gibi hissediyorum ama bunların yanı sıra karın ağrım da var
Hayırlı haberin müjdesi olabilir canım yaa 🤩 Ne zaman test yapacaksın

5 inin hepsinin tutacagi kesin mi evet bir ihtimal ama sadece ihtimal içini ferah tut olacağı varsa her türlü olacaktır biz ne yaparsak yapalım bebeklerimizinde bı doğum günü var sonuçta Hz. Meryem e spermsiz evlat nasip Eden rabbim bizimde çabalarımızın sonucunu verecektir bu döktüğümüz gözyaşları uğraşlar çabalar karşılığında bizide mukafatlandiracaktir lütfen stres olmayın benim 4 tane yumurtam vardi ikisi büyük diger ikisi küçük 11. Gündü hemde 13. Gün tekrar gittiğimde o küçük iki yumurta yok olmuştu içini ferah tut lütfen stresten uzak durun olacagi varsa da olmamasına sebep oluyoruz bugün sevdiğiniz şeyleri yapın mesela bütün stresi atın doktorunuza güveniyorsanız kendinizi ona bırakın cikin biraz gezin dolaşın

Hayırlı haberin müjdesi olabilir canım yaa 🤩 Ne zaman test yapacaksın
Bilmem yapmayı düşünmüyorum korktuğum için dün iki kere eczanenin önünden geçtim ayaklarım içeriye gitmedi almadım bende adetimi beklesem acaba diyorum bir yanım oldu git test al diyor bir yanım boşuna uğraşma değişik duygular var

5 inin hepsinin tutacagi kesin mi evet bir ihtimal ama sadece ihtimal içini ferah tut olacağı varsa her türlü olacaktır biz ne yaparsak yapalım bebeklerimizinde bı doğum günü var sonuçta Hz. Meryem e spermsiz evlat nasip Eden rabbim bizimde çabalarımızın sonucunu verecektir bu döktüğümüz gözyaşları uğraşlar çabalar karşılığında bizide mukafatlandiracaktir lütfen stres olmayın benim 4 tane yumurtam vardi ikisi büyük diger ikisi küçük 11. Gündü hemde 13. Gün tekrar gittiğimde o küçük iki yumurta yok olmuştu içini ferah tut lütfen stresten uzak durun olacagi varsa da olmamasına sebep oluyoruz bugün sevdiğiniz şeyleri yapın mesela bütün stresi atın doktorunuza güveniyorsanız kendinizi ona bırakın cikin biraz gezin dolaşın
Çok iyi geldi yazınız, farklı bir bakış açısı oldu benim için, çok teşekkür ederim ❤️

Varmı bir ağrı sızı herhangi birşey nasıl hissediyorsun
Canim bende bel ağrısı devam ediyor.birde aynı senin gibi göğüs hassasiyeti bende de oldu.birde dolgunlaştı damarlari cok belli.icimde de hep tokluk hissi var.yediklerim afedersin agzimda.birde hayatımda yaşamadığım bir agri var diş etlerim ağrıyor. Dişlerime dokunamıyorum. Belki de ben çok ilaç alıyorum bebegin tutunabilmesi için ondan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum

X