Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canim bende bel ağrısı devam ediyor.birde aynı senin gibi göğüs hassasiyeti bende de oldu.birde dolgunlaştı damarlari cok belli.icimde de hep tokluk hissi var.yediklerim afedersin agzimda.birde hayatımda yaşamadığım bir agri var diş etlerim ağrıyor. Dişlerime dokunamıyorum. Belki de ben çok ilaç alıyorum bebegin tutunabilmesi için ondan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum
Hadi bakalım benim pek ümidim yok ama nedense senin var gibi doğdu içime insAllah vardır

Bilmem yapmayı düşünmüyorum korktuğum için dün iki kere eczanenin önünden geçtim ayaklarım içeriye gitmedi almadım bende adetimi beklesem acaba diyorum bir yanım oldu git test al diyor bir yanım boşuna uğraşma değişik duygular var
Canim bugün aşılamanin 10uncu günü sakin test yapma arkadasim. Daha belli olmaz ki. Hepimiz hayalimizi kavuşmak için sabırsızlanıyoruz biliyorum ama nolur sabredelim.

Canim bugün aşılamanin 10uncu günü sakin test yapma arkadasim. Daha belli olmaz ki. Hepimiz hayalimizi kavuşmak için sabırsızlanıyoruz biliyorum ama nolur sabredelim.
Yapamiyorum zaten elim girmiyor beklicem birkaç gün daha

Arkadaşlar bende pco olduğunu ve yumurtaların sayısının gonal f ile çok olduğunu dün yazmıştım, burada eski yazılanları okudum, genelde 4 ve üzeri yumurta olunca çoğul gebelik riski ve OHSS olma ihtimalinden dolayı aşılama işlemleri iptal edilen çok kişi olmuş, doktorum çoğul gebelik olabileceğini söyledi ama OHSS'den bahsetmedi ve yarın aşılama olacağım, keşke yazılanları okumasaydım, bütün gece uyuyamadım, şimdiden stres yaptım, bana yardımcı olur musunuz lütfen 😔 siz ne düşünüyorsunuz, çevrenizde benim gibi 5 ve üzeri yumurtası gelişen ama aşılamayla sağlıklı bir gebelik geçiren tanıdıklarınız oldu mu?
Fazla yumurta uyarılırsa iptal edilir ya da tüp bebeğe yönlendirme yaparız demişti benim doktorum ama yumurta sayısı vermedi. 3-4 yumurtaya kadar izin veriliyor diye biliyorum. Geçenlerde başka bir sayfada birisi 10 yumurtam gelişti iğne vurdurmadı doktor kendi çatlar dedi demişti. Bunu duyunca şaşırdım. Çünkü benim doktorum çoklu uyarılma olursa o ay ilişki bile önermem gebelik oluşmasın diye demişti. Senin ne kadar yumurtan gelişti ve mm ne kadar biliyor musun?

Merhaba kızlar bende dün 12nisanda 2.aşılamamı oldum çok zor süreç bizim ne yaşadığımızı bizden başka anlayan olamaz Allah'ım emek veren isteyen herkese tez zamanda nasip etsin 🙏🙏

Kızlar taze aşılandım hemen aktarayım 😂 idrara sıkışıklık dışında hiç zorlayıcı bir tarafı yok çok hafif hissediyorsunuz giren şeyi merak etmeyin. Progestron fitil verdiler bir de östrojen hapı ayın 27sindr test yapmamı söylediler. Günlük yaşantna geri dönebilirsin sadede ağır spor vs önerilmiyor dendi o kadar.

Cok cok sevindim canım benim inşallah şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine hayirli haberler alırız hepimiz kendine dikkat et dinlen inşallah mutlu sonucu alacaksin🌹🧿
Allah razı olsun canım benim, yapıldı çok şükür şuan uzanıyorum hala 🤲🏻❤️ Rabbime şükürler olsun bugunu de nasip etti

Cok çok sevindim canım benim Allah hayırlı haberler almak nasip etsin sana bize anne olmak isteyen herkese. Güzel haberini bekliyoruz🌹🙏 dinlen güzelce 🙏🌹
Kızlar taze aşılandım hemen aktarayım 😂 idrara sıkışıklık dışında hiç zorlayıcı bir tarafı yok çok hafif hissediyorsunuz giren şeyi merak etmeyin. Progestron fitil verdiler bir de östrojen hapı ayın 27sindr test yapmamı söylediler. Günlük yaşantna geri dönebilirsin sadede ağır spor vs önerilmiyor dendi o kadar.

Bilmem yapmayı düşünmüyorum korktuğum için dün iki kere eczanenin önünden geçtim ayaklarım içeriye gitmedi almadım bende adetimi beklesem acaba diyorum bir yanım oldu git test al diyor bir yanım boşuna uğraşma değişik duygular var
Nasıl hissediyorsan öyle yap canım. Nasıl iyi olacağına inanıyorsan onu yap ❤️

Cok çok sevindim canım benim Allah hayırlı haberler almak nasip etsin sana bize anne olmak isteyen herkese. Güzel haberini bekliyoruz🌹🙏 dinlen güzelce 🙏🌹
Amiin amiiin hepbirlikte alalım haberleri canım benim ne guzel olur bu topicte bu listenin yanında hepimizin hamile emojisi rabbim bu mübarek ayda bizi kavuştursun inşallah 🤲🏻💕

Peki işlem sonrası tuvalete gittiniz mi zaten sıkışık zor olmuyor mu 🙈🙈

Yaaa 🙈🙈🙈🙈 peki ne zamana kadar beklemeli tuvalete gitmemek için işlem sonrası? Düşündükçe bile kaçırırmıyım diye düşünüyorum 😅😅
Canım 30 dakika yatmamı söyledi ben 40 dakika yattım ve şimdi kalktım gerçekten zor oldu muayene de zor oluyor oraya baskı yapıyorlar ya 😅😅 , ama işlem bittikten sonra heycandan galiba unuttum yani 40 dakika daha yatabildim

X