Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar ben 6, günde dayanamadım bir test yapayım dedim 2. Çizgim silik çıktı tabiikide belli olmaz ama dayanamadım

Gördüm gördüm hemen ekleyeceğim bilgisayardan :) Şifa olsun canım. Evet kiminde az miktar kanama oluyormuş bu normal. Dikkat et dinlen 1-2 gün. İlişki ile ilgili birşey söyledi mi?
Sordum yarin yada obur gun yapalim diye kendini iyi hissediyorsan istegine bagli dedi nasil istersen. Iyi olur dedi

Kızlar ben 6, günde dayanamadım bir test yapayım dedim 2. Çizgim silik çıktı tabiikide belli olmaz ama dayanamadım Eki Görüntüle 2823384
Yaaa sabırsızlığı iyi bilirim :) çatlamanın etkisinde muhtemelen çok erken çünkü. İnş çatlamanın etkisi geçince de bu çift çizgiyi görürsün. Bu haliyle bile görmek insanı bir hoş ediyor değil mi

Umut fakirin ekmeğidir diyorum ve haftaya haber vereceğim hemen zaten hep bir umut var bunu görünce hayaller başlıyor

Merhabaa postu görünce bende yazmak istedim 5 nisanda 2ci aşılamamı oldum bat günüm belli değil hiç bir zaman günü gününü tutmaz ben 14 gün sonra test yapmayı düşünüyorum

Merhaba
33 yaşındayım 3nisanda aşılama yaptırdım. Şuana kdr hiç belirtim yok maalesef tutmayacak diye üzülüyorum. İnşallah hepimiz bebek sahibi oluruz.
Canim merhaba bende 3 nisan da asilama yaptırdım ve bende 33 yaşındayım. İlk aşılamam. Benim de hiç bir belirtim yok. Bende tutmadı diye kendi kendimi yiyip bitiriyorum 16 nisanda baktırmam gerekiyor korkuyorum aynı şeyleri yaşıyoruz inşallah tutar da bebeklerimiz bize supriz yaparlar

Merhabaa postu görünce bende yazmak istedim 5 nisanda 2ci aşılamamı oldum bat günüm belli değil hiç bir zaman günü gününü tutmaz ben 14 gün sonra test yapmayı düşünüyorum
Merhaba canim hayırlısı olsun inşallah bize güzel haber verirsin bende senden 2 gün önce oldum arka arkaya güzel haberler almak dilegiyle

Kızlar ben 6, günde dayanamadım bir test yapayım dedim 2. Çizgim silik çıktı tabiikide belli olmaz ama dayanamadım Eki Görüntüle 2823384
Bende 6. Gunde test yaptım çift çizgi görebilmek için. Forumlarda okuyorum bazen ilacın etkisiyle çift çizgi çıkıyormuş diye yaptım. Ama kalpten inanıyorum 14 günde bu çizgiyi tekrar göreceksin

Ben altıncı günden beri her gün test yapıyorum bi altıncı gün gordum çift çizgiyi. Kendimi tutamıyorum. Nekadar belli etmesem de psikolojim bozuldu. Doktor tutmaması için hiç bir sebep yok deyince cok umutlandim sanirim. Keşke demeseydi. Büyük hayal kırıklığı olacak benim için

Hoşgeldin aramıza canım Nisan ayı umutlu bekleyiş sonucu hepimizin güzel alması dileğiyle hatırlansın
Hoşbuldummm inşallah güzel haberler alırız hep beraber. ilk aşılamam da hep belirti bekledim ama bıraktım bunda hayırlısı artık

Ben cesaret edip hiç denemedim ama yalan değil ilaç etkisiyle bile olsa bi kere pozitif görmeyi isterdim ama sonra da boşuna umutlanırsam diye korkumdan test yapmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…