Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar bisey soracam daha dün asilama yapıldı gögsum çok açıyor sizinde öyle mi
Benim henüz aşılama yapılmadı ama göğüslerim sızlıyor, normalde adetten 1 hafta önce başlardı, 8 gün 150'lik gonal f kullandım, şuan hastanede bekliyorum, bakalım nasıl durumda yumoşlar

Aramıza katılan anne adayları hoşgeldiniz, hepinizden güzel haberler bekliyoruz inşallah en son aşılama yaptıracak olan benim sanırım, beklemek o kadar zor ki

Aramıza katılan anne adayları hoşgeldiniz, hepinizden güzel haberler bekliyoruz inşallah en son aşılama yaptıracak olan benim sanırım, beklemek o kadar zor ki
Hoşbuldummm anne adayı demeniz çok hoşuma gitti teşekkür ederim aşılamadan sonrası beklemek çok aşırı heyacanlı benim aşılamaya kadar olan süreç çok hızlı geçti ama şimdi geçmiyor

Klomen mi femara mı kullandınız kaç yumurtanız gelişti
1.aşılamada 1*1 klomen 5 gün kullandım. 19 a 17.5 2 yumurta gelişti kendiliğinden çatladı. Bu ay aynı doz kullan dedi doktorum. Ben ek olarak c life macun kullanıyorum. Çok merak ediyorum bu ay nasıl olacak Cuma yumurta kontrolü var

Insallah rabbim gönlümüze göre verir herşey çok güzel olsun

Böyle olan yok mu başka çok acıyor çünkü. Bende öyle düşündüm size de sorayim dedim
Ben çatlatma iğnesi olmadım hiç ama kullananların 10güne kadar kana gebelik hormonu saldığı için birtakım değişikliklerin oluştuğunu söylemişlerdi. Ondan olabilir. Kullanan arkadaşlar da yazarsa içiniz rahat etsin dilerim hayra çıksı n

Amin rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin❤

Allahim inşallah hepimiz gün gün güzel haber veririz birbirimize. Her anne baba olmak isteyene bizlere nasip etsin Rabbim. Bu sayfa hepimize uğurlu gelsin haberdar edelim birbirimizi.

Şuan en çok istediğim şey o mucize bebek haberini almak ve ilk yapacagim şey hamile elbisesi siparisi vermek. Sepetim beğendiğim hamile elbiseleriyle dolup taşıyor.çok özeniyorum Birgün alıp giyebilmek kısmet olur mu ki.

İnşallah güzel haberler alırsınız. Ben ilk klomenle aşılama oldum 19mm yumurt ve çatlatma iğnesi ile olmadı sonra ki denemem de klomen yumurtları büyütmedi aşılama iptal oldu. Sonrali ay gonalf verildi yumurtlar tam büyürken kayboldular 13mm den sonra. Bu ay kalan gonalf 4 gün kullandım ve femara kullandım bakalım sonuç ne olacak

Her ay aynı tepkiyi veremiyor çok haklısınız. 2 yumurta oluşması bile insana daha çok umut veriyor. Bari biri tutsun diye :) umarım enaz biri sapasağlam tutunurda şenlenir ortalık

Benim de trendyolda koleksiyon olarak 'belki bebek' adıyla açtığıma ne demeli Dilerim o mutluluğu yaşarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…