2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa bana da kendiminki öyle geliyor 😂😂😂 bir aralık şimdi hatırlamıyorum ama çabuk geçti ondan sonra gün gün sayıyoruz hele 13 Allahım sanki 2 haftadır 13😂
Benimki de bana öyle geliyor sanki herkesinki akıyor benimki hep duruyor 😂😂😂 ne kadar açsak hamileliğe artık daha fazla daha fazla olsun hemen olsun bebikler diye bekliyoruz. Rabbim sağlıkla kavuştursun 🤲🏻

Benimki de bana öyle geliyor sanki herkesinki akıyor benimki hep duruyor 😂😂😂 ne kadar açsak hamileliğe artık daha fazla daha fazla olsun hemen olsun bebikler diye bekliyoruz. Rabbim sağlıkla kavuştursun 🤲🏻
Saha fazla daha fazla 😂😂 16 ossunn 20 ossunn🙈
Şaka Bi yana tabi canım herşeyin başı sağlık. Allah sağlıkla kucağımıza aldırsın 🤲🏻

Zarari yokmuş zaten ama lekelenme durduğu için bırakırım
Bana bıraktırırkrn artık o hormonları dışardan takviye almana gerek. Bu ilaçlar faydadan çok yan etki yapar sana bundan sonra dedi kesti. Oksapar ve multivitamin ile devm ediyorum odur budur Bi de 2 haftada bir kendi iğnrm işte

Pro
Bana bıraktırırkrn artık o hormonları dışardan takviye almana gerek. Bu ilaçlar faydadan çok yan etki yapar sana bundan sonra dedi kesti. Oksapar ve multivitamin ile devm ediyorum odur budur Bi de 2 haftada bir kendi iğnrm işte
Proluton vuruyor musun peki. Ben oksapari hiç kullanmadım vitamin ve kan ilacı kullanıyorum bende

X