2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kilya Kilya bu günleri hayal et kuzum 🥰
Heyt be delikanlılar 😅 ayy inşallah Rabbim bu günlerini gösterir 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Kuzum mesajları okuya okuya geldim çok sevindim ☺️ Belki ciğer geliştirici iğneninde etkisi olabilir bebişlerde bakalım akşam nasıl çıkacak haber ver muhakkak ☺️
Aynen bende ondan şüpheleniyorum ya da alıştı bıdık cihaza filan çok sık girdi ya umursamadı uyudu. Bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ neyse ki sonrası iyi çıktı bakalım bende de sancısız onlarda da aktif nst alırsak akşam daha iyi olacak 🤲🏻

Kızlarrr sinir oldum ben bu dr a yaaa benı cok gerdi
Bana rapor almadan sana bakmam dogurtmam felan demesi
Ben zaten cok gerginim 😭 ondan bı oncekı dr a yazdım yarın sabah gel dedı
Hani şu sakınlestırıcı narkotık ıgne yapıyor demıstım ya size o dr
Suanda bu kadar telas yapıp acil gördugu bı hastaya neden öyle dedı pzaöan dıyroum benım taa dogum sonrası depsresyonumu düşünüyor ama bemı sımdıdıen kendı geriyor
Belkı ılerlelrse hastaneye bıle yatman gerekecek haberın var mı dıo
Ama muaneye gıttıgımde cok rahat sen ıyısın ıyı senden kotulerı var diyordu
Vallahı bugun kı beynımıde onun konusmaları yedı🧐🥺😢

Kızlarrr sinir oldum ben bu dr a yaaa benı cok gerdi
Bana rapor almadan sana bakmam dogurtmam felan demesi
Ben zaten cok gerginim 😭 ondan bı oncekı dr a yazdım yarın sabah gel dedı
Hani şu sakınlestırıcı narkotık ıgne yapıyor demıstım ya size o dr
Suanda bu kadar telas yapıp acil gördugu bı hastaya neden öyle dedı pzaöan dıyroum benım taa dogum sonrası depsresyonumu düşünüyor ama bemı sımdıdıen kendı geriyor
Belkı ılerlelrse hastaneye bıle yatman gerekecek haberın var mı dıo
Ama muaneye gıttıgımde cok rahat sen ıyısın ıyı senden kotulerı var diyordu
Vallahı bugun kı beynımıde onun konusmaları yedı🧐🥺😢
Bence sen gitmedin ya gözünü korkutmak mı istedi git diye aklıma o geldi yoksa hangi dr dogurtmak icin rapor ister böyle bir dayanak yok ki bi kere

Bence sen gitmedin ya gözünü korkutmak mı istedi git diye aklıma o geldi yoksa hangi dr dogurtmak icin rapor ister böyle bir dayanak yok ki bi kere
İşte benım gıbı gwcwlerı delıren ppanık atak hastası ıcınde oyle konusursa kurarr dururr kuzumm aksama kadar onun stresınde yasadım
Canım cok sıkıldı ben olumsuzluklardan kacıyorum benıngeren hastane dr benınartık sakince hazırlaması lazım bem gece uyuyama kadar esıme oturr dıbımde sakın uyuma dıyroum psıkojık yoksa uyudu mu dıe de bakınıyorum sureklı yanımda bırı olsun elı üstümde olsun geceelrı gerılmeyınce oyle olmuyorum ama
Geceler bana gelınce gerılmemek 7cın ne yapsam dıe bakınıyorum
Suanda bıle ensemden tepeme kadar gerginim 😢
Bılemıyroum saglıklı dusunemıyroum kı saglıklı karar vereyım
Yarın 11.30 a randevu verdıler dıger hıttım ıgne yapan dr bakayım ne olcak😣

İşte benım gıbı gwcwlerı delıren ppanık atak hastası ıcınde oyle konusursa kurarr dururr kuzumm aksama kadar onun stresınde yasadım
Canım cok sıkıldı ben olumsuzluklardan kacıyorum benıngeren hastane dr benınartık sakince hazırlaması lazım bem gece uyuyama kadar esıme oturr dıbımde sakın uyuma dıyroum psıkojık yoksa uyudu mu dıe de bakınıyorum sureklı yanımda bırı olsun elı üstümde olsun geceelrı gerılmeyınce oyle olmuyorum ama
Geceler bana gelınce gerılmemek 7cın ne yapsam dıe bakınıyorum
Suanda bıle ensemden tepeme kadar gerginim 😢
Bılemıyroum saglıklı dusunemıyroum kı saglıklı karar vereyım
Yarın 11.30 a randevu verdıler dıger hıttım ıgne yapan dr bakayım ne olcak😣
Evet her ne olursa olsun öyle bir yaklasimla gelmemeli sana haklısın o konuda sen bu ilac yapan dryi neden bırakip bu bayana gitmistin

X