2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aaa terbiyesizler bana diyo ki yeni siaprişiniz de gönderelim isterseniz , ben de dedim ki önlüğü tek yollayamıyomusunuz, sizin için diyorum kargo ücreti çıkmasın diye dedi, ben de sizin hatanız ben mi ödicem kargo ücretini neyse kalsın dedim 🤬 nurselek nurselek ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555
Auu bazen boyle talıhsızlıkler oluyor kuzum
Neyse kendınızı benımle tesellı edın 😅
550 tl kazıklanmıstım 🙈😡🤷‍♀️😁

Çok güzel olmuş canım ellerine sağlık 😍
Tesekkur ederim canım 💜
Ellerine sağlık kuzum benim 🥰
Tesekkur ederm kuzucumm 💜
Ay asıl onlar haklarından feragat etsinler onların haklarını başkasına verirsin yabancılar mı 🤭😂😂
Zaten kaç kişi gelecek ki sanmıyorum gelen olsun ama ya gelirse diye iştem😅
Çok güzel olmuş ellerine sağlık 😍
Sağol kuzumm 💜
Aaa neler yapılıyor burada uzak kaldım 🙂
Giriştim bişilere bakalım ne olcak 😅

Canım Allah razı olsun. Bende vurulanlardan oldum 😅😬 öyle ya Rabbim hayırlısı ile tamamlamayı nasip etsin sağlıkla kucağımıza almayı🤲🏻 Ay ilk haftaların stresi hiç bir şeymiş diyorum şimdi öyle yıprandım ki 🙄 Rabbim beterinden korusun 🤲🏻

Amin kzum gercekten son haftalar hem karın büyük hareket zor hem sağlıklı olsunlar düşüncesi gercekten son ay nasıl gececek bakalım iyi olsunlar da başka bişi istemiyorum 🥰

H Hazel9
Dün ben yemek söyledim yedim bitti yedikten sonra benim söylediğim menü olmadgını farkettm 😅 geç olsa da açlıktan gözüm dönmüşse demekki 👀 sonra gittim fişe baktm benm adım değil yanlıs gelmiş ve daha pahalı bir yemek yemişim 😅 sonra hemen bildirdim başksının şeyini bana göndermişler diye bugun para iadesi geldi 😅 hem yedim hem para kazandm 🙈

Kız beş lira on lira peşine düşmem de yani üsluba sinir oldum hem kendi hataları hiç te yaşamam yani neyse önemli değil 😂 seninki beterdi canımm
Yavrum ne uslubu bem muhatap bıle bulamamıstım uzerıne araba tutup sinirden adlıyeye gıtmıstım.
Ordada fotokopı vs parası harcamsıtım cıktılar vhatsap ınstagram konusmalarından
😬 Yaa şimdi gülüp gecıyroum cunku tek kaybımız 3.5 para olsun napalım dıyroum kuzum
Kızz son donemlerde bayagı cuvalladık paradan dan da vallaa ama hastalık olunca gözu de gormıyor ınsanın amann hallolur dıyrouz 1 ayda dr lara harcadıgım ne paralar hastanede bem yataarkeen harcananalr ppııuuuu
Bızım kız dogsun hayırlısı ıle kısmetı ıle gelecek dıe beklıyrouz 🤲😂😹 bu ınıslerın bırde cıkısı olur elbet rabbım kımseyı darda koymasın

Yavrum ne uslubu bem muhatap bıle bulamamıstım uzerıne araba tutup sinirden adlıyeye gıtmıstım.
Ordada fotokopı vs parası harcamsıtım cıktılar vhatsap ınstagram konusmalarından
😬 Yaa şimdi gülüp gecıyroum cunku tek kaybımız 3.5 para olsun napalım dıyroum kuzum
Kızz son donemlerde bayagı cuvalladık paradan dan da vallaa ama hastalık olunca gözu de gormıyor ınsanın amann hallolur dıyrouz 1 ayda dr lara harcadıgım ne paralar hastanede bem yataarkeen harcananalr ppııuuuu
Bızım kız dogsun hayırlısı ıle kısmetı ıle gelecek dıe beklıyrouz 🤲😂😹 bu ınıslerın bırde cıkısı olur elbet rabbım kımseyı darda koymasın
Haklısın kuzum yoğun bir ay oldu sizin için ama sağlık olsun İşte kuzum siz iyi olun gelir bereketiylr kız çocuğu 🤲

H Hazel9
Dün ben yemek söyledim yedim bitti yedikten sonra benim söylediğim menü olmadgını farkettm 😅 geç olsa da açlıktan gözüm dönmüşse demekki 👀 sonra gittim fişe baktm benm adım değil yanlıs gelmiş ve daha pahalı bir yemek yemişim 😅 sonra hemen bildirdim başksının şeyini bana göndermişler diye bugun para iadesi geldi 😅 hem yedim hem para kazandm 🙈
Haha bana da olmuştu trendyol yemekte böyle sahip çıksınlar hatalrına canımı yesinlerr 😂

Tesekkur ederim canım 💜

Tesekkur ederm kuzucumm 💜

Zaten kaç kişi gelecek ki sanmıyorum gelen olsun ama ya gelirse diye iştem😅

Sağol kuzumm 💜

Giriştim bişilere bakalım ne olcak 😅

Canım Allah razı olsun. Bende vurulanlardan oldum 😅😬 öyle ya Rabbim hayırlısı ile tamamlamayı nasip etsin sağlıkla kucağımıza almayı🤲🏻 Ay ilk haftaların stresi hiç bir şeymiş diyorum şimdi öyle yıprandım ki 🙄 Rabbim beterinden korusun 🤲🏻

Amin kzum gercekten son haftalar hem karın büyük hareket zor hem sağlıklı olsunlar düşüncesi gercekten son ay nasıl gececek bakalım iyi olsunlar da başka bişi istemiyorum 🥰
Güzel olur eminim emeğine sağlık 🤗 çoğunlukla eşimden yardım alıyorum ben etrafımda ise kalkmak en zor şeylerden biri oldu bana 😅

Hastanede fotograf çekeriz belki diye aldıgım tulum geldi bugun 🥰

Eklentiler

• 7860EDD8-B838-41DF-B31C-8A2E1B2CA0F3.jpeg
    7860EDD8-B838-41DF-B31C-8A2E1B2CA0F3.jpeg
    87,4 KB · Görüntüleme: 28
  • 603FC2BB-F3F8-4E82-AD7F-5B5BF7D3440A.jpeg
    603FC2BB-F3F8-4E82-AD7F-5B5BF7D3440A.jpeg
    102,3 KB · Görüntüleme: 30
  • 2A4A9073-E93E-4B0E-9A3E-41A726E42367.jpeg
    2A4A9073-E93E-4B0E-9A3E-41A726E42367.jpeg
    90,6 KB · Görüntüleme: 27
  • CDFCEB69-66CD-4E8E-A5CF-4F16EF3FCC0E.jpeg
    CDFCEB69-66CD-4E8E-A5CF-4F16EF3FCC0E.jpeg
    155,6 KB · Görüntüleme: 29
  • 72F4257F-1963-4945-B624-E94CA40CFB6C.jpeg
    72F4257F-1963-4945-B624-E94CA40CFB6C.jpeg
    76,6 KB · Görüntüleme: 24
Kızlar şimdi anlaşma yapalım doğuma giderken mi yazıyoruz buraya doğurduktan sonra mı 😅🙈
Lan ne dogumdan sınra yazamazsın
Dr dogum dedıgı an
Kızlarr dogurruyırummmm yazılır 🤩 herkes bı agızdan dualar edılır sonucu da haber verılır ınsallahh guzelce taammm ınsallah guzelce sonuclanır herkes bebegıne saglıkla kavusur 🤲 🥰

Hastanede fotograf çekeriz belki diye aldıgım tulum geldi bugun 🥰
Ahhh bızımkıne benzıyor ama ben yavrumun herseyını ayarlarken artık hıc bısey yapamıyorum 🥺 cok korkuyroum ınsallah hayallerımızdekı doguma ulasırız rabbım hayyırlarla gondersın meleklerını🤲

X