2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Olmaz olmaz sen okuma Allah aşkına şu yazıları bişeyleri doldurma kendini doktorun prof nelerle karşılaşmıştır bişey olsa uyarır şöyle yap böyle yap derdi kuzucum olmaz sorun merak etmee iyiye odaklanıyoruz olucak olan olucak istediğin kadar önlem al ne zaman isterlerse o zaman gelcekler ☺️
Ah kuzum öyle Allah ne yazdıysa göreceğiz. Doktora güvenmekten başka çarem yok zaten yavrum bakalım zaman me gösterecek

İşte doktora gitmeden önce elimde veri olsun diye vercem haftaya, aile hekimindeki hemşire bile nasıl vermediniz bugüne kadar dio dedim aramadınız sizin yüzünüzden 😂😂😂
Benim doktorum da pek istemiyor öyle yani üç ayda bir filan istiyor. Ama işte belirti veriyor ya oradan bilirim diyor onlar istemiyorlar sürekli tahlil filan 😬

Masaallah güzelmiş güle güle kullansunlar 😍😍😍

İns bu süreçte bütün değerlerin normale döner cnm 🤲🤲🤲bir şifa birşey olsa keşke desem ama ben bilmiyorum hiç

Cnm bende dogguma kadar enox kullanıyorum kullanicam 26 haftadan beri koluma yapıyorum iğneyi açıyor evet ama yapacak birşey yok ayağa da yapabilirsin ....
Amin sağolasın canım 🤲🏻🤲🏻

Kız nurselek nurselek geçti mi sinirin 🥰 ben konuya dahil olamadım üstüne de yazmak istemedim bişi 😐 mobilyaların içini düzenle bakalım nasıl olcak 😍😍😍
Geçmedi de mutlu oldum ya şimdilik geçti😊 aslında hemen düzenliycektim hiç koku moku yok. mobilyacılar gittikten sonra uyuyakalmışım. Acıktım da evde de yemek yok napsam diye düşünüyorum 🤭

Geçmedi de mutlu oldum ya şimdilik geçti😊 aslında hemen düzenliycektim hiç koku moku yok. mobilyacılar gittikten sonra uyuyakalmışım. Acıktım da evde de yemek yok napsam diye düşünüyorum 🤭
Oyyy kiyamam sanaa gecti gecti bosverr ha bir ay once ha on gun once illa gelicek yanii oyle dusun 😂 hep mutlu ol kiz bana koskoca o unlu prof dedi ki hamileliginin tadini cikar bu gunler geri gelmiyo dedii cok hakli iste kendimizi telkin etmemiz lazim ☺️ Hadii kalk hemen yee bisilerrr

Üst bacak internette yapım yerleri var işaretli ütü çizgisi ile bacağın yanı arasında kalan alana alttan üstten beş parmak kadar mesela bıraksan işte hemen hemen o bölge ama hepsi acıtıyor yapacak bir şey yok maalesef kuzum
Vala karın daha agrısızdı 😂 ama artık morarmalar ve sertlesme olu

Aaa ben bugun online dan park yatak aldim kizlarrr 😂 kiyamadim babacigima en uygunu aldirdim indirime girmis joei markasi anne yanindan biraz buyuk norma park yataktan baya kucuk 😂 ama iyi yorumlari vardi hayirli ugurlu olsun artik 🥰

Eklentiler

• 763ED821-D402-47CD-A9A7-486120464E90.png
    763ED821-D402-47CD-A9A7-486120464E90.png
    352,2 KB · Görüntüleme: 32
Oyyy kiyamam sanaa gecti gecti bosverr ha bir ay once ha on gun once illa gelicek yanii oyle dusun 😂 hep mutlu ol kiz bana koskoca o unlu prof dedi ki hamileliginin tadini cikar bu gunler geri gelmiyo dedii cok hakli iste kendimizi telkin etmemiz lazim ☺️ Hadii kalk hemen yee bisilerrr
Sizin yemekler hazır mı ne yapsam ki yaa

Aaa ben bugun online dan park yatak aldim kizlarrr 😂 kiyamadim babacigima en uygunu aldirdim indirime girmis joei markasi anne yanindan biraz buyuk norma park yataktan baya kucuk 😂 ama iyi yorumlari vardi hayirli ugurlu olsun artik 🥰
Hayırlı olsun kuzum iyi günlerde inşallah ❤️ bu model benimde aklımda vardı 🙂

X