2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar birkaç sorum var 🥴

1. Puset kaç ay kullanılacak birşey?
2. Hem puset hem araba koltugu olan bir model var bunu almak daha m mantıklı (1.300 tl) bunu alırsam kaç ay kullanılıyor?
3. Son kez aldıgınız puset markalarını yazabilir misiniz 🤦‍♀️🧸
Kuzum 6 ay kadar kullanılıyor diye biliyorum. 9 kg ı aştıktan sonra bebek normal oto koltuğa geçicem ben 9/18 olanlara... Benim arkadaştan gelecek satın almıyorum yani

Ay onu hiç sorma hiç marka tutkum olmadı, ömrüm boyunca şu çocuklara araştırdığımım kadar hiçbişeyin iyisini kötüsünü bukadar araştırmadım. Ama benimki de bişey alacaksa marka istiyor hani çok deli müptela değil ama istiyor yani, ben de diyorum yaa Allah aşkına bence ömürleri aynı ondan Bi tane alacağına şundan 2 3 tane alırsın 🙄 anlaşamıyoruz hiç 😂😂
Valla kırk yılda bir aldıkları için sesimi çıkarmıyorum nasıl isterse öyle alıyoruz temiz giyer fazla tertipli düzenli bizimki

Kizlar benim son dogum tarihi 27 subat cikio ben dusundum tasindim sez olursam
10-12-15-17 subat tarihlerinden birinde dogurabilirim o zaman ben 3.5 ayim kaldi 😂😂😂 panik yaptim cok komik 🙈
30 a kadar geçiyor 30 dan sonra tıkanıyo resmen 😅 tam hemen gecmesi gereken zaman valla günün %75 i wc de geçiyo. Ters bebek çok baskı yapar dedi dr bugun dedm gercekten aşırı baskı yapıyor ayakta duramıyorum evet bütün yük totosunda şuan çünkü baya baskılar ağrı yapar sana diyo 😊 sennki de benm gibi hala ters olursa bilgin olsn aşko

Ne diyonuz akşam makşam şunlardan başlimmi ölü toprağımı atıp 🥴
Ama daha iptekiler de kurumamıştır en azından ambalaj etiketlerini sökim o da Bi iş😂😂
Bi de 30 derecede de hangi ayarda yıkadınız yıkayan beybiler, bosh kullanan var mı

Eklentiler

• IMG_20211027_193500.jpg
    IMG_20211027_193500.jpg
    152,5 KB · Görüntüleme: 37
Yok yok kız ben ona o parayı verir miyim bide ben😂😂araba ile puset iste senin dedigin gibi ama suan baktim o bile 2500 2600 civarı yuh ya ben civilden almistim en uygun orsaydı sitede bitmis ama
Hmm ben şimdilik sadece şunu alayım dedim bu da hem puset hem oto koltugumuş. Sonra bebek arabası ayrı alırım dedm. Yani bunu yapmam mantıklımı 🙄 onu algılayamıyorum

Eklentiler

• C6CC2002-421C-4FAC-929B-FA950FE1B120.jpeg
    C6CC2002-421C-4FAC-929B-FA950FE1B120.jpeg
    76,9 KB · Görüntüleme: 33
Ama daha iptekiler de kurumamıştır en azından ambalaj etiketlerini sökim o da Bi iş😂😂
Bi de 30 derecede de hangi ayarda yıkadınız yıkayan beybiler, bosh kullanan var mı
Size bisey deyimde gülünnn biz evlendigimizden beri makinaya camasırı esim atar ben hep ayırma islemini yanlıs yaparım sadece toplarım o yüzden dısarıya sermeyiz biz evde serili hep 🤣🤣🤣

Başlaa ayol anca 2 günde kuruyo 😅 30 derece hassasta yıkadım en kısa sürede 18 dk flan üstündeki tozu gitsn yeter zaten ütülencekler fazla yıkamya gerek yok bence. Vee granül sabun aldıysan çamaşrların üstüne dökmeyi unutma makine bozulur yoksa deterjan gözünde

Hmm ben şimdilik sadece şunu alayım dedim bu da hem puset hem oto koltugumuş. Sonra bebek arabası ayrı alırım dedm. Yani bunu yapmam mantıklımı 🙄 onu algılayamıyorum
Valla ben sunu dusunuyorum artik arkadasm ne almazsan ona zam geliyor ha sıkısıksan o ayrı ama durumun varsa arabayıda aradan cıkar derim ben daha 1 ay önce felan aldm ve 600 lira fark valla el insaf

Size bisey deyimde gülünnn biz evlendigimizden beri makinaya camasırı esim atar ben hep ayırma islemini yanlıs yaparım sadece toplarım o yüzden dısarıya sermeyiz biz evde serili hep 🤣🤣🤣
Anammm 😁😁 eşine helal ozamn. Benimki yenş yeni makina çalıştırmayı öğrendi😂. Kışın petek yanarken ben de hep içeriye çamaşırlıpa sererim yazın da yine çamaşırlıpa balkona.
Ama şimdi ben de karıştırırm hep ara renkler bunlar ve birbirine çok yakın nasıl yapsam ki. 30 da çok risk olur mu ki renk karışması anlamında

Valla ben sunu dusunuyorum artik arkadasm ne almazsan ona zam geliyor ha sıkısıksan o ayrı ama durumun varsa arabayıda aradan cıkar derim ben daha 1 ay önce felan aldm ve 600 lira fark valla el insaf
Ya ben alırım da giidp bakamıcam diye 😕😕😕 yoksa orda konusup değerlendrip almak istyodm hep bişi cıktı gidemedık şimdi de çıkıp araba bakarsam mahvolurum 😢

Başlaa ayol anca 2 günde kuruyo 😅 30 derece hassasta yıkadım en kısa sürede 18 dk flan üstündeki tozu gitsn yeter zaten ütülencekler fazla yıkamya gerek yok bence. Vee granül sabun aldıysan çamaşrların üstüne dökmeyi unutma makine bozulur yoksa deterjan gözünde
Bakim bende hassas diye Bi ayar varmı. Yok ya ben ondan almadım kalıntı kalır illaki diye sıvı almıştım

Kızlar birkaç sorum var 🥴

1. Puset kaç ay kullanılacak birşey?
2. Hem puset hem araba koltugu olan bir model var bunu almak daha m mantıklı (1.300 tl) bunu alırsam kaç ay kullanılıyor?
3. Son kez aldıgınız puset markalarını yazabilir misiniz 🤦‍♀️🧸
En baba 6 8 ay. Aynı zamanda otoya da takıyorsun oto koltuğu oluyor. Ancak 6 ya da 8 aydan sonra bebe ona sığmıyor normal bir oto koltuğuna geçmen gerekiyor. Bebek arabasını da normal şekilde kullanıyorsun artık büyümüş oluyor. Valla benimki joie marka

Anammm 😁😁 eşine helal ozamn. Benimki yenş yeni makina çalıştırmayı öğrendi😂. Kışın petek yanarken ben de hep içeriye çamaşırlıpa sererim yazın da yine çamaşırlıpa balkona.
Ama şimdi ben de karıştırırm hep ara renkler bunlar ve birbirine çok yakın nasıl yapsam ki. 30 da çok risk olur mu ki renk karışması anlamında
Valla bekar evinde cok kalmıs sagolsn görevi gibi yapar yıkama isini o yüzden o evde yokken bebisin kıyafetlerini yikamiyorm🤣yani sana son yardimci olacak insan benim😂

Ben ekruyuda pembeyide başka rengide aynı makinede yıkadım hiç birşey olmadı benimkilere sadece battaniye havlu ve çarşaflarını ayrı yıkadım bide 30 derecede narinde yıkadım herşeylerini

Kizlar benim son dogum tarihi 27 subat cikio ben dusundum tasindim sez olursam
10-12-15-17 subat tarihlerinden birinde dogurabilirim o zaman ben 3.5 ayim kaldi 😂😂😂 panik yaptim cok komik 🙈
3.5 ay mııııı koccaman bir 3.5 ayyyy. Kızlar duydunuzmu 3 ayyy 15 gün 😂😂
Korkma ve kuzum yaa aha biz de 1 aya doğururuz 😂😂

Ahh kuşum sana bosuna mı basla diyoruz 😅bende de normaldd 16 ocak yazıyor bebis 1 hafta önde gidiyor 1 hafta da önce alsa diyorum bi kasım aralık kalıyor geriye heyecan basıyor valla🥰
Yaa diosunuz da ay sonu diye bekliyom 1 kasim olsun gidicem bakmaya once mobilya sinirlerim cok bozuk kocayla gerilioruz bekle falan dio cildircam az kaldi 😂 vallahi zaman su gibi gecicek gibi geldi bana da boyle hesap kitap isine girince doktor randevularini haftaya gore ayarlamaya calisiorum falan cikamadim isin icinden 😂😂 hemen zamanigelsinde kucagimiza alalim insallahh saglikla miss kokcaklar miss 🤲🧿🥰

X