2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Topikte gelen oğlan anası oluyorum diyo. Öyle olunca otomatikman bizde erkek hissediyoruz😁😁

Valla biz baya emindik😁 sağlıkla sıhhatle gelsinler inşallah 🥰 tek yumurta ikizi miydi seninki off kız olursa çok şeker olur ya😍
Yok canım çift yumurta ikizi. Daha net demedi tabi sadece kız gibi görünüyor her ikisi de dedi. Ama o öyle deyince kocaman bir gülümseme oldu suratımda. transferden ilk çıktığımda 2 kız hissettim bir daha da birşey hissetmedim:)

Yok canım çift yumurta ikizi. Daha net demedi tabi sadece kız gibi görünüyor her ikisi de dedi. Ama o öyle deyince kocaman bir gülümseme oldu suratımda. transferden ilk çıktığımda 2 kız hissettim bir daha da birşey hissetmedim:)
Hadi inşallah sağlıkla sıhhatle 😍😍
Yok canım doğru 4500 tl. Fetal dna testi. ben araştırmıştım. doktoruma sordum. riskli bir durum yok ama yaptırabilirsin dedi.
Vay be çok pahalı ya. Peki Allah korusun bir şey çıktığında ne yapılıyor ki 😓

Kız sende ne teoriler biliyon🤭 nerede bilmiyorum kuzum Dr yerini söylemedi son gidişimde 🤣
Aa ben ilk zamanlar da sağda hisssettim sonra doktor sağ tarafa tutunmuş dedi sonra bida demedi bişe ama geçen hanı dedim ya damar atio gibi öne eğilince oda ordaydi bakalım gerçi hiç bı teori tutmuo o deil benimde doktor um ikili test yada nift yaptırabilirsin dedi sen karar ver dedi evet her şekilde dogurcaksab yaptırma dedi bende tabi dogurcam ama bileyim dedim iki li test yaptiricam çarşamba sonra bı ay sonra dedi ee bundan sonra böle dedi ee hissetmioz da daha sen ne sıklıkla gidiyorsun canım

Hıh evet evet sen diye hatırladım aslında da emin olamadım. 😌 Banada öyle dedi kıza benziyor diye şimdi Fetal dna yaptıracağız ya orda kesin belli oluyormuş cinsiyette.
Onun sonucuda iyi gelir inşallah canım hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤲😊

Aa ben ilk zamanlar da sağda hisssettim sonra doktor sağ tarafa tutunmuş dedi sonra bida demedi bişe ama geçen hanı dedim ya damar atio gibi öne eğilince oda ordaydi bakalım gerçi hiç bı teori tutmuo o deil benimde doktor um ikili test yada nift yaptırabilirsin dedi sen karar ver dedi evet her şekilde dogurcaksab yaptırma dedi bende tabi dogurcam ama bileyim dedim iki li test yaptiricam çarşamba sonra bı ay sonra dedi ee bundan sonra böle dedi ee hissetmioz da daha sen ne sıklıkla gidiyorsun canım
O göbişten bişey çektirme olayı bebişin kordon bağı ile oynaması olabilirmiş 🤣🤣 napsın içeride tek oyuncağı o. O yana bu yana çekiştiriyordur🤣🤣
Ben hiç yaptırmıycam gülüm yanlış sonuç verip aylarca depresyona girenleri tanıyorum. O yüzden cesaret edemiyorum Rabbim esirgesin hepimizin evladını🤲🤲

Hiç bilmiyorum canım. Sonlandırılır kişinin onayına göre herhalde. Allahım korusun ya. Kötü düşünmeyelim hiç. Bir şey çıkmaz Allahım inşallah.
Amin canım Allah korusun. O kadar zorlu yollardan geçtik Rabbim esirgesin sağlıkla sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin hepimize🤲🤲

Haa kız ne sıklıkla gidiyorsun yazmışsın. Balım 3 hafta önce gittim. Bakalım bundan sonra ayda bir olur galiba tam bende bilmiyorum bakalım 🥰

Canlar burada fikir alışverişinde bulabiliriz. Malum zamlardan dolayı alışverişe başladık biz birazcık.
Diğer yatak araba olaylarını da indirimleri takip ediyoruz. Bide şubatta e bebekte indirimler oluyor ya bakalım inşallah hepimiz güzel indirimlere denk geliriz
Benim sorduğum kadarıyla kıyafette 0-3 aylık çok almayın hemen büyüyorlar diyorlar ama 6 9 veya 9 12 bolca alabilirsiniz diyorlar 🥰
Alt değiştirme bezini falan şimdiden indirimlere bakın alın
Yenidoğan bebek bezi de 60lı ya da 80li bir paket almayı düşünüyorum
Yatak olarak park yatak olacak galiba bizim
Bide çatlaklar için şimdiden başlayın göbişe bir şeyler sürmeye diyorlar.
Ya uygulama ismi verince reklam oluyor mu bilmiyorum ama şu bazı uygulamalar var. Ne nerede hangi fiyatta gösteren. Onlardan telefonunuza indirip takip etmenizi öneririm 🤗

O göbişten bişey çektirme olayı bebişin kordon bağı ile oynaması olabilirmiş 🤣🤣 napsın içeride tek oyuncağı o. O yana bu yana çekiştiriyordur🤣🤣
Ben hiç yaptırmıycam gülüm yanlış sonuç verip aylarca depresyona girenleri tanıyorum. O yüzden cesaret edemiyorum Rabbim esirgesin hepimizin evladını🤲🤲
Amin canım evet Allah korusun evet bende cesaret edemiodum doru deil bı yanda karar verdim korusun Allah'ım hepimizin kini 🤲🤲 evet çocuk orda skilio kordon bağı ile oynuo kıyamam ben onlara😌😊😊🥰

Ben başka anne bebek sayfalarına yazmıyorum. Burada alıştık hepimiz birbirimize bide ilaç takibi falan normal hamişlere göre farklı oluyor malum bizimki. O yüzden bizi en iyi biz anlarız diye düşünüyorum 🤗 ama derseniz ki anne bebek topiği açalım oraya geçelim diye bana uyar 🤗 açmak isteyen olursa buraya yazsın Hepimiz orada toplaşalım🤗

Ben başka anne bebek sayfalarına yazmıyorum. Burada alıştık hepimiz birbirimize bide ilaç takibi falan normal hamişlere göre farklı oluyor malum bizimki. O yüzden bizi en iyi biz anlarız diye düşünüyorum 🤗 ama derseniz ki anne bebek topiği açalım oraya geçelim diye bana uyar 🤗 açmak isteyen olursa buraya yazsın Hepimiz orada toplaşalım🤗
Dediğin gibi canım en iyi biz anlıyoruz bizim gebelikler farklı stresimiz farklı yazsakta yinede burası bana uğurlu geldi.bende cinsiyet ten sonra biseyler almaya başlıyayim desemde sürekli zam olayı fena cidden o takip ettigin indirim uygulamasını ben bilmiorum sevinirim ogrenirsem 😊ben şimdiden neler gerek li felan liste yapiorum bakalım😊😊

Dediğin gibi canım en iyi biz anlıyoruz bizim gebelikler farklı stresimiz farklı yazsakta yinede burası bana uğurlu geldi.bende cinsiyet ten sonra biseyler almaya başlıyayim desemde sürekli zam olayı fena cidden o takip ettigin indirim uygulamasını ben bilmiorum sevinirim ogrenirsem 😊ben şimdiden neler gerek li felan liste yapiorum bakalım😊😊
Aynen öyle balım bende burayı ve buradaki herkesi seviyorum 🥰
Balım cinsiyet öğrenmeden hem kıza hem erkeğe gidecek üç beş kıyafet bakabilirsin. Yoksa biz minnakların cinsiyeti öğrenmeye daha Bi kaç hafta var🤭
Balım özelden atayım uygulamaları sonra banlanırım🤣
Bu İnternette koca koca listeler çıkıyor onlara sakın aldanmayın. Gerekli gereksiz her şeyi yazıyorlar. Çevrede yakın zamanda doğum yapmış varsa ona sorun. Ya da burada Bi topik var
Bebeğimize ne almalıyız diye
Oraya bakıyorum ben bazen. Tecrübeli anneler yazıyor 🥰

Aynen öyle balım bende burayı ve buradaki herkesi seviyorum 🥰
Balım cinsiyet öğrenmeden hem kıza hem erkeğe gidecek üç beş kıyafet bakabilirsin. Yoksa biz minnakların cinsiyeti öğrenmeye daha Bi kaç hafta var🤭
Balım özelden atayım uygulamaları sonra banlanırım🤣
Bu İnternette koca koca listeler çıkıyor onlara sakın aldanmayın. Gerekli gereksiz her şeyi yazıyorlar. Çevrede yakın zamanda doğum yapmış varsa ona sorun. Ya da burada Bi topik var
Bebeğimize ne almalıyız diye
Oraya bakıyorum ben bazen. Tecrübeli anneler yazıyor 🥰
Evet bi kaç tane bakcam beyaz kırmızı yesil felan kıyafet özelden atarsan sevinirim canım 🥰 bende o topige bakiorum tecrubeliler yazio ordan liste yapmaya calisiorum yoksa dediğin gibi çok gereksiz listeler olur ben gerekli ama ihtiyaç herşey alayım istiorum ondan burayada yazılan lar çok iyi olur bizden önde olan arkadaslar var 🥰🥰

X