2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Evet canım kullanıyordum onuda kesebilirsin dedi iki seferlik daha iğnem var onuda yaparım bitince bırakırım sende haber ver mutlaka coaspirin konusunda ne dediğini
Tamam canım haber ederim çünkü benimde aklımı kurcalıyor ne zaman bırakacağımız. Hatta ben burada duvarımda paylaştım 32. 36. Haftaya kadar kullananlar olmuş

Allah razı olsun canım aynen Ssevincli erkekle açılış yaptı bu topik heralde erkek anaları topiğine dönecek valla doktor iyice baktı yüzde yüz değil yüzde 1500 erkek diyorum dedi tüp bebek doktorum baktı diğer gebe doktorum göstermiyor dedi

Ah ne güzelll.. Yine bir oğluş haberi.. Çok sevindim canım. Yaa bende tatlıyı sadece rahatlıkla yiyebiliyorum. dedim kesin erkek biri:)
Sağol canım Allah razı olsun senin biri erkek biri kız yada ikisidemi erkek az kaldı seninde öğrenmene hayırlısı sağlıklı olsunlarda minikler

Çok şükür canım bunlar olabilecek seyler ama bildiğimiz halde korkuyoruz Rabbim yavrularımızı korusun

Haha olur mu olur valla topiğin adını o şekilde değiştiririz artık napalm bana da olurda kıza benziyor falan diyecek olursa emin misiniz hocam sonradan pipisi falan çıkmaz dimi diyesim var

Kızlar benim bugün kontrolüm var 17:30 da. Umarım her şey yolundadır. Ben sadece 2 hafta önce estrofemi bıraktım. oksapar ve prolutex iğne, folic asit , progestan fitil 3 adet devam ediyorum. Bakalım neyi bıraktıracak doktor? sanırım herşey yolunda ise prolutex i de bıraktıracak. vitaminlere başlayacak galiba..

Sağol canım Allah razı olsun senin biri erkek biri kız yada ikisidemi erkek az kaldı seninde öğrenmene hayırlısı sağlıklı olsunlarda minikler
Valla cinsiyet için hiç doktorla görüşmedik daha çok erken diye. 2 hafta önce ki renkli ultrason görüntüsünü gören çevremdekiler 1 i erkek diyor. bugün kontrolüm var. sanırım belli olur diye düşünüyorum. :)

Güzel haberlerle gelirsin inşallah canım folik asitide biraktirabilir bana 12. Haftada bıraktırdı

Aynen daha erken net olmuyor bu haftalarda senin resimlerden birini bende erkeğe benzetmistim minnak pipi ben burdayım diyordu hayırlısı olsun inşallah habersiz bırakma bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…