2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Söyler canım bu gidişinde aynen canım bide yanlış çıkıyor bazen sonuçlar gereksiz yere aylarca üzülüyor insan. Biz onları Allah'a emanet ettik. Sağlıkla sıhhatle büyüyüp sağ salim gelsin hepimizin minnoşları

Hoş geldin ayda bir kervanına
Benim de 8 Ocak canım.
2-3 gün önde geride önemli değil.
1 hafta bile fark edenler var.
Takılma canım.
Bi süre sonra normale dönüyo, hep öyle gördüm ben.
Haklisin canım farkındayım ama yine de iki hafta iki gün onde bu hafta da üç gün geri deyince istemsizce düştü modum hep diolar bı hafta önde geride önemli deil ama beni düşün çarşamba inşallah güzel seler duyarım sonra 4 hafta bekle gecmicek

Hoş geldin ayda bir kervanına
Benim de 8 Ocak canım.
2-3 gün önde geride önemli değil.
1 hafta bile fark edenler var.
Takılma canım.
Bi süre sonra normale dönüyo, hep öyle gördüm ben.
Haklisin canım farkındayım ama yine de iki hafta iki gün onde bu hafta da üç gün geri deyince istemsizce düştü modum hep diolar bı hafta önde geride önemli deil ama beni düşün çarşamba inşallah güzel seler duyarım sonra 4 hafta bekle gecmicek

Merhaba canım öncelikle gebeliğin hayırlı olsun. Benimde ilk oğlumda plesanta rahöi kapatıyodu 9 ay boyunca kanamam oldu ama şükür oğlum çok sağlıklı doğdu

Ohh maşallah ya çok güzel haberler. Hadi artık alışverişlere başla

Kızlar selam. Bugün 3 gün arayla kan testi yaptırdım yani transferin 13.günü. Değerim 2900 çıktı. Sizce çok hızlı yükselmiyor mu, ultrason için doktorum cuma gününe gün verdi
Genelde 2 kattan fazla yükseliyor bence normal canım.benim bir önceki gebeliğimde 16.gün 7bin küsürdü

Normaldir kuzum arkadaşın dediği gibi iki katından fazla oluyor ilk zamanlar artış cuma günü de sağ salim keseyi görürsün inşallah kaç haftalık oluyor cumaya
Henüz kaç haftalık bilmiyorum valla. Sadece kan verdim cuma günü gidicem işte kadın doğuma. İnşaAllah öyledir bi sıkıntı yoktur

Henüz kaç haftalık bilmiyorum valla. Sadece kan verdim cuma günü gidicem işte kadın doğuma. İnşaAllah öyledir bi sıkıntı yoktur
İnşallah canım gönlünü ferah tut değerin çok güzel maşallah Google dan tüp bebek hesaplama yazınca bi site çıkıyor ordan bakmıştım ben doktora gitmeden. Ama doktor son adet tarihine göre hesapladı

Kızlar selam. Bugün 3 gün arayla kan testi yaptırdım yani transferin 13.günü. Değerim 2900 çıktı. Sizce çok hızlı yükselmiyor mu, ultrason için doktorum cuma gününe gün verdi
Canım benim 13.gün 3600 du hayırlı olsun sag salim kucağımiza almak nasip olur inşallah rabbim hepimizin yüzünü guldursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…