2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Cok şükür canim geçmiş olsun tekrar yat dinlen yorma kendini
Ohh haftaya pıt pıt kalp atışlarını duyunca daha bi rahatlarsın
Biz 6+1 de kalp atışını duymustuk

Cok şükür canim geçmiş olsun tekrar yat dinlen yorma kendini
Ohh haftaya pıt pıt kalp atışlarını duyunca daha bi rahatlarsın
Biz 6+1 de kalp atışını duymustuk
Dr evde de yatacaksin dedi yatıyorum bende inşallah canım benim inşallah haftaya duyarız hala inanamıyorum esimde dun hala inanamıyorum diyo peki kalp atışını vajinal mi yoksa karından mi baktı

Çok geçmiş olsun canım.. İçini ferah tut. Güzel olacak herşey. Maşallah bebek de oluşmuş . Benim 6+4 de kalp atışını duymuştuk. Çok da netti. Vajinal bakıldı. Hatta benim halen vajinal bakılıyor.

Maşallah Hadi gözün aydın çok güzel haber Sağlıkla minik de duyacaksın inşallah tedirgin olma 6 hafta normal oluyor en geç 8 haftada başlarmış benim dr dedi 8 haftada gümbür gümbür kalp atışı duyulması lazımdı yinede 9 haftaya kadar beklemiştim.

Benimde hala ilk vajinal bakıp rahim ağzı ölçüsünü yapiyor sonra karından bakmaya devam ediyor

Bu zamana kadar halen vajinal mi bakıyor niyeki
Inşallah canım benim inşallah duyarım inşallah seninde rabbim normal yolla yollar mucizeni cok bekletmeden o mucize sesi duyarsın inşallah
Duyacaksınız Allahın izniyle
Vajinal bakildi cnm büyük ihtimal seninde öyle olur
Allah razı olsun kızlar evet muhtemelen bana da vajinal bakar karından bakmaj için erken çünkü inşallah sag salim duyarım bende

Gözün aydın canım çok şükür kızlar da yazmış bende 6. Hafta da duymuştum alttan bakmıştı. Hadi inşallah haftaya minik minik atışlarını da duyarsın inşallah sağ salim

Haklısın canım ama iyi örnekleri de var inşallah seninkide öyle olur
Umarım doktorum normalde iki günde bir veriyordu testi şimdi 4 güne çıkarttı nasıl geçicek diye düşünüyorum kendi kendime hep araştırıyorum değerler bu şekilde yükselip düşüşe geçen yada daha az ilerleyio sonlanan var mı diye

Gözün aydın canım çok şükür kızlar da yazmış bende 6. Hafta da duymuştum alttan bakmıştı. Hadi inşallah haftaya minik minik atışlarını da duyarsın inşallah sağ salim
Inşallah canım inşallah rabbim hepimize sağ salim kucagımiza almayı nasip etsin inşallah

Kızlar 4 saat önce kontrolüm vardı.
13+3 olduk bugün.
Elhamdülillah, herhangi bir sıkıntı yok.
Kanama alanı tamamen geçmiş.
Bu hafta yine de 3 günde bir iğne yaptır dedi.
Biraz hareketliydi, tam göremedi.
Yüzde 70 erkek dedi.
İkili test istemedik.
4 hafta sonraya randevu verdi.
Ben nasıl sabredeceğim acaba?

Ohh çok şükür canım hadi geçmiş olsun inşallah tekrar oluşmaz kanama alanı. Sağlıkla büyüsün minnak büyük ihtimalle erkek ha. Sende tatlıya dayanamıyorum demiştin dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…