2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Şükür canım çok sevindim erkek gelio ozaman yüksek ihtimalle sağlıkla gelsin minnakin valla nasi dayancan kuzum neyse artık dayancaz

Gözünüz aydin. Bende ufaktan meraklanmaya basladim. Cinsiyet konusunda. Az kaldi insallah bizde yakinda ogreniriz. Ben iki test yaptirmadim. Dna testi diyorlar ondan yaptirdim. Haftaya hafta sonu gibi sonuc gelir dediler. Saglikli olsunlar da en önemlisi o.

Ohh çok şükür canım hadi geçmiş olsun inşallah tekrar oluşmaz kanama alanı. Sağlıkla büyüsün minnak büyük ihtimalle erkek ha. Sende tatlıya dayanamıyorum demiştin dimi
Çok teşekkür ederim canım.
İnşallah oluşmaz tekrar.
Tatlıyı biraz fazla kaçırmış olabilirim.

O zaman haftaya fetal DNA testinde cinsiyeti de söylerler.
Allah gönlündekini nasip etsin canım.

Maşallah canım maşallah nelere sabretmiyoruz ki 4 haftada geçer sabredersin inşallah sağlıklı devam eder

Yaaa maşallah çok şükür kanama alani geçmiş
Demek erkek geliyor
Hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah
4 hafta zaman geçmez ya

Tureed sen neler yapıyorsun canım yoksun bi kaç gündür
Evet arada girdimde yazamadım güzel aslında herşey ama en son gittiğimde çok skisik deildim sanırım ilk günü patlicak gibiydim net göründü smdi bişe demedi güzel dedi ama kağıtta üç gün geri gösteri o du önde gidiodu ona taktım iki saat sonra farklı çıkar başka si farklı ölçer ona takılma dedi onun dışında şükür herşey iyi hatta son bu hafta sonra 4 hafta da bir dedi

Aynen canım takılma ona sağlıkla büyüyordur. Bilmiyorum tüp bebek olunca belki gelişimi önde gidiyordur sorun değil onlar gönlünü ferah tut
Seninki de oğlan gibime geliyor

Aynen canım takılma ona sağlıkla büyüyordur. Bilmiyorum tüp bebek olunca belki gelişimi önde gidiyordur sorun değil onlar gönlünü ferah tut
Seninki de oğlan gibime geliyor
İnşallah canım iyi sağlıklı olsunlar da bana da öyle gelio ama kalp atışı na görede kız mı acaba diorum ama tatlı yedim bende çok ama

İnşallah canım iyi sağlıklı olsunlar da bana da öyle gelio ama kalp atışı na görede kız mı acaba diorum ama tatlı yedim bende çok ama
Tabiki canım önemli olan sağlıkla gelmeleri
Valla ben artık tahmin yapamıyorum kendime hislerim de karıştı
Kalp atışına göre nasıl bileceksin ki kız öyle bir teori de mi var

Tabiki canım önemli olan sağlıkla gelmeleri
Valla ben artık tahmin yapamıyorum kendime hislerim de karıştı
Kalp atışına göre nasıl bileceksin ki kız öyle bir teori de mi var
Valla bı sürü teori var kuzum 140 tan yüksek kız diolarmis Google n yalancısıyım ama tatlı yiyorum gerçi canım turşu istedi geçen gün ben teorilerimden doktora bahsedince oda seninki ni 7. Ayda solicem dio. Bende seninki erkek hissettim. senin bu hafta 11 olcak ikili test felan bişe dedimi kuzum

Bari sen kız diyeydin ya
Hee hiç bakmadım teoriye
Yapma etme doktor de alışverişe başlamamız lazım her şey zamlanıyır,
İkili test dedi canım gittiğimizde ama ben yaptırma taraftaro değilim bakalım.

Ah sorma ne zamlanior herşey kismetiyle gelirler artık bı yerlerdrn başlayınca arkası gelir inşallahbnde bilmiorum ya hem tani hemde çok psikoloji bozuluo bi tarafan boş yere olumsuz bıse duyulsa hamilelik zehir olur bı taraftan ne bileyim bana daha bişe demedi bu hafta der belki

Hoş geldin ayda bir kervanına
Benim de 8 Ocak canım.
2-3 gün önde geride önemli değil.
1 hafta bile fark edenler var.
Takılma canım.
Bi süre sonra normale dönüyo, hep öyle gördüm ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…