2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Kasık ağrılarım var özellikle sağ tarafım ağrıyor ara ara. Ama leğen kemiğine kadar inmiyor sanırım. Boşluğum ağrıyor seyiriyor. Doktoruma son kontrolümde söyledim. Rahim genişliyor tüm organlara etki eder olur öyle endişe etme dedi.
Demekki herkeste farklı canım hayırlısıyla atlatırıx inşallah

Yaptırdık canım 1 hafta sonra nasipse sonuç çıkacakmış
Ultrason ölçümleri çok şükür hemen hemen ayni çıktı sadece 1 hafta büyük göründü detayli ölçtümde oda çok sorun degilmis hayırlısı bakalim bekleyip görücez
Hayırlısı olsun güzel haberler alırsın inşallah Allahın izniyle bisey çıkmaz maşallah paşaya 🥰🥰

İnşallah canım Allah razı olsun çokk Amin 🙏
Allah benimde yardımcım olsun ailem ve eşimle çok yıprandık Kendiliğinden gelsin yavrum inşallah listede adıma kocaman bir kırık kalp 💔 bırakırsın artık yarın kürtaj olacam hayırlısıyla ...hakkını helal et çok teşekkür ediyorum güzel dilekler ve teselli Mesajları için.Ben kontrolümde korkuyla içimin bi köşesindeki sıkıntıyla dönüyordum sayenizde biraz hafiflemiş olurdum Rabbim senin ve tüm hamilelerin yavrularını kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏🙏💕
Canım dündü işlem heralde.
Nasılsın şimdi?
Ağrın falan var mı?

Günaydın kızlar bugün öğlen ultrason a girecem yine kanama alanına bakacak jastanedeyim hala dr tekrar beta istedi artış normal mi seyrediyor diye dualariniza talibim bebeğime bir şey olmasın inşallah 🙏🙏rabbim hepimize sağ salim kucagımiza almayı nasip etsin inşallah 🙏🙏

Günaydın kızlar bugün öğlen ultrason a girecem yine kanama alanına bakacak jastanedeyim hala dr tekrar beta istedi artış normal mi seyrediyor diye dualariniza talibim bebeğime bir şey olmasın inşallah 🙏🙏rabbim hepimize sağ salim kucagımiza almayı nasip etsin inşallah 🙏🙏
Rabbim yasattigi sevincini sonunda kadar yaşatsın yarım bırakmasın canim bebisini sana bağışlasın 🤲🤲inşallah güzel haberler verirsin🙏🙏

Fatma_Z85 Fatma_Z85 canimm benim geçmiş mesajları görünce yeni okudum 🥺
Rabbim sabır ve sağlık versin canına inşallah zahmetsizce evladını kucağına almayı nasip etsin. Umduğumuz evlat nimetinden mahrum etmesin bizleri 🤲🤲Cennet annelerin ayakları altındadır ya .. Sana da bekleyen hepimize hayırlısı ile anne olmayı nasip etsin canım 🙏🙏
Operasyon sonrası inşallah en kısa sürede hem ruhen hem de bedenen iyileşir toparlanirsin. Allaha emanet ol. Sağlıcakla kal 😇😇

Kizlarrr herkese hayirli günler 😊😊
Bugun kontrolüm vardi Allah nasip ederse transfer tarihim belli oldu 🥰🥰13 Aralık da
Lütfen o güzel dualarınıza talibim o gün yine hatırlatırım çok heyecanlıyim🙈🙈
Rabbim herkese nasip etsin bana da güzel haber almayı nasip etsin inşallah 🤲🤲
Hadi bakalım inşallah hayırlı sağlıklı evlatlara kavuşmana vesile olsun 🥰 müjdelerle gel inşallah 🥰
Her aklıma geldiğinde dua ediyorum canım inşallah Rabbim esirgesin 🤲 🤲

Çoğu insan da bu kadar olmazken bende çok oluyor bide kuyruk sokumunun oraya kadar ağrı var hamile kaldığımdan beri bel ağrılarım hiç dinmedi herkeste de farklı tabi teşekkür ederim canım bide sende mesela kasıklarının ağrısı leğen kemiğine vuruyırmu benim ağrılar orada var bu ara
canım benim son 1 aydır kalça ağrım var kuyruk sokumunda sol bacağıma doğru doktor hamilelikle alakası yok diyor ama önceden yoktu magnezyum verdı başkada yapılacak birşey yokmuş malasef

canım benim son 1 aydır kalça ağrım var kuyruk sokumunda sol bacağıma doğru doktor hamilelikle alakası yok diyor ama önceden yoktu magnezyum verdı başkada yapılacak birşey yokmuş malasef
Yaa benim belim baya kötü ağrıyor ama kuyruk sokumunun oradanda baya ağrı var bacağıma vurmuyır doktoruma söyledim normal dedi ama bu aralar fazlaca var bakalım sağol canım söylediğin için bende doktoruma söylerim bi bakayım ne diyecek

Amin inşallah canım benim teşekkür ederim 🥰 Ilayumut Ilayumut canim nasıl oldu iyisindir inşallah sende bebisin de 🤲🤲
İnşallah iyidir ya 🤲🤲 Rabbim korusun
Allah razı olsun kızlar şükürler olsun az önce muayene oldum cok şükür kanama dağılmış ama riske atmamak cumartesi taburcu dedi bu arada iki kese görüldü 😍😍😍🤗🤗🤗🤗😘😘😘💖💖allahım tezzamanda sana da nasip etsin inşallah mucizelere inanın 🙏🙏🙏rabbim hepimize sağ salim kucagımiza almayı nasip etsin inşallah 🙏🙏🙏şükür binşükür bu günleri gösteren rabbime 🙏🙏🙏

Allah razı olsun kızlar şükürler olsun az önce muayene oldum cok şükür kanama dağılmış ama riske atmamak cumartesi taburcu dedi bu arada iki kese görüldü 😍😍😍🤗🤗🤗🤗😘😘😘💖💖allahım tezzamanda sana da nasip etsin inşallah mucizelere inanın 🙏🙏🙏rabbim hepimize sağ salim kucagımiza almayı nasip etsin inşallah 🙏🙏🙏şükür binşükür bu günleri gösteren rabbime 🙏🙏🙏
Oyy oyy maşallah maşallah 😍 😍 çok sevindim canım iyi yapmış doktorun maşallah riske atmamak için tüm önlemi alıyor Allah razı olsun ondan da🥰 inşallah sağlıkla tutunmaya devam eder annesinin minnakları🐣🐣

Oyy oyy maşallah maşallah 😍 😍 çok sevindim canım iyi yapmış doktorun maşallah riske atmamak için tüm önlemi alıyor Allah razı olsun ondan da🥰 inşallah sağlıkla tutunmaya devam eder annesinin minnakları🐣🐣
Allah razı olsun kuzum amin inşallah canım rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah cnm evetdoktorumdan allah razı olsun cok ilgili çok

Maşallah canım çok sevindim hadi inşallah sağlıklı bebişlerinle hastaneden çık hayırlısıyla hepimiz evlatlarımızı kucaklarımıza alırız inşalah 🥰

Yaa benim belim baya kötü ağrıyor ama kuyruk sokumunun oradanda baya ağrı var bacağıma vurmuyır doktoruma söyledim normal dedi ama bu aralar fazlaca var bakalım sağol canım söylediğin için bende doktoruma söylerim bi bakayım ne diyecek
Aynı agrılar bende de var. Hatta kıyruk sokumum berbat.uzun süre oturamıyorum. Oturdugum yerden kalkarken o kadar cok acıyor ki. Bende sordum ama alakası yok dedi. Ama forumlarda hamile kalanlardan okumuştum bu şikayeti.umarım zamanla geçer. Birde gögüs agrılarım devam ediyor.sizlerin nasıl kızlar?

X