2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Slm kizlar. Şöyle bir yazilanlara baktim.beylere çok iş düşüyor artik. Bende hala hicbir iş yapmiyorum. Sadece kirli bulasiklari makinaya koyuyorum. Bazen onu bile yapmiyorum.esim elinde yikiyor.süpürge yapiyor.çamaşirlarida seriyor.böyle ne güzelmiş hayat valla 😀😀
Birde birsey sorcam size. Son doktora gittigimde aklima gelmedi sormak. Bebek benim hesabimdan iki gün ilerde cikti. Yeni tarihimi buna göre mi hesaplamaliyim. Mesela adet tarihime göre ve doktorun baz aldigi tarih ayni 25 eylul 8 hafta 3 gunluktu. Ama 8 hafta 5 günlük cikti ölçümde. Böyle olan var mi aramizda başka?

Arkadaşlar merhaba. Benim tup bebek tedavim kimyasal gebelikle sonuçlandı. Iki kez üst üste kimyasal gebelik yasayan var mı. Doktorunuz nasıl bi açıklama yaptı. Cevap verirseniz çok sevinirim
Seninle aynı durumdayım bende iki kez transfer olup ikisinde de kimyasal gebelik yaşadım aralık ayında tekrar tedavi olmayı planlıyorum ama doktor ekstra genetik testi vs istemedi

Süpürge hiç yapmadım ben. O sorun değil eşim çok güzel yapıyor dip köşe. Çamaşır asma toplama işleri de onda. Ben sadece makina ya atıyorum yani bugün öyle yaptım. Bulaşık makinası yerleştirip koyabilir miyim ki. Hani tencere ağırlığı falan sorun olmaz herhalde kaldırmak
Valla canım herkesin durumu farklıdır tabi ama ben bulaşık makinesine de bulaşık da yerleştiriyorum geçen bitince dolaplara da yerleştirdim. Çamaşır makinesini dolduruyorum bitince eşim çıkarıp asıyor. Evi süpürmüyorum ama tencere olayında 5 kiloluk süt tenceresini yeri geldiğinde ocağa falan koyuyorum (lütfen evde denemeyiniz🤣) hani yerden almak değilde zaten ocağın dibinde oluyor ordan alıp koyuyorm. Sen yinede küçük tencereye yaparsın. Çok fazla ağır kaldırma aşırı uzanmamaya çalış

Kızlar hastaneden geliyorum.
Öğleden sonra lavaboya girdim, turuncu kahverengi arası bir leke geldi.
Kanama başlayacak diye çok korktum. 😔
Uzanıp hemen doktoru aradım, gel bi bakalım dedi.

Çok şükür, bebeğim gayet iyiydi. 🙏
11 hafta 3 günlük bugün.
Tekmeler savuruyordu. 🙈
Kanama alanı var ama anlattığın renk aktif kanama değil dedi doktor.
Proluton diye bir iğne verdi, 3 günde bir bunu yaptır dedi. İnşallah tekrarlamaz.
Çok korkuyorum. 😔
Telaş yapma bende yakın zamanda benzer bir durum yaşadım bol bol uzan dinlen ve bol su iç

Kızlar selamlar. Yaklaşık 1 aydır kayınvalidemler ve Annemler dönüşümlü evde benimle idiler. Ben çalışıyorum akşam eve gelince yemeğim hazır oluyordu. Temizliğim yapılıyordu. Şimdi gittiler. Eşim herşeyi yapıyor ama bende ne gibi işler yapabilirim. Siz neleri yapıyorsunuz evde. Yapsam birşey olur mu diye korkuyorum da.
Canım inan ki ben herşeyi yapıyorum eğilip yatak altlarını bile süpürüyorum çatlak kurabiyeninde yaptığı gibi yeni mayalanmış 5 kiloluk tencereyi kaldırıp dolaba koyuyorum falan açıkcası herşeyi yapıyorum ince yollukllarımı bile silkeledim yanlış yapıyorum biliyorum ama çok şükür iyiyim aman siz benim gibi yapmayın dikkat ederek ve ağır kaldırmayarak bence Herşey yapılabilir

Canım inan ki ben herşeyi yapıyorum eğilip yatak altlarını bile süpürüyorum çatlak kurabiyeninde yaptığı gibi yeni mayalanmış 5 kiloluk tencereyi kaldırıp dolaba koyuyorum falan açıkcası herşeyi yapıyorum ince yollukllarımı bile silkeledim yanlış yapıyorum biliyorum ama çok şükür iyiyim aman siz benim gibi yapmayın dikkat ederek ve ağır kaldırmayarak bence Herşey yapılabilir
Günaydın canım silkeleme işine dikkat et kuzum hatta yapma bence ağrın olabilir.

Ediyorum canım eşim sürekli çalışıyor malum ekonomi banada yakında yardımcı olabilecek kimsem yok yardımcı vs de şu zamanda çok mümkün değil
Haklısın canım bizde öyle elimizden geldiği kadar yapıyoruz napalım şu zamanları atlatalım rahatlarız inşallah. Çok uzunsa yolluk süpürge ile al bari en azından 3 aylık olsun bebiş

Gonapeptyl var bende fazladan bide prednol kaldı 1 tablet işine yararsa gonaprptyl açılmamış pakette var tanıdık eczane varsa ihtiyacı olan başka ilaçlada değiştirebilir
Saolasin tatlım tanıdık yok olsa indirim alabilirdik belki, birde eczaneler değişim riskine girmek istemiyor nerden bileceğiz doğru koşullarda saklandığını diyorlar almamak için kendi tedavilerimden biliyorum 🤦‍♀️

Öyle yapıyorum canım 😉
Bugün 3.gün, bakalım daha ne kadar sürecek kahve akıntı.
Bebisin iyi gördün endişe yapma kuzum kahve burdan öğrendiğim eski kalan bı kan seninki akıntı bide ondan korkma bide bazı değişim zamanı devir teslim kanı bişe lerde oluomus öle lekelenme doktora gittinde dinlen bı sure kendini iyi hissetmek için kuzum bebisin iyi annesi 🥰🥰

Bebisin iyi gördün endişe yapma kuzum kahve burdan öğrendiğim eski kalan bı kan seninki akıntı bide ondan korkma bide bazı değişim zamanı devir teslim kanı bişe lerde oluomus öle lekelenme doktora gittinde dinlen bı sure kendini iyi hissetmek için kuzum bebisin iyi annesi 🥰🥰
Evet canım, çok şükür.
Gördüm ve içim rahatladı cidden. 🥰
Ya işte hamilelikte hiç yaşamadığım bir şey ya, çok garip geliyo.
Bir tek kürtaj sonrası böyle kahverengiydi.
Belki de bilinçaltı, o geliyo aklıma.

Evet canım, çok şükür.
Gördüm ve içim rahatladı cidden. 🥰
Ya işte hamilelikte hiç yaşamadığım bir şey ya, çok garip geliyo.
Bir tek kürtaj sonrası böyle kahverengiydi.
Belki de bilinçaltı, o geliyo aklıma.
Haklısın kuzum ama ahh bide bunu ben soluorum benim gene hastane günü yaklaştı yine mide bulantım azaldı felan dolaniorum napcaz canım mecbur içimizi ferahlatcaz olumsuz Luk aklimadan gecmicek yapmaya çalışcsz ☺️🥰 çarşamba gitcem inşallah bende goreim bebeimi

Haklısın kuzum ama ahh bide bunu ben soluorum benim gene hastane günü yaklaştı yine mide bulantım azaldı felan dolaniorum napcaz canım mecbur içimizi ferahlatcaz olumsuz Luk aklimadan gecmicek yapmaya çalışcsz ☺️🥰 çarşamba gitcem inşallah bende goreim bebeimi
Ay az kalmış, hadi bakalım güzel haberlerle gel canım. 🥰
Kontrol öncesi oluyo öyle stres.
Ama var ya görünce ne kadar büyümüş diyeceksin. ❤️

Ay az kalmış, hadi bakalım güzel haberlerle gel canım. 🥰
Kontrol öncesi oluyo öyle stres.
Ama var ya görünce ne kadar büyümüş diyeceksin. ❤️
İnşallah kuzum büyüsün benim miniğim yapmicam stres diorum her seferinde su pazartesi oldumu 😂😂 daha bide yolun çok başındayız yürek dayanmicak

Valla canım herkesin durumu farklıdır tabi ama ben bulaşık makinesine de bulaşık da yerleştiriyorum geçen bitince dolaplara da yerleştirdim. Çamaşır makinesini dolduruyorum bitince eşim çıkarıp asıyor. Evi süpürmüyorum ama tencere olayında 5 kiloluk süt tenceresini yeri geldiğinde ocağa falan koyuyorum (lütfen evde denemeyiniz🤣) hani yerden almak değilde zaten ocağın dibinde oluyor ordan alıp koyuyorm. Sen yinede küçük tencereye yaparsın. Çok fazla ağır kaldırma aşırı uzanmamaya çalış
Çok doğru. Risk herkeste var ama aynı oranda değil tabiki de.. aynen bende öyle düşünüyorum. süpürme silme toz alma onları yapmam. ama mutfak toplama çamaşır katlama kendimi yormayacak şeyler yapabilirim. hem psikolojide biraz o zaman yerine geliyor. diğer türlü kurup duruyorum kendimi.

X