2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Canım inan ki ben herşeyi yapıyorum eğilip yatak altlarını bile süpürüyorum çatlak kurabiyeninde yaptığı gibi yeni mayalanmış 5 kiloluk tencereyi kaldırıp dolaba koyuyorum falan açıkcası herşeyi yapıyorum ince yollukllarımı bile silkeledim yanlış yapıyorum biliyorum ama çok şükür iyiyim aman siz benim gibi yapmayın dikkat ederek ve ağır kaldırmayarak bence Herşey yapılabilir
oo sen bayağı yapıyorsun.. aman dikkat er kendine. teşekkürler. bu bilgiler bana fazlasıyla fayda sağlayacaktır. eksik olmayın.

Merhaba hanımlar , elinde tedavisinden ilaç kalan oldu mu acaba. Malum çok pahalı tedaviler. Bir yakınıma lazım devlet destek vermiyormuş. Allah rızası için yardımcı olur musunuz, belki elinde kalan tanıdığınız vardir ?? 🙏🙏🙏
Meraba elimde Gobapeptyl var kutuda 7 tane vardı 2 tanesini kullandım dolapta mufaza ettim.12/2021 son kullanma tarihi kullanırım derse elden verebilirim İstanbul dayım. Fırsat Bulup da tedavi gördüğüm kliniğe veremedim. Aralık ayı bitene kadar kullanılabiliyor diye biliyorum.

https://www.google.com/url?sa=i&url...ved=0CAkQjhxqFwoTCJC0mLmbvfQCFQAAAAAdAAAAABAD

Meraba elimde Gobapeptyl var kutuda 7 tane vardı 2 tanesini kullandım dolapta mufaza ettim.12/2021 son kullanma tarihi kullanırım derse elden verebilirim İstanbul dayım. Fırsat Bulup da tedavi gördüğüm kliniğe veremedim. Aralık ayı bitene kadar kullanılabiliyor diye biliyorum.

https://www.google.com/url?sa=i&url=https://www.youtube.com/watch?v=H_nK4c-4hgQ&psig=AOvVaw0oCSwGjnIZcF_OlxeiaBe7&ust=1638263008461000&source=images&cd=vfe&ved=0CAkQjhxqFwoTCJC0mLmbvfQCFQAAAAAdAAAAABAD
Allah razı olsun , kliniğe ver istersen çatlatma iğnesini temin ettik ama yumurta büyütücüler maalesef bulamadık :KK43:

Çok doğru. Risk herkeste var ama aynı oranda değil tabiki de.. aynen bende öyle düşünüyorum. süpürme silme toz alma onları yapmam. ama mutfak toplama çamaşır katlama kendimi yormayacak şeyler yapabilirim. hem psikolojide biraz o zaman yerine geliyor. diğer türlü kurup duruyorum kendimi.
Aynen canım dediğin gibi daha da stres yapıyor insan hasta muamelesi yapınca kendimize bunalıma giriyoruz bazen. Tabi risk durumları hariç herhangi bir lekelenme durumun olursa bol bol istirahat edersin

Aynen canım dediğin gibi daha da stres yapıyor insan hasta muamelesi yapınca kendimize bunalıma giriyoruz bazen. Tabi risk durumları hariç herhangi bir lekelenme durumun olursa bol bol istirahat edersin
Lekelenme aslında sık sık oluyor bende. Ne bileyim alıştım gibi. Hatta dün afedersin wc de silince kan gördüm. Sonra kahverengi lekelenme oldu. yine geçti bugün birşey yok ama. Anlamadım bende.

Lekelenme aslında sık sık oluyor bende. Ne bileyim alıştım gibi. Hatta dün afedersin wc de silince kan gördüm. Sonra kahverengi lekelenme oldu. yine geçti bugün birşey yok ama. Anlamadım bende.
neden olduguyla alakali bisey demiyr mu doktrun bu sabah ilk kez bnde kahve renki leke gördüm pecetede baya korktum açıkçası gerçi hemşire normal dedi ama insanın içi rahat etmiyor.2 gün önce kontrole gittiğimde hiç bir sorun yoktu birden olunca korktm

Saolasin tatlım tanıdık yok olsa indirim alabilirdik belki, birde eczaneler değişim riskine girmek istemiyor nerden bileceğiz doğru koşullarda saklandığını diyorlar almamak için kendi tedavilerimden biliyorum 🤦‍♀️
Anladım canım bunlar işine yararsa verebilirim yine de aklında bulunsun

neden olduguyla alakali bisey demiyr mu doktrun bu sabah ilk kez bnde kahve renki leke gördüm pecetede baya korktum açıkçası gerçi hemşire normal dedi ama insanın içi rahat etmiyor.2 gün önce kontrole gittiğimde hiç bir sorun yoktu birden olunca korktm
Yok doktoruma her kontrolde söylüyorum. 2 hafta da 1 kontrolüm oluyor. Kanama bölgen yok arada olur korkma diyor. rahim ağzında kapalı korkacak birşey yok diyor. tabi ben tedirgin oluyorum her defasında ama devamı gelmeyince rahatlıyorum. birazda araştırdım 12 haftaya kadar oluyormuş böyle. şimdi cumartesi yine kontrolüm var. heyecan yine tavan

Yok doktoruma her kontrolde söylüyorum. 2 hafta da 1 kontrolüm oluyor. Kanama bölgen yok arada olur korkma diyor. rahim ağzında kapalı korkacak birşey yok diyor. tabi ben tedirgin oluyorum her defasında ama devamı gelmeyince rahatlıyorum. birazda araştırdım 12 haftaya kadar oluyormuş böyle. şimdi cumartesi yine kontrolüm var. heyecan yine tavan
inşallah doktorların dediği gibide canım bizimde onlara güvenmekten başka çaremiz yok malesf

Kan sulandırıcılar yapabiliyormuş canım lekelenme ister istemez stres yaptırıyor ya. İnşallah kesilir bir an önce. Sen ev işleri konusunda biraz daha rahat davran canım. Boş ver gerekirse tozlu kalsın napalım bebiş ve sen iyi ol yeter ki. Zaten gelen giden olmuyor pandemiden

Kızlarr 13+5 teyiz. Bugün cinsiyeti öğrendik çoğunuza tahmin edin demiştim ultrasyon atıp hepinizde haklı çıktınız😄🤣erkekmiş yüzde yüz😄kızlar zaten emindim anneler hisseder diyorlar ya sanırım doğru hep erkek diyordum hissediyordum bu ara da bu aşerme konusuna da inandım 😄canım hiç ekşi çekmemişti hep tatlı çekmişti🤣

Kızlar hastaneden geliyorum.
Öğleden sonra lavaboya girdim, turuncu kahverengi arası bir leke geldi.
Kanama başlayacak diye çok korktum. 😔
Uzanıp hemen doktoru aradım, gel bi bakalım dedi.

Çok şükür, bebeğim gayet iyiydi. 🙏
11 hafta 3 günlük bugün.
Tekmeler savuruyordu. 🙈
Kanama alanı var ama anlattığın renk aktif kanama değil dedi doktor.
Proluton diye bir iğne verdi, 3 günde bir bunu yaptır dedi. İnşallah tekrarlamaz.
Çok korkuyorum. 😔
Canım çok geçmiş olsun dikkat et bol bol yat Rabbime emanet sağlıkla kucağına al insallahh

Kan sulandırıcılar yapabiliyormuş canım lekelenme ister istemez stres yaptırıyor ya. İnşallah kesilir bir an önce. Sen ev işleri konusunda biraz daha rahat davran canım. Boş ver gerekirse tozlu kalsın napalım bebiş ve sen iyi ol yeter ki. Zaten gelen giden olmuyor pandemiden
Evt tabi ben birde çalışıyorum gözüm görmüyor zaten ama titiz biriyim aklıma düşüyor işte. Deterjan la foşur foşur temizlemek istiyorum. 🤦‍♀️ Birde bu arada bu grubumuzda ikiz gebe olan var mı yoksa ben tekmiyim

Kızlarr 13+5 teyiz. Bugün cinsiyeti öğrendik çoğunuza tahmin edin demiştim ultrasyon atıp hepinizde haklı çıktınız😄🤣erkekmiş yüzde yüz😄kızlar zaten emindim anneler hisseder diyorlar ya sanırım doğru hep erkek diyordum hissediyordum bu ara da bu aşerme konusuna da inandım 😄canım hiç ekşi çekmemişti hep tatlı çekmişti🤣
Yaa çok sevindim erkek anneleri olucaz inşallah desene 💙💙😍😍🐣

X