2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Kızlar allah hepinizden razı olsun rabbim hepimizin yüzünü guldursun inşallah dun transfer işlemi gerçekleşti intralipid serum takıldı herşey cok güzel dedi dr embriyolar cok iyi dedi buda ilk fotolari😍😍😍6 aralik test gunu ama ben öncesinde idrar trsti yaparim buyuk ihtimalle bende durumlar öyle dun giremedim esim yanımdaydı ve telefonu kullaama karışıyor 😶😶😶bugun gitti anca girip yazanildim dualarinizda unutmayın hepinize sağlıklı doğumlar darısı bekleyen hepimize😍😍😍😘😘
Canim başta sifa olsun diyeyim :)sana birsey soracağım intralipid serumu herhangi bir test (cd56)yaptin öyle mi doktorun verdi yoksa normal mi tavsiye etti 🤗

Amin canım, inşallah. 🙏
Ay evet, ne tekmeler görmeniz lazım. 😂
İnşallah siz de 11.haftayı devirin, göreceksiniz. 😉
Acayip bir şey.
Yaa inşallah bi geçseydi zaman 😍 8. Hafta ultrasonundan bişey anlamadık doktor söylüyor ama biz bakıyoruz öyle şapşik şapşik 🤣🤣

Canim başta sifa olsun diyeyim :)sana birsey soracağım intralipid serumu herhangi bir test (cd56)yaptin öyle mi doktorun verdi yoksa normal mi tavsiye etti 🤗
Kızlar hepinizden allah razı olsun guzel dilekleriniz için hepiniz sagolun
Canim benim cok sayıda denemem olduğu için serumu önerdi esimde şansımızı ne arttirirsa uygulansın deyince drserum tahalim tutunmayı kolaylaştırmak icin dedi ekkm de de rahme çizik atıldı artik hersey rabbimin ol demesine kaldı hepimiz icin ol desin inşallah hayırlısı ile 😘😍😍😀🤗

Canim benim cok sayıda denemem olduğu için serumu önerdi esimde şansımızı ne arttirirsa uygulansın deyince drserum tahalim tutunmayı kolaylaştırmak icin dedi ekkm de de rahme çizik atıldı artik hersey rabbimin ol demesine kaldı hepimiz icin ol desin inşallah hayırlısı ile 😘😍😍😀🤗
İçime güzel seler olcak dio kuzum Rabbim hayırlı kılsın sağlıkla annesine tutunsun minnakin🥰🥰

Canim kendine öyle deme kimi ise gidio hiç yatmio kimi yediklerine dikkat etmio bile yani sadece tabi faydası vardır ama bizim motive etmesi için yatioruz yada onu bunu yiyoruz hic öyle suçlama bende öyle dedim direk bı buçuk saat yola çıktık nasip olduktan sonra hepsi bahane kuzum içini ferah tut sen elinden geleni yaptın inşallah güzel haberde duyucaksin 🥰🥰
İnşallah canım benim yüce Allah’a sığındım yardımcımız olsun her bekleyişlerde sevincimizi katlasın mucizemize Sağlıkla kavuştursun 🤲 çokk teşekkür ediyorum güzel dileklerin için 🙏💕

Kızlar allah hepinizden razı olsun rabbim hepimizin yüzünü guldursun inşallah dun transfer işlemi gerçekleşti intralipid serum takıldı herşey cok güzel dedi dr embriyolar cok iyi dedi buda ilk fotolari😍😍😍6 aralik test gunu ama ben öncesinde idrar trsti yaparim buyuk ihtimalle bende durumlar öyle dun giremedim esim yanımdaydı ve telefonu kullaama karışıyor 😶😶😶bugun gitti anca girip yazanildim dualarinizda unutmayın hepinize sağlıklı doğumlar darısı bekleyen hepimize😍😍😍😘😘
Bebeğin Sımsıkı tutunsun sana inşallah Rabbim gönlündekini versin 🤲🤲

Kızlar hastaneden geliyorum.
Öğleden sonra lavaboya girdim, turuncu kahverengi arası bir leke geldi.
Kanama başlayacak diye çok korktum. 😔
Uzanıp hemen doktoru aradım, gel bi bakalım dedi.

Çok şükür, bebeğim gayet iyiydi. 🙏
11 hafta 3 günlük bugün.
Tekmeler savuruyordu. 🙈
Kanama alanı var ama anlattığın renk aktif kanama değil dedi doktor.
Proluton diye bir iğne verdi, 3 günde bir bunu yaptır dedi. İnşallah tekrarlamaz.
Çok korkuyorum. 😔
Geçmiş olsun canım korkma ne güzel hareket bile ediyormuş Sağlıkla büyüsün inşallah 🤲

Aminnn canim aminnn her yapılan kullandığın her şey sifa olsun da inşallah sonu selamet olsun. Sağlıkla devam edecek bir hamileliğin olsun inşallah 🤲
Bende arkandan geleyim bende transfer hazirliklarindayim🤩🤩

Aminnn canim aminnn her yapılan kullandığın her şey sifa olsun da inşallah sonu selamet olsun. Sağlıkla devam edecek bir hamileliğin olsun inşallah 🤲
Bende arkandan geleyim bende transfer hazirliklarindayim🤩🤩
Inşallah canım inşallah seninde adetin geldi mi hadi bakalim hayirli olsun tedavin allahım ikimize de gizel haberler almayı sonra da hepimize sağsalim kucagımiza almayi nasip etsin inşallah 🤗🤗🤗😍😍😍😘😘

Inşallah canım inşallah seninde adetin geldi mi hadi bakalim hayirli olsun tedavin allahım ikimize de gizel haberler almayı sonra da hepimize sağsalim kucagımiza almayi nasip etsin inşallah 🤗🤗🤗😍😍😍😘😘
Aminnn canim insallah 🙏🤗evet bende şuan adetin 5. Günümdeyim ilaçları kullanıyorum umarım her şey yolunda gider bebisime kavuşurum🙏🤲

Aminnn canim insallah 🙏🤗evet bende şuan adetin 5. Günümdeyim ilaçları kullanıyorum umarım her şey yolunda gider bebisime kavuşurum🙏🤲
Hadihayırlısı inşallah canım 🤗🤗13 15 gune transfer yapilir o zaman 😘😍benimadetin 20.gününe denk geldi transfer🤗

X