2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

hayırlı olsun öncelikle. ben estrofem ve folik asit ile başladım. transferden sonra ilaçlar arttı. progestan fitil,oksapar iğne vs..

Kızlar siz kontrole gittiğiniz de kalp sesini dinletiyor mu yoksa sadece attığını mi gösteriyor benim ilk dinletti artık sadece gösteriyor

Ilayumut canimm rabbim kolaylastirsin bugününü transfer işleminiinşallah bu sefer tutunur sağlıkla ilerler de son olur

Günaydın kızlar hayırlı cumalar Ilayumut canım mübarek gün de transfer oluyorsun Rabbim kolaylaştırsın mucizeni al gel bizi habersiz bırakma dualarımız seninle ❤
Yaaaa kızlar unutmamissiniz nasil duygulandım anlatamam allah razi olsun kızlar rabbim hepimizin yüzünü guldursun inşallah merkezdeyim bekliyorum inşallah rabbim dualarımizı kabul etsin canlarım iyiki varsınız

Yaaaa kızlar unutmamissiniz nasil duygulandım anlatamam allah razi olsun kızlar rabbim hepimizin yüzünü guldursun inşallah merkezdeyim bekliyorum inşallah rabbim dualarımizı kabul etsin canlarım iyiki varsınız
Allah senden de razı olsun canım al gel bebisini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…