2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Merhaba kızlar nasılsınız? Bende bugün 6+6 haftalık kalp atışını duydum çok şükür.merak amaçlı bir şey sormak istiyorum kalp atış hızı 142 çıktı sizin kaçıncı hafta da kaç çıktı bu şekilde cinsiyet tahmini yapıyorlarmış bilimsel açıklaması yok tabi maksat muhabbet olsunallahım önce sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize

Evet liste yap sağlıklı şeyler ye Allah'ım hayırlı kılsın nasip etsin inşallah ben iyiyim ama bende nie böle bilmiorum şükür herşey iyi ama içimde korkudan sanırım biraz kabız oluorum aklıma kötü şey gelio sen olma böle onun yeri iyimis ama yinede hergun aç karnına kayısı ye bide ev yoğurdu yada normal yoğurt ben hergun yedim bende kesin bilgi deilde burdan okuduğum doktorla birleştirdiğim şeyler ama tutcagi varsa herşey boş ondan benim gibi ayakta kaldım tutmadı hissetmedim tutmadı deme Allah'ım nasip etsin inşallah

Canım benim hadi gözün aydın inşallah hayırlı müjdelerle sonuçlansın bebişin sağ salim seninle olsun
Progestan iğneye ikinci kontrole bir gidişimde başlamıştık canım. İnşallah her şey yolunda gider Rabbim kolaylaştırsın inşallah

Benimde yuvarlak gördük dier haftalar bu hafta fasulye idi

Hadi bakalım neler olacak çok merak ediyorum tutacak mı teoriler
Bende merak ediorum bide şu ailelerin ay hayilri olsun ardından hemen kız olsun erkek olsun istekleri olmasa ya ben hala hamileyim diyemiorum ama içten içe çokta merak ediorum kuzum

Aminnn inşallah canım sırf kafam dağılsın die eşim eve kedi aldı yavru kedi yaklaşık 1 aydır bizde bende onunla oyalanirim umarım
Evet kabızlık herkes söylüyordu dikkat edeyim biara antibiyotik kullanırken oldum çok kötü biseydi
Ayy iyiki yazdın canım unutmayayım kayısıyi da
Aminnn aminn duaların için çok sagol canimm dediğin gibi rabbim nasip etmiş olsun inşallah

Aminn inşallah canım inşallah
Evet öyleymiş herkesin ki öyle olmuş ben ilk defa dondurulmuş olunca bilmiyordum bi an korktum
Sen ne yapiyosun nasılsın canim nasıl gidiyor

Himm anladim canim catlatma diyince kafam gittikeseyi görürsün inşallah canım bebisin pit pit atan kalbini de duyarsın inşallah her aşaması sağlıkla ilerlesin
Amin inşallah çok heyecanlıyım yarın tekrar kan vericem değerimi kontrol için her kan veriş sonuç bekliyisi sınav sonucu gibi hissiyat veriyor

Her aşaması heyecan inşallah değerin güzel artmıştır canim bende umarım o asamalara gelirim de o güzel heyecanları yaşarım
İlk 7 sonra 59 sonra 190 bakalım yarın ne gorucez Allah'ım hayırlı sağlıklı en güzel artışları göstersin hepimize

Kiz benimde ilk iki görüntü yuvarlak sonra fasulye olarak devam etti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…