2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

16-18.haftalarda anca canım.
Daha yolumuz çooook uzun.
Bilmiyorum ki yaptırır mıyım, pek niyetim yok açıkçası.
Eşim yaptıralım diyo, karar veremedim.
Anladım canım sakince beklemeliyiz ozaman sağlık la gelsin o zamanlar bende kararsızım bakalım o günler bize de gelsin .kuzum sağlıkla vaktinde kucağımıza alalım inşallah hep duam bu

Dün benim kahverengi lekelenmem oldu acile gittik orda alttan baktılar göründü şükür Ama bana vajinal kanama yok herşey yolunda diye iğne yapmadılar seninde lekelenmem olmuştu yanlış hatırlamıyorsam uzun sürdümü sana iğne yaptılar mı

Yaaa inanılmaz birşey değil mi? İnanılmazzz.. Allahım isteyen dileyen herkese versin inşallah çok büyük bir mutluluk bu. Sağlıklı ilerlesin inşallah. Benim sata göre 8+4.
Ultrsona göre 8+2 her ikiside aynı.
Birşey sorucam senin kaç cm bebek boyu? Benim ultrasonda 4 cm diğerinde 4. 3 cm yazıyor. Bana bayağı büyük geldi

Çatal kabus oluyor artık ben kurtuldum darısı sana canım
Ayy inşallah inşallah mümkünse doğuma kadar görüşmeyelim kendisiyle
Yaşanır kuzum ya çok şükür güzel gelmiş haber sağlıkla büyümeye devam etsin minik nektari galiba bi nektari kadar olmuştur dimi

Aynen canım benimde lekelenmem olmuştu transferden sonra iğnem vardı zaten ona devam ettirdiler bi süre ama sonra bıraktık. Çok şükür kanama alanı yokmuş o yüzden rahat ol canım kan sulandırıcı kullanıyoruz ya arada oluyormuş. Progestan kullanıyorsun dimi

Oyy oyy maşallah maşallah kızlar çok sevindim sağlıkla büyüsünler minnaklar

Gerçekten inanılmaz bir şey canım.
Amiiiiiin, Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun.
Hepimizinki sağlıkla ilerlesin.
CRL’de mi 4,3 cm yazıyor canım?
Benim 10+3 olmasına rağmen 3,12cm.
Bi yanlışlık olmalı.
Belki kese boyu falandır, olabilir mi?

Evet fitil kullanıyorum ben iğne yok da dün baktılar vajinal bi kanama yok dediler

Maşallah canım Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin minik kuzularını

Acaba doğumdadamı görüşmesek
Amin canım benim çok şükür güzel geldi darısı sizlere sanırım nektariye geçiş yaptık

Gözün Aydın Sağlıkla büyüsünler inşallah darısı biz bekleyenlere olsun

Maşallah gözün aydın ne güzel haberler var inşallah biz bekleyenlerde mutlu haberler yazarız burda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…