2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Benimde haftaya salı kontrolüm aynı gidiyoruz bacım
Benim aksam 7bucukta senin daha erkendir ilk güzel haberi senden alicaz inşallah
Bende hala yapmiyorum anca yemek yapıyorum ufak tefek evi topluyorum oyle bosver tadını çıkaralım

Çok sağol canımm çok şükür gördüm bıdığıı benimde annem yapıyor ama ben ütü çamaşır bulaşık yemek yapıyorum şuan iyiyim öyle

Benim aksam 7bucukta senin daha erkendir ilk güzel haberi senden alicaz inşallah

Bende hala yapmiyorum anca yemek yapıyorum ufak tefek evi topluyorum oyle bosver tadını çıkaralım
Sabah 10 buçuk benim inşallah hepimiz güzel haberler verelim canım
Aynen senin gibiyim kayinvalidemle aynı binadayız yaptırmıyor sagolsun bende dediğin gibi tadını çıkarıyorum

Bende yapmıyorum iyice üşengeç oldum ama ütüyü de çok yapamıyorum ya karnım ağrıyor 3 5 parça

Bende yapmıyorum iyice üşengeç oldum ama ütüyü de çok yapamıyorum ya karnım ağrıyor 3 5 parça
Zamanı gelicek bu rahatlığı bulamıcaz canım tadını çıkar yarım saatte yapacağım ütüyü dinlene dinlene 2 saatte yapıyorum ve aklına ne geliyorsa ütüleyen cinstenim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…