2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Merhabalar arkadaşlar.. dün gece yine az bir kanamam oldu. sabah kalkınca gördüm. ama kesildi. aynı bu durumu 10 gün önce de yaşadım. öyle adet kanaması gibi değil ama böyle pembemsi bir kanama. günlük pedi doldurur şeklinde oldu. 2-3 gündür karın altımda bıçak kesiği gibi saplantılı ağrılar oluyor. kasılıyor. öyle tedirginim ki. doktorum ara ara olur kanama endişe etme çok demişti. bu durumu yaşayan var mı? bana yardımcı olur musunuz?
Canım yatip dinlenmem gerek. Ayaklar biraz havada. Hatırlamıyorum ama fitil ve Proluton ignen var mıydı ?

Normal

Bende akıntı beyazdı ilaçlardan dolayı bel kasik agrisi da vardi

Ama verilen bildirme kağıdında pembe kahverengi akıntı normal diyor 🥰

Guzel sonuçlar alırsınız inşallah

Merhaba bende iki tane transfer olmustum transfer günü dahil sonrasında yaklasık 3 gun lekelenmem oldu bu sekılde transferden sonra ki yakın günlerde yerleşme belirtisi olanlar var batma vs gbı seyler olabiliyor kendinizde çok belirti aramamaya ve düşünmemeye çalışın inşallah sizinledir minikler 😍
Teşekkür ederim , inşallah herkes güzel sonuç alsın 🙏

Canım yatip dinlenmem gerek. Ayaklar biraz havada. Hatırlamıyorum ama fitil ve Proluton ignen var mıydı ?
ben çalışıyorum. ama ayakta bir iş değil masa başındayım. akşam eve gidince direkt yatıyorum sabaha kadar kalkmıyorum. progestan fitil 3 defa. birde prolutex iğne kullanıyorum.

Merhabalar, transfer tecrübesi olanlar bir sorum olacak yardımcı olabilirseniz öok sevinirim. Perşembe günü iki tane dondurulmuş 5. gün embriyosu transfer edildi. Bugün pembe bir akıntım oldu. Daha üç günde yerleşme kanaması değildir diye düşünüyorum ama ne olabilir acaba? Böyle bir şey yaşayan oldu mu acaba? Bir de ara ara belimde batmalar var.
merhabalar.. öncelikle hakkında hayırlısı olsun.. transferden 48 sonra tutunma gerçekleşiyor zaten. o yüzden tutunma lekelenmesi olabilir. bel de ağrı kasıkta batma yaşanabilir

Merhaba arkadaşlar.ben buradaki mesajlaşmaları uzun zamandır takip ediyorum ama ilk kez üye olup mesaj yazıyorum…transferimin 9.günündeyim hiçbir belirtim yok.benim sorum şu;aramızda transferden sonra thyramazol kullanmaya dewam eden war mı ?

Merhaba arkadaşlar.ben buradaki mesajlaşmaları uzun zamandır takip ediyorum ama ilk kez üye olup mesaj yazıyorum…transferimin 9.günündeyim hiçbir belirtim yok.benim sorum şu;aramızda transferden sonra thyramazol kullanmaya dewam eden war mı ?
Hoşgelgin canım inşallah sımsıkı tutunmuştur bebeğin sana. Hiç belirti arama belli olmuyor çünkü 🤗
Dediğin ilacı da hiç kullanmadım belki vardır kullanan

O ne için kullanılıyor acaba

X