2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Kizlar ben dün kese icin doktora gittim. 2 kese gördük çok şükür 😅 daha yolk kesesi gözükmüyor ama bos mu dolu mu belli degilmis. Erken mi gittim acaba ondan gözükmemis olabilir mi ? 2 hafta sonra tekrar kontrole gidicem
Ay hayırlı olsun canım, gözünüz aydın. 🥰
Kaç hafta kaç günlük şu an?

Kizlar bugün biraz yürüdüm yemek felan ayaktaydim şimdi belim çok agrio sanki regli olcam gibi sancım var oluomu sizede bel ağrısı felan

Evet canım daha dikkat edeyim hiç cikmiiodum hadi dedim azcik normale döneyim ama korktum bişe olmamistir inşallah 😔
Endişelenme birşey olmamıştır Allah korur ben hergün işe gidiyorum çok yoruluyorum ama gitmemde gerek Allah'a sığınıyorum yapıcak birşeyim yok malesef sende dikkatli ol rabbim korur

Kizlar bugün biraz yürüdüm yemek felan ayaktaydim şimdi belim çok agrio sanki regli olcam gibi sancım var oluomu sizede bel ağrısı felan
Benimde benim hamile kaldığımdan beri çok nadir ağrımadığı kuyruk sokumuna kadar hemde ağrıyor bende dikkat ediyorum biraz fazla ayakta kalınca perişan oluyorum hayırlısıyla doğuralım sağlık bi şekilde kucağımıza alalım inşallah 🥰

Benimde benim hamile kaldığımdan beri çok nadir ağrımadığı kuyruk sokumuna kadar hemde ağrıyor bende dikkat ediyorum biraz fazla ayakta kalınca perişan oluyorum hayırlısıyla doğuralım sağlık bi şekilde kucağımıza alalım inşallah 🥰
Amin canım evet dikkat edelim 🥰

Yaaa tam 2 hafta sonra dedi 😂😂😂 zamanda gecmez simdi bana. Trombofili paneli baktirmam lazimmis. Hastane 1000 lira dedi. Devlet hastanesi bakiyor mu bilgin var mi canim
2 hafta yazacaktım 1 yazmışım. 😂😂😂
Evet, bakıyor canım. Tıbbi genetik bölümünden randevu Alman lazım diye biliyorum

X