2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Rica ederim. Ben çok fiyat sordum. Kapsamlarina gore değişiyor fiyatlar. İllaki indirim yapıyorlar ama ortalama 3 bin TL civarında. Siz doktorunuzla görüştünüz mü gerekli mi diye?
Ben 37 yasima giricem doktorum yapmak isterseniz yapabilirsiniz dedi yastan dolayi onerdi artik Turkiye de de yapiliyormus bazi genetik labaratuvarlarda o yuzden sordum
Eşim illa yaptiralim dedi ama karar veremedim ben 1 mart ta kontrolum var bakalim o zaman karar veririz herhalde

Bilmiyordum o hesabı şimdi girip baktım canım meraktan inşallah 42.haftaya doğurmuş oluruz ya ben herhalde dayanamazdım şimdi bile zaman zor geçiyor sezaryenle alın derdim.

Tabiki de birkac arkadas gebelikte cinsel hayatla ilgili sorular sordu herkes bildigi kadar yardimci olmaya calisti
Eger sizin bahsettigim seksten anladiginiz atesli geceler muhabbetiyse maalesef hayal kirikligina ugradiniz
Canım o muhabbeti kastetmedi yani ben başka muhabbete yordum.

Yaaa cok sevindimm sukurler olsun saglikla kucagina al insallah

Ya benim kardesimde 42 haftalik insallah ona cekmemistir benimki
Gerci oglumu 5 hafta erken dogurmustum

Neyse onlari da gebelikten sonra farkli bi grupta konusuruz
Bi saglicakla bulantilari bitirelim minnaklari doguralim da
Güldürdün canım ya bir bir not alıyor muşum doğumdan sonra konuşmak için k inşallah sağlıcakla bebeklerimizle birlikte Ekime varalım. Rabbim kolaylık versin hepimize

Güldürdün canım ya bir bir not alıyor muşum doğumdan sonra konuşmak için k inşallah sağlıcakla bebeklerimizle birlikte Ekime varalım. Rabbim kolaylık versin hepimize
Not almak diyince Perşembe günü doktora soracaklarımı elime not alıcam geceden sizlere de öyle oluyor mu ya odaya girince her şey siliniyor kafamdan çıkınca da doktor ne demişti ya napacaktım diyorum

Bende 10. Haftamdan itibaren diyetisyenle devam etmeyi düşünüyorum. Diyetisyenle devam eden bir çok hamile var

Not almak diyince Perşembe günü doktora soracaklarımı elime not alıcam geceden sizlere de öyle oluyor mu ya odaya girince her şey siliniyor kafamdan çıkınca da doktor ne demişti ya napacaktım diyorum
Ben de aynısını yaşadım ne sormak istediklerimin hepsini sordum ne dediklerinin hepsini aklımda tuttum.. Kesinlikle yapalım.. bence çoğu kişi yapıyor olmalı.

Gebelik döneminde Alman gereken en az kilo, sağlıklı beslenmek için yardımcı olur.

Benim de aklimdan gecmedi degil gecen sefer bunlari bunlari sorucam diye ezberledim

Ben 8+1 deyim belirtisiz geçiriyorum şuan

Ben de aynısını yaşadım ne sormak istediklerimin hepsini sordum ne dediklerinin hepsini aklımda tuttum.. Kesinlikle yapalım.. bence çoğu kişi yapıyor olmalı.
Ben tedavi zamanları ses kaydı açıyordum işe yarıyordu. Artık eşleri de almıyorlar ben unutsam eşim hatırlardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…