2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aynen canım teşekkürler cok sukur bilincli hanımları gordukce mutlu oluyorum
Benim amacımda benım deneyimlerimden birileri de yararlansın cunku dusmanıma istemem şu mide bulantısını
Prilam felaket kurutuyor beni sabaha oruc gbi kalkıyorum agzım dudaklarım kupkuru geniz sinüslerinde ilgilidir
Gribal bi durum olabilir
İlaç yapmaz onu

Sizden olanı bilinçli sizden olmayanı tu kaka yapamazsınız. Burda bazı hanımlar gerçekten çok saygısız kusura bakmayın. O yüzden çok fazla takip etmiyorum artık. Sizi kırmızı çizginiz olabileceği gibi başkalarının da olabilir değil mi? Herkes haddini bilerek konuşursa çok daha iyi olur sanki.

Burasi alti ustu bir forum sitesi. Hepimizin bambaska karakteri var, eylul 2021 annesi olmak en buyuk ortak noktamiz. Herkes saygi cercevesinde istedigini dile getirebilir. Cok da ciddiye almayalim derim. Saygi sinirlari asilmadigi surece cok da duyar kasmayalim derim, cunku bunun sonu yok. Herkesin gorusu farkli olabilir ve bunu degistiremeyiz.
Benim de karsi goruste oldugum bazi yorumlar oldu burada, normalde farkli gorusum varsa dile getirmeyi de tercih eden biriyim, aman bosver dedim.
Diger konularda da oyle, bir cevap vereyim kendimce diyorum ama bazen karsi tarafin anladigi kadarsin. Sonra bosveriyorum gidiyor.

Aklimiza yatan yorumlari takip edelim, fikir alisverisi yapip faydalanabiliyorsak ne mutlu. Yoksa gercekten bos bosverin, oncelik bebeklerimiz olsun derim

Doktora danıştin mi canım ne yorum aldın.
Folik asit falanda düzenli içiyorum. Hiçbir şey aksatmiyirum ama odadan mutfağa geçmeye halim yok
Birde oğlum var. Mecbur ayakta durmak zorundayim ama duramıyorum
Aynen benim de kizim var cok zor halimiz doktor prilam vermisti iste kan değerinde iyiydi başka bisey demedi haftaya yine gidicem bakalim

Bana da baya giriştin kastettiğim buydu. Savunma gereği duymam(ki savunmadım) , müdahil olmam ve şu tepkin konusunda uzunca çarpardım lafları suratına ama çok farklı frekanstasın 3.cevabımda ayarımı kaçırırsın iyice üzerim diye korkup iyi akşamlar diliyorum

Çok haklısın daha bulaşmıcam valla sondu bu

İlk gebeliğimde böyle olmadim
Gün boyu Mecburi egitimler, seminerlere gitmek zorundaydim. Ona rağmen eve geldiğimde az da olsa gücüm. Olurdu

Şimdi çok farklıyım
Her hamilelik bir olmuyor gercekten benim de ilk hamileligim yine boyle bol bulantili gecmisti ama hic yemek yiyemiyordum 5 kilo vermistim bundada bulaniyor ama yemek yiyebiliyorum kilo vrmedim busefer Rabbim hepimizin yardmcisi olsun bulantilar cok zor oluyor

Çok haklısın daha bulaşmıcam valla sondu bu
Yok canim sana soylemedim kesinlikle Yorumlarini da takip ettigim birisin. Hani bosa sinirlerimizi bozmayalim bosverelim, o kadar ciddiye almayalim

Diger konularda goruyorum ohoo daha ne fikir ayriliklari cikiyor ama hamile hamile sinir bozdugumuza degmez diye.

Icimden gecenlere tercuman olmussunuz vallaha bazen yazayim diyorum ama sonra herkes kendini hep hakli gordugu icin bosver diyorum sen ne desen bos

Ama çok haklısın kendime o yüzden pay ettim.. kendi sinirimizi bozuyoruz, herkes biraz daha yumuşak yazsa karşıt eleştirisini fikrini-ben de dahil- çok daha iyi olur ama boşvermek en güzeli. Her şey geçici, kalıcı olan bebeklerimiz ve dediğin gibi bu ortak nokta için buradayız. Konuya odaklanalım tek tek doğurup çekilelim inşallah

Gebelikte hormonlardan kaynaklı bu tarz salgılar artabiliyomus bende de sinuzit var zaten burnum hic akmaz demek oraya akiyo cok rahatsız edici gerçekten bulantiyi artırıyor ben prilami sabah namazına uyandığımda icmeye başladım öğlene kadar da uyuyorum zaten bende ağız kuruluğu yapmadı herkesi farkli etkiliyo sanırım

Evet oyle tabi ki, o zaman cok daha iyi olur
o gunlere sagsalim geliriz insallah ya sabirsizlaniyorum instagramda zeynepinharikalardiyarini takip ediyor musunuz? O da 42 hafta oldu danimarkada hala dogurtmadilar bugun dogurdu mu diye meraktayim, konudan cok alakasiz oldu ama

Tabiki de birkac arkadas gebelikte cinsel hayatla ilgili sorular sordu herkes bildigi kadar yardimci olmaya calisti
Eger sizin bahsettigim seksten anladiginiz atesli geceler muhabbetiyse maalesef hayal kirikligina ugradiniz

Rica ederim. Ben çok fiyat sordum. Kapsamlarina gore değişiyor fiyatlar. İllaki indirim yapıyorlar ama ortalama 3 bin TL civarında. Siz doktorunuzla görüştünüz mü gerekli mi diye?
Benim doktorum da genetik test yapip her seyi bilelim dedi. Ama testler bir sonraki muayenenin konusuydu detay detay hangi test diye soramadim. Siz hangi testi yaptiracaksiniz, istanbulda miydiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…