2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

Nacizane tavsiyem bu kadar çok yediklerinizi paylaşıyor olmanız gebe başka bir kadının canının istemesine, aklına düşmesine sebep olabilir. Ülkemiz şartlarında herkesin imkanı malesef ki bir değil kimisinin alacak durumu ya da temin etme durumu olmayabilir.

Bu nasıl mide bulantısı sabah başlıyor uyuyana kadar ilaçta etki etmiyor oğlumda da bulanıyor du a sadece sabahları bu sefer her dakika bütün gün kendimde değilim (

Bu nasıl mide bulantısı sabah başlıyor uyuyana kadar ilaçta etki etmiyor oğlumda da bulanıyor du a sadece sabahları bu sefer her dakika bütün gün kendimde değilim (
Bende öyleyim tüm gün bulanıyor.. istifra etmeye de alıştım.. limonlu su ve maden suyu beni rahatlatıyor bir nebze ve ağzımda sürekli naneli şekerle geziyorum .. belki sizde de işe yarar biraz

Şakamı yapoyosunuz ? Ben portakallı pekin ördegi yada sushi yazmadım. Yazdıklarım ulasılamayan gıdalar degıl. Kaldıki bugun instagrama bile girseniz 10 paylaşımın 9 u yemek tarifleri yemek masaları. Cok ayıp bu yazdıgınız gereksiz duyar kasmışsınız.
Cok sukur yokluguda en iyi bilenlerdenim ve asla birinin canı ister diye bi paylaşım yapmadım. Yardımcı olabilmek adına bircok kadın gbi bulantıdan yiyebildiklerimi yazdım. Sizin canınız sıkkın belli ki uzatmicam bu yuzden

Kibarca dile getirdim herkes avakado alamayabilir, belki mandalina alabilecek parası da yok. Size kolay ulaşılması herkese kolay ulaşılabilir olduğunu göstermiyor. Herkesin bünyesi farklıdır amacım duyar kasmak değil elbette.

Kibarca dedıgınız seyi hakaret sayarım ! Bir anne adayına en hassas döneminde suyu bile içemedigi buna anne olmak ugruna katlandıgı dönemde tutupda avakado mandalina yazdı diye alamayanın canını cektırıyorsun diyemezsiniz !
bana itham ettıgınız seyı suan siz yaptınız.
cok merak edıyorsanız yazayım. 16 yasımdan beri calısan bir insanım, suanda da 34 yasındayım evden calısıyorum 3 ayrı iş yapıyorum eşimin maaşı var diye ona güvenmiyorum cunku yardım etmek istedıgım cok insan var. Ve tum bunlara ragmen 2 haftadır canımın cektıgı avakadoyu daha yeni alabildim. 1 avakado 12 tl olmus burada haklısınız ama duyar kasacagınız yer ben degılım bu zammı bu süreçte bize mustehak gorenler !
buyrun tepkinizi onlara verin. Telefon basında gelip durumunu bilmediginiz amacı sadece yardım etmek olan mandalina yazmış bir anne adayına yükselmeyin!
ha buradan da belirteyim sizin dedıgınız gbi benim yazdıgım 3 meyveden “etkilenip”alamayan olursa bana hemen adresini mesaj atsın. Sizde konuyu kapatın lütfen yeterince cevabınızı aldınız sayfayı mesgul etmeyelim daha.

Ağız kuruluğu hariç birebir aynıyım. Akşama kadar prilam işe yarıyor ama sonra midem yanıyor bulanıyor fena oluyorum. Halsizlikte var bi de uyku hali her an uyuyabilir modundayım 10+3üm bugün. İlk trimesterın bitmesine az kaldı daha iyi oluruz inşallah yakında

Hanimlar ben 5. Haftadan beri cekiyorum bunu cubuk krekermis leblebiymis prilammis hic cozum olmadi maalesef biraz zofran idare etti ama ona ragmen de hala kusuyorum maalesef bu sureci zor geciricez umarim bir an once biter

Ben size hakaret etmedim hayatınızla ilgili yazdıklarınızda sizi ilgilendirir aynı şey bana yazılmış olsa tabi uyarınız için dikkat ederim daha hassas olmak gerekir yazarım. Bu kadar yükseleceğiniz bir durum yok ortada. Bence bir daha okuyun.

Ben bu yeme icme konusunda bir sey demek istiyorum izninizle
Bu grupta cok yazildi cizildi bunlar
Burasi bos olanlarin sohbet amacli yazdigi bir grup sex yemek bulanti hamilelik cinsiyet her sey konusuluyor
Yanlis anlamayin ama ben buraya benim yazdigim krakerden onun yazdigi avakadodan alamiycak birinin her gun girip buraya yazdigini acikcasi sanmiyorum
Ki bugun internet ucreti bile oldukca pahali burayada internetle giriliyor
Mesela ben 4 5 haftadir zofrandan bahsediyorum ilaca 5 gun icin 70 kusur lira veriyorum kimse bana herkes ister yazma demedi ama bi avakadoyu bu kadar acimasiz elestirmek cokyanlis
Girmeyin arkadasim cok basit girmeyin
Ben burda seks de konusurum yemek tarifide alirim aglarimda söverim sayarimda girmez okumazsiniz olur biter

Ben varım dün 11 haftaya grdim ama inanilmaz halsizim hep yattim bulantilar desen zaten 7 24 var az kaldi diye diye 5haftadan buraya geldim ama artk bitsin istiyorum bulantlar ve halsizlk

Yaz meyvelerinden falan bahsedilmediği sürece sorun yok mesela ama geçenlerde evde yapılabilen ekşili acılı gıdalardan bahsedildi ve inanın gerçekten canım çok istedi. Onlar konuşulmadığı sürece ve ulaşılamayacak meyveler konuşulmadığı sürece bence sorun yok bulantı yaşayan arkadaşlar bir tık daha gergin olabiliyor hormonlar da cabası haddim değil ama bence çok uzatmayın arkadaşlar

Yaa hakkaten su yaz meyveleri gelse bulantimizda gecse

Gayet net okudum. Burada biz mide bulantısından ne yicegimizi şaşırmışız, dedıgınız şeyin tutulur tarafı yok neyse muhattap olamıcam daha canımla ugrasırken yazmayın

Kızlar dün doktor kontrolüm vardı ultrason ölçümüne göre 5+3 çıktım ama sata göre 6 haftanın sonlarında olmam gerekiyordu. Doktor geç döllenme olabilir normal dedi. Kese göründü ama bebek yoktu. Kese ölçümü 13mm. 10 gün sonra tekrar çağırdı. İnşallah ozaman görürürüz dedi. Sizce normal mi. Çok endişeleniyorum .

valla hassasiyetle en ufak alakası yok. Bunu ne durumda olursam olayım aynı tepki ile paylaşırım. Bi mandalina için duyar kasılmaz . Kaldı ki buraya insanlar çare aramaya dertlesmeye ortak cozum için giriyorlar tutupta bakayım kim ne yemiş demiyorlar.
tv reklamları internet heryer yemek ile dolu. Bende hamileyim alamayacagım bisi oldugunda bile canım cekıyor yiyemedm demedım.
Diyenede saygım sonsuz. Allah herkesin evini bereketli kılsın. Ama bunun konusma yeri burası degıl

Burda bu durumda olan arkadaslar vardi ve sonra aradaki fark kapandi su an endiselenmen g3reken bi durum yok kapanir arasi merak etme

Tercüman olmussun bana canım aynen bugun en ucuz internet aylık 75 tl
Aldıgımız ilaçlar sgk ya ragmen dunya para. Takacak oldukdan sonra dedıgın gbi herseye takar takıntılı insan. Burada binlerce insan kendinden örnekler veriyor. Bende senin gbi düşündüğümden tepki verdim. İnanın basımda yardımcı olacak kimse bile yok yeri geliyor corba pişiremiyorum ama asla suna bak ne yazmış canım cektı diye sitem etmiyorum. Herşey mantıklı olmakla ilgili İnstagramda hikayede geziyorum inanın herkesin paylaşımı yemek hatta midem kaldırmadıgından hızlı geciyorum bakmıyorum reklamlara bile.
bazı insanlar biri bişe desede sataşsam diye pusuda bekliyor duyar kastıkları kdr yardımcı olsalar içim yanmaz

Haklısın mandalina için yapılması anlamsız oldu. Aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…