2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canm hamişsin görünce çok sevindim ilk bebişle aynı zamanlarda hamile kalmışsn darısı başıma ekim annesi olmak isterdim bende güzel olurdu
Evet canım çok sağol. O Ekim'di bu Eylül olacak inşallah. 3 yaş olacak araları. En yakın zamanda sende yaşarsın bu duyguyu inşallah

Evet canım çok sağol. O Ekim'di bu Eylül olacak inşallah. 3 yaş olacak araları. En yakın zamanda sende yaşarsın bu duyguyu inşallah
Benimde ilki 14 ekimde doğdu ve bu ay hamileysem aynı ay aynı gün doğum olma ihtimali var. Bende bu ay heyecanlıyım inşallah bende hayalimi yaşarım.

Amiin inşallahh valla anne hisseder inanıyorum transfer oldugumdan beri kız istedim ama hep erkek hissettim demek senınde erkek
Ben de en başından beri öyle hissettim. Eşime diyorum kız olursa bize küs doğucak isim mevzusunda bile hep erkek konuşuyoruz hayırlısı bakalım. Gönlümden ne kız ne erkek diye birşey geçmedi. Benim için gelen bir evlat. Onun da cinsiyeti yok

Yaaa boncukçum hayırlısı olsun Rabbim sağlıcakla kavuştursun minik erkeğine ben de erkek hissediyorum bakalım yumurtadan ne çıkıcak
Kofiiii cok sasirdim sen belki beni hatirlamazsin ama tup bebek beklerken surekli ertelenen bi ikimizdik bi turlu gelmemisti o transfer gunu hamileymissin cok sevindim

Doktor izin verdiyse iç bence. En iyisini doktorun bilir. Ben bizzat sordum rezeneyi, ıhlamur hariç tüm bitki çayları yasak dedi
H Hryr ben bir süre içtim canım ilk ay.. Neredeyse her akşam :)) E Efulimm41 demişti rezene sıkıntı diye sonra bırakıp doktorla konuştum aynı şekilde ıhlamur hariç tüm bitki çaylarını yasakladı rezene de dahil.

Kofiiii cok sasirdim sen belki beni hatirlamazsin ama tup bebek beklerken surekli ertelenen bi ikimizdik bi turlu gelmemisti o transfer gunu hamileymissin cok sevindim
Ertelenenler topiği açmak üzereyken oldu bişeyler sağol hayatım gördüğüm kadarıyla sen de öylesin. Hem de aynı haftadayız aynı zaman oldu demek ki

Kızlar saat 16:00 dan bu saate kdr şiddetli migren bulantı mide yanması perişan oldum.leblebi muz zencefil hicbisey fayda etmedi. Her gece prilam alıyordumm dün gece almadan yattım tahliller için
Bukdr kötü olacagımı düşünemedim
Bilmiyorum ilaçlamı ilgili ama bugun gunduz 6 saat arayla 2 prilam aldım.
suan midem kazınıyor zar sor çizi yedm
Az daha baygınlık gecirecekdim acıdan
Ne yapacagım böyle giderse
Dun hic bulanmamıştı korkmuştum
Bu nası bi dengesizlik
Bulantıya cozum bulamıyorum

Aa sen de mi kız benim de öyle oldu. Bebeklerimizin arasında da 2 gün var. Bu kadar tevafuk olur
O kadar sevindim ki hamile olduğuna ve bir de kendiliğinden kaldığına. Tüp bebek topiğinden takip ediyordum seni, aha regl oldu olacak transfer olacak derken takip edemedim bayadır. İnşallah hayırlısıyla sağ salim alırsın bebeğini kucağına

Çok sağol kardelencim evet benim âdet bekleyişim olay olmuştu bizim hesap başkaydı, kaderin hesabı bambaşkaymış sen de sağlıcakla yavruna kavuşursun inşaallah

11.haftasinda olupta
Halsiz
Bitkin
Yorgun
En basit ev işlerinde dahi yorulan
Yorgunluktan anı ağız kuruluğu yaşayan var mı?
2 prilam alıyorum. Çok rahattım bulabtidan yana fakat 2 3 gündür gecelerimde içim dönmeye başladı artık. Prilam in beni uzun süre idare edemeyeceğinden korkuyorum. Kendimi tedirgin edipde bebise yansıtmak istemiyorum ama bedensel olarak iyi, sağlığı yerinde bir birey gibi hissedemiyorum yardım lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…