2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba kızlar nasipse bende eylül annesi olacağım. Hem 3 senenin sonunda olduğu için hem de geçtiğimiz yıl bir düşük olduğu için bir hayli panik içinde geçiyor hamileliğim.. Geçen hafta doktor kontrolünde 8+2 olmuş kalp atışı var her şey güzel dedi çok şükür, ama ultrason görüntüsü kafamı kurcalıyor aynı haftalarda başka ultrasonlarda daha bebek şeklinde gibi benimki neden böyle anlamadım. Gerçi bir sorun olsa doktor söylerdi sanırım, benim gibi olan var mı? Bu arada karından bakıldı..

Eklentiler

• IMG-20210206-WA0004.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 77
Bir sorun yoktur canim ya. Benimde karından bakayım dedi doktor geçen gün gaz vardi göremedi. Sonra alttan baktı alttan daha net oluyormuş bu haftalarda belki onunla alakalıdır. Birşey yoktur benimde ikiz bakalım yarın kontrol benimde öyle gözüküyor belki 2 olduğundan bilemiyorum bakalım bu kontrolde nasıl gozukucekler. Ben birde 2 doktora gidiyorum. Birisi net gözüküyor digeri daha silik çıktıları bile öyle. Belki onunla alakalıdır. Moralini bozma canim daha küçükler neticede eşimde diyor ne zaman bebek gibi gorcez

Benimki tam tersi hastanelik olmuş canım ama bana tam tersi etki oldu güzel haberini alırız inşallah içiniz rahatlasın ama cidden ben yedim bitirdim kendimi siz yapmayın

Kizlar bin kere yuz milyonkere masallah masallah, sansli kisimdasiniz, beno bulanti hissi bile bitiriyor

ManyakPrenses canım benim de böbrekler ağrıyor gibi naptın test sonuçların çıktı mı?
Evet canım bu sabah yorum yaptı doktor. Çok hafif düzeyde idrar yolu enfeksiyonu var ama ilaç kullanacak kadar değil bol bol sıvı tüket dedi. Bence sende bi idrar tahlili yaptır sağlık ocağında en azından kafan rahatlar. Artık ağrısa da çekicem yapacak bişey yok bol bol sıvı tüketicem sıcak tutucam ayaklarımı böbreklerimi. Sende öyle yap canım dikkat et kendine

Haklısın valla canım ama az kaldı 12. Haftadan sonra azalarak kaybolur diyorlar inşallah en kısa zamanda biter bulantınız da rahatça tadını çıkarırsınız hamileliğin
Insallah canım o gunleri bekliyorum saglikla gelsin bebeler de

Öncelikle hayırlı olsun, bence evham yapmayın ters bir durum olsa doktorunuz muhakkak Bilgi verirdi. Zamanla haftası ilerledikçe görüntü de netleşecektir:)

Geçmiş olsun çok şükür hafifmiş.. tamam canım ben de hamile kalmadan önce vardı antibiyotik kullanmıştım. Olabilir hakikaten, pazartesi halledeyim. Zaten damacanayı kafama dikmediğim kalmıştı onu da yaparım

Kizlar bin kere yuz milyonkere masallah masallah, sansli kisimdasiniz, beno bulanti hissi bile bitiriyor
Canım ben bulantım olmasını istiyorum. Tüm vücudum sarpa sardı. Hamilelik olmadan önce rafine yağ, un, beyaz şeker, Fast food girmedi benim mideme. Eşim de ben de yıllardır sporcuyuz. Ama ben bu ay böyle bir şey görmedim, ömrümde böyle yemek yemedim. İnsanlar hamile kalınca sağlıklı beslenir ben gece açlığa uyanıyorum ve sağlıklı şeyleri canım hiç ama hiç almıyor. Hamilelikten önce kızartma yağı görünce midem bulanırken şuan beyaz ekmek banasım var. 49 kilo ile başladığım bu yolda dün 54 kilo olduğumu gördüm. (Diyetisyenle en fazla 53 e çıkmıştım.) sağlıklı kilo alsam neyse... yani demem o ki mide bulantısı bence koruyor şuan annenin vücudunu ve bebeği, ben malesef pek neler yediğime içtiğime dikkat edemiyorum. Kendimi doktorların gördüğü gibi şanslı hissetmiyorum. Resmen vücudum zehirleniyor gibi..

Ikisi de ucu pis değnek için rahat edecekse diyetisyene bir git, kendine engel olabileceksen, aklıma baska bisey gelmedi ilk 3 ay vucutta sasiriyor sonra duzene girer insallah

Merhaba kızlar, nasılsınız
Ben gecen haftalarda kotuydum bulabtılardan dolayı ama daha iyi hissediyorum artık. Dr kontrolünden dönüyoruz her sey yolunda
Nub teorisine göre cinsiyet tahmini olan var mı?? Çok merak ediyorum alışveriş yapmak istiyorum artık

Eklentiler

• 4BACC02E-523A-4ADD-ADC7-67C8BDA5BFD4.jpeg
    84,9 KB · Görüntüleme: 66
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…