2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende dün kan ve idrar tahlili yaptırdım. İdrar yolu enfeksiyonu olmuşum hemde baya yüksek. Doktor 1,5 litreden 2,5'a çıkardı günlük su alımını. Nasıl yapcam bilmiyorum 1,5 zor bitiyordu
cok gecmis olsun, cabuk gecer insallah.
saat 8den itibaren her saat basi bir bardak su icsen saat 10a kadar. hemen hemen bardagin büyüklügüne göre 2 - 3 l arasi su tuketmis oluyorsun günlük.
daha kolay gelir belki böylece su tüketmek, dene istersen : )

Yaaa maşallah çok sevindim bakalım bnde pazartesi gidicem doktora benimki bulantım var diyince bu iyi bişey demişti şimdi geçti deyince ne diycek acaba

Ayy evet bunu deneyebilirim çok mantıklı. Hem unutmam da. Çok sağol

Iki gundur dehset bas agrim var nerden cikti anlamadim
Bir hafta tam bir hafta kesintisiz baş agrısı yaşadım içtiğim suyada dikkat ettim çıldıracaktım gerçekten.. damarlar genişlediği için oluyomuş .. şimdi arada kısa kısa yokluyor ama tüm gün gitmiyor neyse ki .. doktora söylediğimde biraz kahve içebilirsiniz çok zorlarsa ağrı kesici alın dedi ama ben hiç birini yapmadım geçti diyebilirim ..

Gece uyumadan once al dedi artik oyle yapıyorum en azindan bas dönmem olmuyor. Ne kadar kullanmamanızı önerdi acaba . Bana 15 gün kullan dedi
Bir süre demedi ben kullanıyorum hala kansulandırıcı iğne ve asprin kullandığım için onlar kanama yapti ben de pruloton iğne ve progestanı kullaniyorum.Şimdi kanamam yok ama riskli olduğum için devam ediyorum.Haftaya kontrolüm var soracağim yine.

Kahve daha cok bas agritmaz mi cok sasirdim
Ben de bekliycem galiba gecmesini olmadi bir tane parol alirim tesekkur ederim

Yaaa çok çok sevindim darısı bizim başımıza canım. Hemen kaşıyoruz çok sevindim ben de bugün kalıtsal olduğunu öğrendim. Annem bana hamileyken de hiç bulantısı olmamış bilmiyorum senin öylemi..çok şükür ve maşallah o zaman.

Bugün ben de kontrole gittim,bebek 2 hafta,kese 1 hafta geriymiş,kalp atışı da çok yavaşmış.1-2 güne durur kalbi dedi Allah sağlıklı sıhhatli bebekler versin herkese inşallah
Kalbi durmadan ümit vardır canım rabbim neylerse güzel eyler.. En hayırlısı olsun canım. Kalbi durursa da üzme kendini diyeceğim ama lafta işte inşallah çok daha güzel mutlulukların olur.

Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım, nasipse ben de eylül annesi olacağım. şu an 8+3üm. geçtiğimiz hafta kontrole gittik. Doktor hanım vajinal ultrasonla dinleyip kalp atışını duydu. Fotoğrafı da umarım ekleyebilmişimdir, cinsiyet tahmini yapabilecek olursa çok sevinirm :)

Eklentiler

• WhatsApp Image 2021-02-04 at 12.07.13.jpeg
    101,6 KB · Görüntüleme: 78
Benimki tam tersi hastanelik olmuş canım ama bana tam tersi etki oldu güzel haberini alırız inşallah içiniz rahatlasın ama cidden ben yedim bitirdim kendimi siz yapmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…