2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Perinatoloji bölümü daha iyi bu konuda. Ben Şehir hastanesinin Perinatoloji bölümüne gitmeyi düşünüyorum çünkü bazen anlayamayabiliyor radyologlar bir arkadaşımın başına geldi ve doğduktan sonra oğlunda kalple ilgili sıkıntı çıktı şimdi ikinci gebeliğinde Perinatolojiye gitti

Arkadaşlar gün içinde ne kadar su içebiliyorsunuz ben 1.5 litrenin üstüne çıkamıyorum asla. Çok içince midem bulanıyor
burda abartan bir ben miyim acaba ben 2 litre rahat içiyorum. İçmeyince midem bulanıyor. Resmen su şişesi yanımda geziyorum. Dilim damağım hep kuruyor. Tabi sonrası hep tuvalette

İdrar yolu enfeksiyonu oluşmasın diye mecbur içiyorum hoşlanmasam da günlük ikiyi geçiyor şükür

Ben yaptırdım. Gebeliğimi öğrendikten sonra hastanenin anlaşmalı olduğu bir sigorta şirketini araştırdım. 7.100 liraya yaptırdım. Tüm tahlil ve testler doğum hepsi var içinde

Anadolu sigorta mi yaptırdınız bitince yine ayni fiyata yapıyorlar mi benimde doğuma kadar bitecekde

Benim de kalp rahatsızlığım var genetik olabilir mi diye korkuyorduk radyoloğa yönlendirdi doktor o yüzden, hiç bi sıkıntı çıkmadı. Beyninde ufak bi kist çıktı sadece sonradan tekrar çağırdığında kalmamıştı. Doktor da ilk perinatoloji demişti ben kalp durumunu anlatana kadar

Su icebilen arkadaşlara kocaman maşallah diyorum, ben prilam ve folik asiti içerken 1 er bardak icebiliyorum anca
İçmen gerekiyor. İdrar yolu enfeksiyonu olmamak için. Bi de vücut susuz kalırsa çok fena çatlarsın söyliim şimdilik o kadar mühim değil ama 3 aydan sonra düzenli tüketmeye özen göster. Bulantı varken zor biliyorum ama 3 aydan sonra bulantı kalmaz diye umuyorum

Haklısın ben de 12. Haftadan sonra inşallah rahatlarim iyice kendime çeki düzen veririm diye umut ediyorum. Ablam hamileliginde çok sağlıklı cok bilinçli beslendi hep özenirdim bircok sey de öğrendim ama hicbisey almıyor icim, inşallah geçecek ben de sağlıkla devam edicem

Arkadaşlar selam, 2 aydır tek hamilelik belirtim göğüs büyümesi sertleşmesi acıması ve sabahları hafif mide bulantısıydı. Son iki üç gündür mide bulantılarım çok hafif de olsa sabahları devam ediyor ama göğüslerim baya yumuşadı ve sadece uçları acıyor. Korkuyorum allah korusun bebeğe bişey olmuş olabilir mi? 8+3deyim, en son 10 gün önce gitmiştim doktora, şuan doktora gitmek istemiyorum ama bi yandan da korkuyorum, bu normal mi sizce? Ay bazen diyorum ki keşke belirtim daha çok olsa da en azından içim rahat etse

Canım benım belırtılerım ara ara tamamıyle kayboluyor sonra tekrar gerı gelıyor.Ikı sefer oldu her ıkısınde de dr a gttım bebek ıyıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…