2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bana dahiliyeye git dedi aslında endokrin bölümü daha iyi diyorlar bu konularda ama randevu alamadım vakit de kaybetmek istemediğim için dahiliye doktoru ile başladım

Masallah ne guzel dusmus insallah bizlerinde düşer, canim ben bundan onceki gebeligimde endokrine de gidiyordum, bazen 2 ayda bir bazen her ay cagiriyordu, bunda da endokrine gorunecegim mutlaka, 4 hafta sonraki kontrolümde hem kadin doguma hemde endonrine gorunecegim yani

Geçmiş olsun. Umarım sebep bulunur ve çözüme kavuşursunuz. benim sorunumun ne olduğu belirlenemedi. Doktorum hep birinden biri sağlıklı olacak merak etmeyin derdi. Bir oğlum var çok şükür. Bu toplamda 8. hamileliğim ve iyi gidiyor çok şükür. Yani sanırım iyidir :) 2 hafta oldu göreli. Testlerden sonuç alamazsanız da umudunuzu kaybetmeyin diye yazmak istedim :)

Kızlar merhaba ben grupta yokum. Beni de ekler misiniz ? 29 yasindayim. 67 kilo. Ilk gebelik. Muhtemel d.t 28 eylül

Ben bugün 6+6 görünüyor programda. Yarın kontrole gidicem. 5+4 de gittiğimde kese görüldü yalnız kalp atışı görülmemişti. Birde kusma yok ama iştahım çok kapalı sürekli midem kaynıyor buna şükür Inşallah kusma başlamaz diye dua ediyorum. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Yarın kontrol var çok çok heyecan var sizlerde durum nasılll

Arkadaşlar gün içinde ne kadar su içebiliyorsunuz ben 1.5 litrenin üstüne çıkamıyorum asla. Çok içince midem bulanıyor
Bende oyleyim malesef ama hafif suyu buzdolabina koyup iki uc damla limon sıkınca biraz daha fazla icebiliyorum, aslinda su icmeyi çok istiyorum ama midem bir tuhaf oluyor

Siz kalp atışını ne zaman duydunuz

Tatlim sizin doktorunuz nasil yapar bilmiyorum ama ben ogluma hamileyken de ayni doktora gitmistim hicbir zaman baska bir doktora yonlendirmedi beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…