2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim lekelenmem vs olduğu için ilk 3 ay mola vermeye karar verdik. Doktora sormadim ama kendimi böyle daha güvende hissediyorum:)

Ağrıları bilmem de ates kan basıncı arttığı icin olabilir mi? Covid falan olmasin Allah korusun
Valla ben de korktum ama hep evdeyim, boğaz ağrım falan da yok koku tat alıyorum. Akşam aniden oluştu, 1-2 saate geçmezse acile gideceğim. kan basıncı neden artar ki tansiyon mu?

Çok teşekkür ederim yanıtınız için

dünden beri sanki ateşim varmış hissi var. Max 37 gibi. Bacaklarım sızlıyor, sırtım bile ağrıyor. Heralde hamilelik ile alakalı değil di mi? Sizde de alnınızda ateş varmış gibi his oluyor mu?
Bende de bundan bi hafta önce benzer bir durum oldu. Elim kolum kalkmıyordu öyle bi halsizlik vardı vücudum yanıyor gibiydi bi de yanaklarım alev alıyordu resmen. Ama ateşim maksimum 36,5 çıktı. Bi gün sürdü bu durum sonra geçti ne oldu ne bitti anlamadım. Ama covid vs olsa yanma değil üşüme olur

Bana umut oldun,inşallah ben de duyarımoksaparı ben de kullanıyorum

Çok garip gerçekten Çok teşekkürler, umarım benim de sizin gibi geçer hemen

Yok gebelikte bebege de yetmesi icin kan daha fazla pompalaniyo o yüzden ilk aylsr diş eti kanaması burun kanamasi vs görülebiliyor acaba ondan mi dedim ama ağrıları bilemiyorum tabi insallah degildir ya dinlenin uzanın biraz, parol icebilirsiniz gebelikte uygun bı ağrı kesici

Benimde burnum kanıyo bazen canım.Çok fazla değil böyle burnumu sildiğimde sadece

Kızlar ben çaya kahveye çok düşkündüm akşama kadar sürekli içerdim.şuan hiç çay yada kahve içemiyorum midem bulanıyor.ama illaki bişeyde içmek istiyorum ..ıhlamur içsem sorun olur mu acaba?

Kızlar ben çaya kahveye çok düşkündüm akşama kadar sürekli içerdim.şuan hiç çay yada kahve içemiyorum midem bulanıyor.ama illaki bişeyde içmek istiyorum ..ıhlamur içsem sorun olur mu acaba?
Ihlamur güvenli diye biliyorum ama yine de herşeyin fazlası zarar. Doktoruna sorarsın benim doktorum ıhlamura onay vermişti bi de açık çaya

Oglumda da gebeligi ogrendigimizden doguma kadar esim hic dokunmadi bana
Bunda da daha hic dokunmadi dokuncagini da sanmiyorum

dünden beri sanki ateşim varmış hissi var. Max 37 gibi. Bacaklarım sızlıyor, sırtım bile ağrıyor. Heralde hamilelik ile alakalı değil di mi? Sizde de alnınızda ateş varmış gibi his oluyor mu?
Canım hamilelikte ilgili olabilir. Bacak sızlaması bel ağrısı ve 36.8 ateşim gebelikte ateş biraz yüksek seyrediyor.

Bana doktor tüm bitki çaylarını yasaklası sadece ıhlamur serbest dedi. Ben de ıhlamuru hiç sevmem. Günde 2 fincan türk kahvesi de serbest ben içebiliyorum kahve

Aaa neden? Riskiniz varmiydi?
Hayir bi sorun yoktu doktorda yasaklamamisti benim eşim doktor benim nefsim yuzunden sen de olacak bir kanama ya da dusuk riskini ben goze alamam dedi
Mesela bu gebeligimde 8. Haftada kanamam oldu bak hep bahsettigim sey bu eger iliskiden sonra olsaydi bu senin canini acittim diye kendimi asla affetmezdim dedi o yuzden ikisinde de hic ilişki olmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…