2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canim acaba magnezyum eksikliği olabilir mi? Genelde ilerleyen haftalarda yasanilan bir problem bu. Tahlillerin nasil çıkmıştı. doktoruna danış derim, belki multivitamin flan verir.
Olabilir canım tahlillerim normal çıkmıştı bugün ilk doktor randevum var ona sorayım dediğin gibi vitamin verir belki

Geçen hafta 7 haftalıkken benim de kalp atışım duyulmadı beta hcg değerim 27000 çıktı ama dün kalp atışı duyuldu çok şükür normalde 8 haftalığım ama 5+6 çıktı ultrasonda

Ben konuyu kaçırdım galiba, hangi yazıya istinaden evden çalışma talep ediyorsunuz? Her valiliğin kendi tebliğindeki içerik önemlidir diye biliyorum. Ama kesin bir yazı varsa ben de değerlendirmek isterim.
Ay beceremedim bilgisayardan da fotoğraf yollamayı :) Link ekliyorum aşağıya, İstanbul'da bir kamu kurumu iseniz size de gelmiştir bu yazı, hatta başla iller için de çıktı aynı karar il valiliğinden.

Geçen hafta 7 haftalıkken benim de kalp atışım duyulmadı beta hcg değerim 27000 çıktı ama dün kalp atışı duyuldu çok şükür normalde 8 haftalığım ama 5+6 çıktı ultrasonda
Karından mı bakılmıştı size vajinal mi . Bide benim göğüslerim şiş ve uçları acıyordu üç gündür göğüslerim bi anda söndüler ve acımıyor da artık böyle bişey yaşadınızmı

Birde kese kaç mm di sizin beta 27binken şuan benm 17mm içinde 1mm bebek görünüyor ama vajinal ultrasonda. Çok korkuyorum

Kusmamak için tutuyorum kendimi kustugumdada rahatlamiyorum çünkü ama gerçekten bitsin artık bu bulantı ya uyanır uyanmaz basliyo valla yıldımmm

Banada ilaç yazdı ama kullanmak istemiyorum kuru kızarmış ekmek yemekten bı hal oldum aynen 5dk bile gecmiyo

Cesmicihannn

Kızlar seviiin kendinizi böyle düşünmeyin annelik hamilelik güzelleştirir insani kilo fln bile benim gözüme daha bi çekici geliyor

Kızlar yemek muhabbeti yapılıyor iyisiniz hoşsunuz sizin aklınıza giriyor bir yerlerden sokuluyor ama sizde burada görselli filan yemek paylaşımları yapmak ne kadar doğru bilmiyorum.Ben burada bir arkadaşın yiyebilirsin demesinden ziyade bir uzmanın ne dediğine ehemmiyet veririm. Kaan Kocatepe’yi bu sayfada bilmeyen yok kendisininde her konuda konuşması var. Mesela ben troid hormonu ile ilgili videosunu izleyip rahatladım. Tabiki birbirimizin bilgilerinden faydalanacağız doktorlarımızın tavsiyelerini paylaşacağız sohbet muhabbet edecek sosyal çevrenin olmadığı şu dönemde dertleşeceğiz ama yemek muhabbeti hamile olarak beni gerçekten zor duruma sokuyor. Hiç aklımda yokken geçen gün çiğköfte düşündüm gün boyu. Ben bu forumda olmak ve tecrübelerinizden faydalanmak isteyen biri olarak fikrimi söylemek istedim..

Kaan beyin troit videosu beni de çok rahat
Kaan beyin troit videosu beni de çok rahatlamıştı üzülüyordum çünkü ya ilaç işe yaramazsa diye artık düşünmüyorum. Diğer konuda da haklısınız yemek konuşmak biraz sıkıntılı olabiliyor

Muayeneme daha iki hafta var ya çok merak ediyorum ne durumda diye mini boy ultrason cihazı olsa keşke alabilirdim eve

Evet gerçekten rahatladım bende. Birde dünya sağlık örgütünün yayınladığı makaleler var. 2.5 değerini baz almıyor üst limit olarak rahatladım biraz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…