2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İnşallah iyi haberler yazarım buraya evet anasınıfı öğretmeniyim özledim miniklerimi yeni pantolonu ben de düşündüm sonra dedim o da olmaz ilerde boşuna almayım biraz daha bekleyelim iyice büyüsün göbüşler Allah kontrol günü beklerken sabır versin gönül ferahlığı versin inşallah hepimize çalışmak zaman geçirmek açısından iyi kolaylıklar diliyorum dikkat et kendine sahada

Evden çalışmaya geçmedin mi?

MUHAMMED ALİ
ÖMER ASAF
ZEYNEP TUANA
SON KARAR İSİMLERİMİZ TEYCELERRR NASILLL
Cok guzel isimler bir an once dogsunlarda isimleriyle seslenelim onlara
Isim fikir alisverisi baslamis bakiyorumda kizim olursa kardelen oglan olursa poyraz yada karan isimleri geciyo icimden benimde
Benim oglumun ismi poyraz tekrar oglum olursa ismi kuzey olacak insaallah cunku poyraz kuzeyden esen ruzgar demek
Kiz olursa hic karar veremedik

Ben de Elika diye bir programdan takip ediyorum gebeliğimi tavsiye ederim oranın da forumu var bebeğin gelişimini hafta hafta bilgilendiriyor kilo takibi var bir sürü şey var bir de böyle yazılı çerçeveleri var bir deneyim dedim güzel oldu günce tutuyorum oraya yapıştıracağım Allah'ım inşallah heveslerimizi yarıda bırakmasın sağlıkla kavuştursun yavrularımıza

Allah tamamına erdirsin dün göbek muhabbeti yapmıştık benim de aynen göbeğim öyle şu anda

İnsallah guzel haberlerini bekliyoruz amann okullar açılınca dikkat et canim anasinifi bebeleri hep koşa koşa gelip sariliyorlar. kontrolsuzce kosuyorlar flan..carpma ihtimali cok oluyor. Ben gecen sene ogluma hamile iken kac kez tehlike atlattim oyle. Allah korusun bebislerimizi

Aynen belirti olsa vesvese yapıyoruz olmasa yapıyoruz hepimiz aynı durumdayız Allah yardımcımız olsun

Maşallah cok tatliş olmussunuz

Haftada iki gün olacak okul o zaman da dikkat edicem mecburen normalde onlar sarılmadan ben sarılırdım ama şartlar değişti maalesef Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin yavrularına hepimizi bu Corona illetinden korusun inşallah biran önce biter normal hayatı çok özledik

Kızlar iyi akşamlar birşey sorucam bundan 15 gün önce doktoruma gittiğimde keseye göre 5+1 demişti , dün gittiğim de ise 6+5 dedi hesaplayınca yada uygulamaya bakınca uyuşmuyor neden ?

Aynen öyle canim Aminn

amin cnm insalllahhhh hemenn indireyimm bende

Kızlar iyi akşamlar birşey sorucam bundan 15 gün önce doktoruma gittiğimde keseye göre 5+1 demişti , dün gittiğim de ise 6+5 dedi hesaplayınca yada uygulamaya bakınca uyuşmuyor neden ?
Yani şimdi 15 gün geçtiği için 7+2 olmalıydı diyorsunuz. İlk zamanlarda böyle sapmalar olabiliyormuş ilerleyen haftalarda yakalıyormuş bebek. Doktorunuz bişey dedi mi bu konuda?

Çok tatlısınız karı-koca maşallah bayıldım enerjinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…