2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaşlar ben 8+1 oldum doktora gittiğinizde bebek hakkında ne söylüyor neleri görebildi organ olarak mesela ona göre doktorumu değiştireceğim

Benim şimdiden hiçbir pantolonum olmuyor eşofmanla geziyorum 1 Mart'ta okulları açacaklar okulda ne giyerim diye düşünüyorum birkaç elbisem var onları giyerim artık sağlıklı olsunlar da hepimizin bebeği önemli olan bu yarın kontrolüm var inşallah iyi haberler alırım kaç gündür korkuyorum bebek iyi mi gelişimi nasıl acaba diye düşünmekten

Aklıma geldiniz, ne yaptınız?
Üniversite hastahanesinde doktor testleri tekrarladı ,şükür bu kez negatif çıktı. 3 hafta sonra testi tekrarlıyacağız, bi de avidite sonucu çıkınca ona da bi bakılacak Şimdilik çok şükür sıkıntı yok. Bi tek idrarda kana rastlandı. Kum döküyorum yine , onun için ilaç verdi bi. Doktorum da onaylayınca kullandım. Teşekkürler sorduğunuz için

Bende yarın gideceğim hep içimde vesvese var gidince güzel haberler alırız inşallah

Artık evin içi herkese zor gelmeye başladı. Kime sorsam benzer şeyler söylüyor sabretmekten başka çare yok. Normale döneriz inş eylüle kadar . Yalnız değilsin. Süreci sakin geçirmeye çalışıyorum. Netflixten de bıktım izleyesi gelmiyor insanın.

Yarın güzel haberlerini bekliyoruz canım. Öğretmen misin çok güzel ya

Ben işteyken uzun bol üst giyip pantolonun düğmesini açıyorum Allahtan kış ve sahadayım günün çoğunluğu mont sağ olsun Yeni pantolon almak için erken mi acaba yarın mutluka haber verirsin benim daha 3 haftam var kontrole

Selam kızlar Dün akşam rutin mide yanması ve bulantısıyla yattım, artık bu saatlerde midemin yanmaya başlaması lazımdı ama başlamadı. Pozitif olup bir şey yoktur paranoya yapma diyorum ama normal mi sizce arada hafif batmalar falan devam. Bugün 9. Haftam dolacak hayırlısıyla. Bugün de kumpir istedi canım onu falan yaptım acaba patates mi iyi geldi nedir valla anlayamadım mide kötü olsa dert, olmasa dert..

MUHAMMED ALİ
ÖMER ASAF
ZEYNEP TUANA
SON KARAR İSİMLERİMİZ TEYCELERRR NASILLL
Zeynep ismine bayılıyorum.. Ben malesef tek isimden yanayım hepsi tek tek çok güzel ama sadece Muhammed Ali çift isim olarak çok yakışıklı ve asil geliyor.

Zeynep ismine bayılıyorum.. Ben malesef tek isimden yanayım hepsi tek tek çok güzel ama sadece Muhammed Ali çift isim olarak çok yakışıklı ve asil geliyor.
oglumun adida cift isimli ya bunlar da cift isim olsun dedik cnm begnmenize sewindim sizler düşündünüz mü iisim

Çok sevindim temiz çıkmasına. Umarım diğer test de sıkıntısız çıkar. Geçmiş olsun, sağlıcakla gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…