2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar merhaba dün yazmıştım düşük tehlikesi için bugün gittim doktora kese büyümüş şuan 17mm içinde çok minik bebeği gördüm dedi doktor etrafında kanama var dedi progestan kullanıyorum onun için. Yalnız beta hcg bakalım dedi 27700 çıktı doktor bu değerde kalp atışı olması gerekirdi dedi iki gün sonra tekrar bakıcaz değer artıyormu diye sizin beta kaçken duyulmuştu kalp atışı şuan 5+4 haftalık ama ultrasonda 6+1 görünüyor

Kalp atışı için bhcg bakıldığını ilk defa duyuyorum. Burda kimsenin bakıldığında da sanmıyorum o kadar ileri safhada. Bence daha çok erken 5+4. 6+1 bile erken. 8 haftaya kadar yolu var. Bi dahaki gidişinde duyulur büyük ihtimalle bebeği görmüş ufakta olsa sonuç olarak

Benim beta baştan beri her ölçtürdüğümde günlük iki kat arttı yani fazla artıyordu ben gerçekten anlamadım daha önce de düşük yaptığım için çok korkuyorum

Ben bugün duydum çok şükür ama dr beta bakmadı artık hep bebeğe bakıcaklar çünkü. Canım ben 7+2 yim. Seni biraz erken çağırmış olabilir dr. Ben 5 haftalıkken kese daha yeni oluşuyodu 15 gün sonraya verdi diğer randevuyu farkı anla diye anlattım. Bence erken çağırmış endişe etme hem bebeğin gözükmüş çok şükür. Ultrason cihazı eski olduğu içinde duyulmuyomuş bazen. Strese sokma kendini bidahaki gittiğinde dıyulur inşallah bol bol dua et

Evet haklısın aslında ultrason çekilirken videoya aldık da dr oynattikca kese değişiyordu. Ramziye göre sence kız mi benim? Biraz geride kaldi görüntü gerci

Ben de ilk 5.haftalikken keseyi ve bebeği gördüm, ayrıca kanama alani gözüküyordu ve normaldede kanamam vardi. Kalp için cok erken sakin üzülme positiv düşün. Bir hafta sonrasi kalp atışı duyuldu (o arada tekrar bi kanamam olmuştu acile gittim yine kalp atışı yoktu 6+1de) için ferah olsun

Ben bugun 6+2 yim kalp atisini duyduk, ilk oglumda 8.hafta ikincisinde 7 hafta da duyduk her bebegin döllenme zamani farkli oluyor, sıkma canını biraz daha bekle bakalim insallah duyarsin kisa sure icinde, ayrica kalp atisi icin artik beta baktiklarini duymadim hic

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…