2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
AYnı ben resmen mutsuzum bu bulantı yüzünden
İnşaAllah geçer bir an önce
Ben sağlık ocağında yaptırdım canım kan testlerimi .. bunlar yeterli başka da istemiyorum dedi

Doktorumdan çok memnunum ama evet farklı bir doktora da gideyim

Aynen öyle canim aşırı pahalı tutuyor. Ben devlette yaptirdim tahlillerimi. Sonucu ozeldeki doktoruna da gosterebilirsin.

Özelde 530 tl dediler biz de devlete gitcez tanıdık bi dr yazcak canım tanıdık yoksa ayrıca randevu alip yazdirabilirsin

Hiç öyle düşünme, evlat bu tabiki de sever. Ilk göz ağrı herzaman farklı olur ama evlatlar arası ayrımcılık olmaz. Şimdi belki farklı endişeleri vardır eşinizin ama doğduktan sonra kendi canından olana sevmemezlik ayrım yapamaz. Oğlunuz bu yeni arkadaşını çok sevecek inşallah babası da sever illaki
Kızlar elhamdülillah ben de duydum kalp atışını, düzeltilmiş haliyle 6+5 olarak belirledi doktor, darısı henüz duyamayan arkadaşlarımıza olsun bir an önce insallah
Yaaa cok sevindiim caniim mașallah diyelim
benim 6. haftamda çok dökülme olmuştu. sonra saçımı kestirdim şimdi çok şükür hafifledi canım. vücut hormonlara alışırken oluyor herhalde
Ben de şu an düzenli bakıma fln başladım, düzelir zamanla diye düşünüyorum. Olmasa kestirecem ben de galiba

Doktorun istediği testlerin çıktısını aldım devlet Hastanesi'nde yaptırdım çünkü 900 küsür tutuyordu devletteki doktorun dediğine göre çok gereksiz şeyler istemiş senden dedi ama yaptı yine sağ olsun sonra gittim kendi doktoruma gösterdim

Merhaba
Benim kuzenim ayni sizin oglunuz gibiydi yasitlarindan hep geri buyudu ailesi uzerine titredi gitmedikleri doktor kalmadi ama degisen bir sey olmadi doktorlar hep cocuk kalabaliga karisirsa buyudukce aradaki fark kapanir dediler
Bi kardesi oldu baya toparlandi cocuk sonra okula verdiler ozel hocalar tutuldu okumasi siniftan geriydi yazmasi siniftan geriydi okula aglaya aglaya gitti ama hic vazgecmediler gercekten zamanla buyudu su an evli 2 cocugu var bakarsan hala yasitlarina gore geri ama buyudukce hicbir onemi kalmadi bunun bizim haricimizde disardan hic kimse bilmez farketmez anlamaz

Ya minnağa bak sennn mașallah
Ben hiç anlamıyorum ama içime kız doğuyor hayırlısı olsun.

Bin yüz milyon kere maşallah Canım ya rabbim sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin inşallah Ramziye göre erkek olabilir gibi geldi tabi biliyorsun anlayıp anlamadığımızı cinsiyetler belli olunca öğreneceğiz

Amin canım Allah razı olsun Dimi bence de erkek gibi amaa dediğin gibi cinsiyeti belli olana kadar çokta inanmamak lazım

Mide bulantısı sadece bendemi bu kadar fazlaaa
Yalniz degilsin 5. Haftada basladi benimde prilam kullaniyorum tek faydasi kusmuyorum artik ama bulantilar 5dk bile gecmeden devam ediyor 2gundur ilacim az var diye geceleri 1tane aliyorum bulantilarim artti malesef Allahtan yarn randevum varda doktoruma yazdricam yoksa gecmiyo zaman

Tahlilleri hiç özelde yaptırmadım. Ya sağlık ocağında ya devlette yaptırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…