2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bence biraz daha beklee hayatım

İnşallah büyümektedir ben iki kilo aldım ama önceden 50 kiloydum zaten belim inceydi göbeğim yoktu şimdi baya hamile göbeği şeklinde özellikle sabahları bakıyorum açken de göbeğim var mı diye evet sabah bile bariz rahim olan yer alt karın şiş tabi bir de akşam bakıyorum yemekten sonra komple şişince 4 aylık hamile gibi duruyor

İnşallah ilaçlar fayda eder canım.Tesekkur ederim.Seninde baya düşük gerçekten umarım seninde istenilen seviyeye ulaşır.

Çok tatlı hayırlısıyla ileriki aylara ulaşalım ya

Cok uzuldum umarim bu bebegi saglicakla kucaginiza alirsiniz
Benim oglumdan once 9 dusuk 1 dış gebeligim var oglumdan sonra da 8 dusugum bu bebek tutundu derken bu seferde kanamalarim basladi nasip artik
Sanada çok geçmiş olsun cnm hemen hemn aynı kaderi paylaşmışız bebek konusunda. Bende bugun gittim kalp atışı duyduk çok şükür umarım bebişlerimiz bize sıkı sıkı tutunur. Allah yardımcımız olsun. Sende yat dinlen stres yapmamaya calış Allah bir tane nasip ettide evlat sevgisini tattık ya bunada kavuşturur bizleri umudunu kaybetme. Allahım olmayan isteyen herkese evlat versin

Kullanmadım ama kullanan arkadaşımda aldığım öneriyle viomi v3 cleaner vacuum paspas aldım henüz gelmedi eve kargoda ana emiş gücü en yüksek olan ve hepa flitreli. Diğer yorumlarda çok iyiydi

Ben xioami mop pro var. En çok satılan model bu. Hem süpürme hem silme yapıyor. Çok memnunum

Yaaa harikasın teşekkürler

Valla umut vermiş gibi olmayayım ama benim düşüğümde doktor şu tarihte kalbi durmuş dediği zaman bıçak gibi kesilmişti bulantım, zaten çok olmuyordu ama bitmişti tamamen.
Marttaki düşüğümde benimde kramp ve göğüs sancısı vardı,ikisi de gitmişti birden.İnşallah sağlıkla duruyordur bebeğim
9. cu haftada hayatımm
8+3 te çağırdı beni

İnşallah hayırlısı ise

Kizlar size birşey söyleyeceğim eşim hamile olmama pekde sevinmedi oğluma çok çok aşırı derecede düşkün benim hayattaki son noktam falan diyor hatta aldiralim falanda dedi ama ben olmaz deyince tamam dedi aslında bu bebeği oğlum için daha çok istiyorum benim bir oğlum var 4.5 yaşında gelişim geriliği var yasitlarina göre çok çok asosyal hiç kimsenin evine vs gitmez ağlar çok zeki normalinde şu an tamamen ben biz gibi okuması vs var tam cümle kuramıyor Dr evden çıkmadığı dan geri kalmış dedi bende en azından bir kardeşi olur ilerde arkadaş olurlar diye düşünüyorum ama aklıma takılan eşim ayrimmi yapar doğduktan nsonrq duzelirmi acaba

İnşallah hayırlısı ike duyarsın,bugün ben de aynı durumdayım 7+1 vaginalde de duyulmadı.8+3 te çağırdı duymazsa kürtaj

Yapmaz inşallah.Bebek doğunca hatta karnında hareketlerini hissedincd değişir belki düşüncesi.İnşallah sağlıkla mutlulukla gelir

Bende Arçelik’in var. Kullanıyorum arada ama çekim gücü normal makina gibi değil tabi daha düşük... bide mesela kanepe altına yada tezgah dolabı altına gittiğinde sıkışabiliyo(tekli koltukta rahat 3lüye giremiyo 2lide mutlaka sıkışıyo benim) sıkıştığında eğilip çekip yada kanepeyi kaldırırken bi yandanda onu çekmek lazım falan. Ondan sonra bi dikey süpürgesini aldık geçenlerde Arçelik yine rengi beyaz şarjlı o kablo derdi yok çokbilmiş ağırlığında yok onu daha çok tavsiye ediyorum çevreme. Hem daha iyi çekiyo hem nerdeyse yarı fiyatına hem Arçelik için diyorum o robot süpürge üretimini durdurmuşlar sanırım(dikeyi alırken dedi görevli ve iyi olsa durdurmazlardı diye düşündüm)

Kızlar biraz cahilce bir soru olabilir ama bu makinalar halıya çıkıp inebiliyor mu? Oyuncak arabaların bazıları çıkamıyor ya? Mesela kalın yünlü bir halıya çıkarlar mı
Evet çıkıp iniyo(Arçelik için diyorum) ama kenarlı saçaklı salon halımda orda saçaklara takılıp kalıyo diye kullanmıyorum yoksa onları ört falan daha çok iş çıkarmış oluyo. İlginç olan siyah halıda küçük bi alanda gezip duruyo(merdiven sensörleri var demişlerdi başta düşmesin diye belki siyahlığı boşluk sanıp düşmemek için öyle yapıyodur bilemiyorum)

Başka forumlar çıktı yazınca 9. Haftada duydum diyenler varNe zor bir durum yaaa...Allahım hayırlısı ise duyursun inşallah kalp atışını
Kese 25in üstüne çıkması beklenmesi gerekiyo diye biliyorum, yada öncesinde duyup sonra duymadıysa yada 25in üstünde hala duymuyo 8.haftada tamamlandıysa 2-3 farklı doktor görüşü almak en iyisi. Benim de 2 kürtaj öncesinde 2.de 8.haftada dinletti doktor 9.haftada durmuş kalbi kürtaj dedi üstüne 2farklı doktordan daha görüş aldım. İlkin de kalbi hiç duymadık 6.haftada kürtaj(bhcg dengesizdi zaten baştan itibaren) ve onda da 3-4 doktor görüşü almıştık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…