2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Haklısın canimCok ihmal etmişim kendimi.senelerdir hiç vitaminlerime baktirmamisim.Baya düşük çıktı çoğu değerlerim.Tsh 2 hafta önce 3.30 du.Doktor ilaç başladı.Dun tekrar yapıldı.3.95 çıkmış.İlac kullandığım halde yükselmiş.Anlamadim bnde

Evet sonuç 3 çıkmış canım.Pazartesi doktora gidicem.Yarin doktorla irtibata mi geçsem acaba?

Kızlar bulantı icin metpamid kullanan varmı? Ben dayanamicam bi tane icicem galiba cok fenayim kusmuyorum ama bulantı hic enerji birakmadi çok kötüyüm doktorun numarası yok soramiyorum yarin sabah randevum var ama suan icmek istiyorum ne diyosunuz

Kızlar gebeliğini 24 beta ile öğrenen olmuş muydu bata 2 gün kala 24 çıktı çok mu düşük içim içimi yiyor cuma günü tekrar kan vereceğim
Benim bat a 2 kala 4, bat günü 40 idi. Geç döllenmeydi. Sizin de normal, hızlıca artacaktır. Önemli olan 2 günde bir 2 kat artması. Sağlıklı bir gebelik olur inşallah

Ben de dün doktora gittim bana kanama alanı var dedi ama kesede değildi,kese dışındaydı.Bana da iğne verdi dun vuruldum,progestorona başladım sabah akşam olmak üzere. Sen tekrar gittin mi ne dedi doktor?
Yarın sabah gidicem benimde kese dışında görünüyor ama doktorumun kendisi bakması lazım devletteki ultrason görüntüsüne göre yorum yaptı yine de duphaston diye bi ilaç içmemi söyledi yarın yine yazarım inşallah sağlıkla büyürler

Bana bugün doktor yazdı. Daha kullanmadım ama internette baktım olumsuz yazmıyor. Ben de öyleyim. 5 dk bile geçmiyor sürekli bulanıyor. Elma ayva kraker kemirmekten bıktım. Onlar da yani anlık rahatlatıcı sonra hemen başlıyor

Bana bugün doktor yazdı. Daha kullanmadım ama internette baktım olumsuz yazmıyor. Ben de öyleyim. 5 dk bile geçmiyor sürekli bulanıyor. Elma ayva kraker kemirmekten bıktım. Onlar da yani anlık rahatlatıcı sonra hemen başlıyor

Aynen bıktım dönüp dolaşıp ayni seyleri yemekten bir anlık bi iyilik icin. Ben de araştırdım senin gibi bircok kisiye dr tavsiye etmiş, yarın kontrolüm var duşa girmem lazim kalkmam lazim ama yerimden asla kıpırdayamıyorum cok garip bişey. İçtim valla şifa Allah'tan

Kusmayan ama midesi bulanan çok zor geçiyor benimde

İnşallah bebeğinin kalp atımını duyarsın güzel haberlerle gelirsin bize dualarım seninle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…