2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kullanmadım ama ciddi bulantılarda kullanılıyor diye duymuştum kemoterapi alanlarda falan. Baya etkili olmalı

Sağol canım hayırlısı olsun artık, ben kız gibi hissediyorum belki de istediğimden rabbim sağlıklı evlat nasip etsin inşallah
Vajinalde değişebiliyormuş hep tersi olmuyormuş şimdi yazdı bi arkadaş. Hakkında hayırlısı olsunannenin hissettiği de çıkar derler

Ya bunlara söyleyecek ağız dolusu lafım var da diyemiyorum. Oyle bile olsa biraz üslup pls ya
Dedikleri gibi devletin cihazları kötü ve o ölçümü yalapşap yapmış olabilir. Kendi doktorundan güzel haberler alırsın inşallah yarın.

Kızlar selam bugun sabah istifra ettikten sonra bi akıntı geldigini gordum kusarken zorlandigimi dusundum sonra kanama oldugunu gordum apar topar doktora gittim. Kanama alani onemsencek derecede degil ama tedbir amacli progestan verdi ve gitmisken sukur kalp atisinida duyduk. Normalde 7+0 ım ama doktor 8+0 sin dedi son adet tarihime gore 7 olmasi gerekiyo anlamadim.

Kendi doktoruma ultrason resmini attım oda biraz kanama var gbi duruyo progestoron iç dedi üşen sabahta gidicem böyle kanaması görünen oldu mu hiç

Ikili test yapan devlet hastaneleri varmış. Bana Goztepe, Ümraniye ve Zeynep Kamil'i söylemişti doktor. Randevu almak zormuş sanırım.

Canım geçen hafta benzeri geldi başıma.. Özelde 11mm kese görmüştük 1 hafta sonra tahlil için devlete gittim 14mm kese boş dedi ki 7 günde 3mm çok az bir büyüme.. kalp atışı da bebek de yok dedi, 10 gün sonra gel, bir şey görürsek yaparız tahlilleri boşuna yaptırmam tahlil falan dedi... 3 gün sonrası kendi doktorumda 4mm bebeğimi gördüm ve kalp atışını duydum... Hiç moralini bozma makineleri farklı bir de özelden oraya gittiğimizde kızıyor bazıları, kendi doktorunu dinle..

Geçmiş olsun. Yumurtlaman erken olduysa ondan farkeder. Bi rivayete göre erkek bebek önden gider derler o da olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…