2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Özel sağlık sigortasını şuan başlatmak işe yaramıyor ben öyle araştırdım doğum muafiyeti olsa dahi sigorta başladıktan 12ay sonra gerçekleşen doğumlarda geçerli oluyor diye okudum
Bir kısmı dediğin gibi bir kısmıda hamilelik olsa dahi geçerli oluyor. Mesela benimki öyle oldu.

7 haftalık canım
Rabbim sağlıkla ilerlemeyi nasip etsin bebeğin yanındaki yuvarlak halkayı ben bir türlü göremedim de ondan haftasını merak ettim çekilen fotolarda görüntü denk gelmiyor sanırım ben de. Doktor da bahsetmiyor hiç

Acaba şubeler arasi fark var midir? Hangisi sizin anlaştığınız?

Bizim hastanede yokmuş sordum bende daha önce. 3500 TL epidural normal doğum içinde yatış var ilk aşı var topuk kanı kan grubu tayini vs var. Bi hafta sonra anne bebek kontrol var. Sizin muayene ücretleri pahalıysa mantıklı gibi duruyor paket almak

Ardahandayım ben. Özel uzman doktor en yakın Karsta var. Ama buranın hava şartları çetin, çok soğuk ve karlı. Mayısta bile kar yağıyor. Yani her randevuya Karsa gidemem, eşim de yanımda olmadığından yoldan korkuyorum. Mecburen buradaki devlet hastahanesine gideceğim. Ben sadece hamilelikte değil genelde de 2.bir hekim görüşünü önemserim o yüzden arada sırada da olsa Karsa veya Antalyaya(aslında orada yaşıyorum) gideceğim. Şartlar böyle, şikayet etmek yerine çözüm bulmaya çalışıyorum:)

Ankara sağlık sektöründe en pahalı şehir Türkiye'de. Haberlere bile çıkıyor bazen. İstanbul'dan bile pahalı, memur şehri diye midir nedir

O neymiş canım yuvarlak halka hiç bilmiyorum gayet sağlıklı dedi bugün

Ben başka hastaneye başladım ama orayı degistirmeyi düşünüyorum doktor iyi ama hastanenin ameliyat ekibi ve dogum sonrasındaki hemşire veya hasta bakicilarinin ilgisiz ve olumsuz tavırları olduğunu cok yakinlarimdan duydugum icin bikac muayene burda devam edip degistirmeyi düşünüyorum. Suanki yerin muayene ucreti 150

O neymiş canım yuvarlak halka hiç bilmiyorum gayet sağlıklı dedi bugün
Yolk kesesi denilen şey canım yani olması gereken şey merak etme. Doktorlar gayet sağlıklı diyince insana inanılmaz bir rahatlama geliyor değil mi

Çok iyi. Doktor önemli ama onlar da önemli bence o kadar para verdikten sonra insan ilgi bekliyor

Keseyi gördükten sonra hcg önemi kalmıyor diye biliyorum. Kalp atışını duydunuz mu
İlk doktor muayenem olduğu için değeri görmek ister diye yaptırdım birde acilde çalıştığım için rahat baktırabiliyorum. Keseyi vajinal gördü yolk saç var dedi. Haftaya kalp atışı için gel dedi ultrasonum da bu.

Eklentiler

• 6493E7BA-6832-4C04-9827-4E1F94B1D98A.jpeg
    62,4 KB · Görüntüleme: 85
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…