2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Şeker yüksek olabilir mi acaba bende sürekli açım

Merhaba canım nrkadar tüketiyorsun nar? Ve limonu nasıl tuketiyorsun suyu fln mi?
Benim çok lekelenmem var ve kanamam oluyor ara ara?
Bir limonu sıkıyorum az su ekliyorum hatta yanında sarmısakta yutuyorum hap gibi yapıp koku da olmuyor narda akşam yapıyorum bu ara hep büyük narlar rast geldi bir kilo almışım hergüne bir nar ben ayıklıyorum ama suyu da var sıkma yazan bir önceki gebeliğimde suyunu içmiştim vakit geçmişti piyasada yoktu

Canim peki bebek görüldü mü. Yoksa sadece kese mi goruldu henuz
Ya ben görüyorum yanlış da görüyor olabilirim doktor bir şey demedi ultrason kağıdında bir şey yazmıyor.. Devlete gitmiştim.

Eklentiler

• IMG_20210129_100804.jpg
    66,5 KB · Görüntüleme: 76
İnşallah her şey yolundadır güzel güzel dinleriz kalp atışlarını da teşekkürler
Seninle son adet tarihlerimiz aynı sanırım. Muhtemel doğum tarihi aynı görünüyor. Bende daha kalp atışı duymadım ama kontrole gitmedim. Şuan gitsek duyulur diye düşünüyorum. Ben biraz daha bekleyip gidicem

Hayırlı olsun bebeğiniz kontrol arası uzayınca ben de çok merak ediyorum, ama gönlümüzü ferah tutalım. Burada kötü şeyler okuyup aklımı bulandırmaktansa kayınvalide kayınpeder konularını okuyorum kafam dağılsın diye

Benimkisi 3 yasinda oglum. Surpriz oldu planli degildi ama allah saglikli evlat versin
Sizin kucukmus ama dogana kadar 2 yasina gelir insallah kolay olur. Büyüğü kac yasinda.
Benim büyük 7 yaşında. Herkes çocuk birinci sınıftayken kardeş yapma falan derdi bana. Bizimkinin iki tane oldu emziriyorum daha küçüğü. Bakalım nasıl bir süreç olacak. Büyük sürpriz oldu bize 3 numara

Herkese merhaba. Sizlerinde göğüslerinde aşırı hassasiyet var mı. Ben kesinlikle dokunamiyorum. İç çamaşırı bile giyemiyorum. Ama sarkmasindan da endişe ediyorum. Sizler bunun için ne yapıyorsunuz acaba
Valla o meme herşekil sarkıyor. Ama az ama çok. Düzenli göğüs egzersizi yaparsan ve iç çamaşırı kullanırsan bir nebze olsun durumu kurtarabilirsin. Küçük göğüslü isen bir nebze daha şanslısın sarkma konusunda.

Ya ben görüyorum yanlış da görüyor olabilirim doktor bir şey demedi ultrason kağıdında bir şey yazmıyor.. Devlete gitmiştim.
Crl diye bir deger var mi kagidin saginda flan. Bence henuz erken. Kese henuz yeni buyumus bebek buyuk ihtimalle bir sonraki randevunda görünür Bak ben ilk oglumdan sonra bir kayip yasadim. Onda SAT 1 ocakti. 4 mart günü CRL yani bebegin boyu 9.3 mm idi. Fakat kalp atisi yoktu. Biraz daha bekledik ama doktor bu boyutta bir bebegin kalp atimini duymamiz gerekirdi dedi. Yani bebek henuz görünmeden endiselenme. İlk oglumun ultrason kagitlarina bakiyorum 7+2 de ayni senin ultrason kagidindaki gibiymis ve kalp atisi henuz duyulmamis. Sonra 8+6 da duymuşuz. Gec olusmus. Tevekkül edip beklemekten baska caremiz yok. İcini ferah tut guzel haberlerini bekliyoruz.

Merhaba bizim zamanımız aynı şuan gitsen duyarsın kalp atışını

Bu bulantının iştahsızlığın cinsiyetle alakası olabilir mi? Kızımda da aynı böyle olmuştu ilk aylar aynı mide kazınması aynı koku hassasiyeti bu hissi hatırlıyorum.acaba kız mı

Aleyküm selam ben de 8 haftalık hamileyim benim de arada lekelenmem oldu acile gittim bebek iyi progestan kullandım ben de bir de haftada 1 pruloton iğne.Bugûn doktor kontrolüm vardı lekelenme kahverengiyse korkma ama dikkatli ol lavabo ihtiyacın dışında kalkma dedi miktarı artarsa ve kırmızıya dönerse prulotonu haftada 2 kere ol dedi sizin kaç haftalık lekelenme rengi ve miktarı nasıl

Ben 10 haftaligim. Lekelenme kahverengiydi. Miktari az degildi. Bir kac kez peceteyle sildigimde her seferinde geldi peceteye. Progestana basladim. Pazartesi de doktora gidicem.

Bu bulantının iştahsızlığın cinsiyetle alakası olabilir mi? Kızımda da aynı böyle olmuştu ilk aylar aynı mide kazınması aynı koku hassasiyeti bu hissi hatırlıyorum.acaba kız mı
Allah gönlüne göre versin canim ben ilk oglumda canim ne istiyorsa( tamamen tatli seyler) ikinci oglumda cok farkli şeyler istiyordu canim( tuzlu ekşi tursu flan). Galiba kiz dedim ama yine oglum oldu galiba canimizin ne isteyip istemedigine bakarak cinsiyet tahmini yapmak yaniltabiliyor. Saglikla gelsinler ins

bilmediğim için soruyorum bu kadar erken bebek gözükür mü? En son 2 hafta önce yolku görmüştüm ben de. Bu aşamada sadece kalp atışı olur sanıyordum
Ben komple bilmiyorum canım, sağ tarafta belki karıncalanma vardır hiç ama hiç anlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…