2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızılay erzincan yazan soda magnezyum oranı en yüksek ve sodyum oranı diğer sodalara göre çok düşük ben asitini kaçırıp içiyorum genelde ama diğer sodalar tuzlu su gibi geliyor kızılayın iki markası var zannımca diğeride demir yüksekti tam emin değilim ama

Benim doktorum kalpten önce istedi. Bende Devletteki doktora o yüzden gittim bedavaya olsun diye.. dedim böyle böyle ama devletteki prensip meselesi kalp duymadan kan testine yollamam dedi
Saglik ocagi yapiyor orada yaptirsana, gebeyim demen yeterli toksoplazma ve rubella yapılmıyor ama

Merhaba arkadaşlar dünden beri yazdıklarınızı okuyorum yeni bitti.Rabbim hepimize de sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.Benim 8 yaşında bir oğlum var sonrasında 4 kaybım var çok yaşadım o stresi bebeğin kalp atışı yok dediler hep.Rabbim kimseye yaşatmasın.Şimdi yine hamileyim bu defa çok şükür kalbini de duydum ama stresim yine bitmedi arada kahverengi lekelenmem oluyor.Pazartesi acile gittim bebek iyiydi ama leke gördükçe ben stres oluyorum.Yarın tekrar doktora gideceğim inşallah güzel ilerliyoruzdur

Ben de pıhtılaşma varmış 7500 lük hibor kan sulandırıcı iğne , 100 lük corasprin kullanıyorum.Bu defa decort 0.75 mg kullanıyorum.Haftada 1 pruloton depot 500 lük iğne oluyorum.

Allah korktugunuza uğratmasin insallah sag salim kucağınıza almayi nasip etsin kötü tecrube yasamasak da stres hepimizde var, internet elimizin altında her türlü bilgiye herkesin tecrübesine ulaşabiliyoruz öğreniyoruz acaba mı diyoruz ister istemez. Kendimize kötülük ediyoruz aslında hersey Allah'tan..

İnşallah sagsalim kucağınıza alırsınız.

Aynen öyle oluyor her şeyi okuyup panik oluyoruz Rabbim hepimizi bebeklerimizi de korusun inşallah

Hıc sıkma canını ınan her randevu gıdısımde bu sefer kesede gozukmezse haftaya gozukur bu sefer kalp atısını duymazsam bende haftaya duyarım dıye rahatlattım kendını sende oyle dusun dua edıcem hepınız ıcın
Ah canım bir başarabilsem o kadar haklısın ki... Elimden geleni yapıcam inşallah çok çok çok teşekkür ederim.

Kızlar merhaba bende bugun kan sulandırıcı için rapor çıkarmaya gittim devlete herşey yolunda dedi 9+1 den gidiyorum, yarında kendi doktoruma randevum var, umarım hepimiz sağlıklı doğum geçiririz
Amin inşallah maşallah sanada aynı beklenen doğum sat neydi canım senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…