2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Tabi kıl yapısına göre değişiyor alınan verim. İgneli epilasyon çok acılı gerçekten ama kesin çözüm biz tüm aile kadınları ve bircok arkadasim yaptırdık hic birimizde leke olmadı ki güneş görmeyen yerlerde leke olma ihtimali daha da az oluyor. Ama gerçekten cesaret işi iğneli

Ay ben evden çıkarken son 2 damla idrarımı bile yapıp çıkarım dışarda wc girmemek icin yıllardır öyle alışmışım hic aklıma gelmedi böyle diyecegi öğrenmiş oldum artık
Bende sadece muayene günü böyleyim o da karından ultrasonsa. Vajinalde boş olması gerekiyor aksine

Herkese merhaba. Sizlerinde göğüslerinde aşırı hassasiyet var mı. Ben kesinlikle dokunamiyorum. İç çamaşırı bile giyemiyorum. Ama sarkmasindan da endişe ediyorum. Sizler bunun için ne yapıyorsunuz acaba

Herkese merhaba. Sizlerinde göğüslerinde aşırı hassasiyet var mı. Ben kesinlikle dokunamiyorum. İç çamaşırı bile giyemiyorum. Ama sarkmasindan da endişe ediyorum. Sizler bunun için ne yapıyorsunuz acaba
Evet çok ağrıyor balon gibi oldu. Aynı lohusalık zamanında ki gibi oldum. Sarkma şu anda çok olmaz emzirme dönemi çok olur ama ben çözüm bulamadım umarım siz bulursunuz. Emzirme sütyeni alın diycem ama sütyen kadar desteklemiyor

Geçmiş olsun inşallah en yakın zamanda tekrar hamile kalıp sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz

Evet çok ağrıyor balon gibi oldu. Aynı lohusalık zamanında ki gibi oldum. Sarkma şu anda çok olmaz emzirme dönemi çok olur ama ben çözüm bulamadım umarım siz bulursunuz
Ben şu emzirme atletlerinden alayım diyorum ama hiç kullanmadım daha önce ise yarar mı bilmiyorum

Kızlar merhaba bugun dort bucukta kalp atısı ıcın randevum var cok heyecanlıyım banada doktor ıdrara sıkısım gel dedi bugun tam 7+0 olduk sabah siddetli kramp agrısıyla uyndım tırstım bıde benım evde lazer makınem var genıtal bolgemı ben kendım onla lazer yapıyordum sımdı gene yapsam sakıncası olur mu sizce

Lcw dan aldığım penye iç çamaşırını takabiliyorum. Dantel ya da toparlayıcı olanlar çok ağrı yapıyor şimdi bende.

Hamilelikte lazer sakıncalı diye biliyorum. Doktora sorun bence. Sağlıkla duyun kalp atışını inşallah

Burda bi arkadaş lazere gidiyormuş bıraktırmış gittiği yer sonuçta ışın veriyor aletler bence zararlı olabilir

Kızlar bende de bulantı oluyor ama cok sık acıkıyorum ve acıkınca yemediğimde daha cok midem bulaniyor. Daha simdiden 1.5 kilo almisim var mi benim gibi kilo alan
Ben aynı durumdayım ve herşeyden tiksinir oldum bişey yerken korkuyorum artık çok şişkinliğim var umarım kısa sürede geçer...

Valla gebelik şüphesi olanlara bile yapmıyorlar normal de. Ama ev tipi makineler de de aynı mı bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…