2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar merhaba,
Umarım herkes iyidir
kızlar ben 2 yıldır lazer epilasyon yaptırıyordum.bacaklarımda kalmadı sayılır.bir iki tek kıl varsa odur.ama koltuk altı,genital ancak yüzde 50 si duruyordur.lazer yaptıramam,alternatif ne yapsam?sizin bu yönde deneyiminiz var mı?tabi birde bıyık var

Selam kızlar.8.haftadayım ben.kramp ve sancı giriyor arada kısa süreli.Sizce normalmidir?Randevuma daha 10 gün var
Selam benimde 7+5 oldu. Arada bana da sancı ve böyle batma şeklinde kramplar oluyor rahim büyüdüğü için oluyormuş. Çok şiddetli ve uzun süreli olmadığı sürece sorun yok .

Merhaba iki yıldır yaptırıp hala koltuk altinda yüzde 50 sonuc alamadiysan bence devam etmemen lazım hamilelik olmasa bile canım. Ben de evlenmeden önce yaptırdım koltuk altı epey bitti 4-5 seanta ki epey kıllı biriyim, kalan 5-10 kıl için iğneli epilasyon yaptırdım tertemiz oldu senelerdir hala da çıkmadı. Yüzüme full iğneli epilasyon yaptırdım hic lazer degdirmedim. Kaş, bıyık, çene, favori bölgesi, yanaklar yani tüm yüz onlar da hala çıkmadı. Bacaklarima sadece lazer yaptırdım ama koltuk altı kadar sonuc alamadim hala makinayla gecmem gerekiyor özellikle üst bacak. Özel bölgeme de agda devam ediyorum şimdilik. İğneli epilasyon hamilelikte de yapilabiliyor işin ehli biyere baslayabilirsin

Merhabalar
Evde kullanilan IPL lazer cihazları hakkında hamilelik döneminde kullanilip, kullanilmamasi ile ilgili bir bilginiz var mı?

Merhaba Eylul anneleri, bende ilk randevuma gittim simdi geldim kesemizi gorduk icinde minigide gorduk belli belirsiz kalp atimi da var dedi doktor ama haftaya gel daha net duyariz dedi, bu arada 25mg euthyroxa başladık tsh degerim yuksek oldugu icin, folik asitte folbiol öneriyorum dedi, kafam karistibenim iki gebeligimdz de folbiol kullandim ben, bizden haberler bubkadar, fotograf atayim belki tahmin yuruten olur

Kızlar bir şey danışmak istiyorum Malatyada yaşıyorum Ankaralıyım 5 haftalık hamileyim sizce uzun yola gitmek sıkıntı olur mu?

Bende gebelik dolayısıyla ara verdim jiletle devam et dediler. Öyle yaptım artma olmadı. Siz yine de yaptırdığınız yere sorun bence

Kızlar bir şey danışmak istiyorum Malatyada yaşıyorum Ankaralıyım 5 haftalık hamileyim sizce uzun yola gitmek sıkıntı olur mu?
Benim doktorum izin veriyordu 7 saatlik yola. Ama su içmeye dikkat etmem ve sık sık mola verip yürüyüş yapmam kaydıyla

Ya 2 yılda 10 seans olmuştur işte.10 seansta bacak bitti..ama genitalle koltuk altı %40-50 duruyor..iğneli korkutuyor beni,hem can yakması bakımından hemde leke meselesi yüzünden.zaten bu dönemde öyle bir şeye girmem..gittiğim yer kötü bir yer değildi aslında ama herkesin bedeni farklı tepki veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…