2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Daha ilk defa beta yaptimTiroidi yuksek gorunce hemen doktora randevu aldım yarina, seninde yuksek cikmis canim ihmal etme, benim diger hamileligimde de tiroid yüksek cikmisti ilacla devam etmisti, suanki degerim 5.5 canım
Evet canim yarin gidecegim. Ama benimde ilk defa bu kadar yuksek. Her hamileligimde ilac kullaniyordum

Selam kızlar, cinsiyet tahmini yapabilir misiniz acaba

Eklentiler

• IMG_20210127_092033.jpg
    141,7 KB · Görüntüleme: 61
Canım canını sıkma geç döllenme olmuşsa daha geç görünüyor.ins duyarsın miniğinin kalp atışlarını Doktor ne dedi

Doktor ilgisizin teki öyle sinir oldum ki özel hastane sözde iç bişey demedi taburcu edeceği hastaları varmış çıktı gitti ultrason kağıdını bile düğmesine bastı gitti sonra çıktısını ben koparıp aldım. Geçen hafta cuma günü5+1 iken 5+6 görünüyordu ultrasonda ilerdeydi bile yani geç döllenme dEğil aksine erken çok da panik biriyim çok endiseliyim korkuyorum inşallah haftaya duyarım

Merhaba Allah nasip ederse bende Eylül yada Ekim annesi olacağım galiba tüp bebek tedavisi ile beta da çok şükür gördük artış değerimizi salı günü gidip kesemizi göreceğiz vitamin imizin

Evet canım. Her tür akıntı mevcut ben de
dün doktora gittim kanama gözüküyor içerde ben de, o yüzden kahve lekelenme devam ediyor az az. Onun haricinde normal akıntı da var.
Bende de kanama alanı varmış progestana başlattı. Sana verdi mi

Benim doktorum gun asiri al demisti hic degerime bakmadan cunku fazlasi cocuklarda hiperaktivite yapabiliyormus canim.

Benim doktorum gun asiri al demisti hic degerime bakmadan cunku fazlasi cocuklarda hiperaktivite yapabiliyormus canim.
Her seyin fazlasi oldugu gibi folik asidin de zarar. Allah korusun baska etkiler de olabiliyormus ama sanirim o ciddi yukseklik icin gecerli.
Tesekkur ederim yanitiniz icin

Her seyin fazlasi oldugu gibi folik asidin de zarar. Allah korusun baska etkiler de olabiliyormus ama sanirim o ciddi yukseklik icin gecerli.
Tesekkur ederim yanitiniz icin
Aynen oyle ben yine her gun aliyordum ama bazen iki gun unuttugum oluyordu onemsemiyordum Hele arada avokado ceviz vs yiyorsaniz dogal yollarla da desteklemis oluyoruz:)

lekelenme oluyor mu peki canım. ben de progestan başladım ultrasonda sıkıntı görünmedi ama lekelenme var bende de
Tam tersi bende de. Ultrasonda görüldü ama lekelenme yok. Ama diğer gebeliklerimde de oldu hep. Kahverengiyse sorun olmuyor onu anladım. Kırmızıyken düşük yaşadım. Kahverengi olan sağlıkla doğdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…