Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O düşünce benim de beynimi kemiriyor ya oğlumu 3 gün geçince öğrenmiştim nasil beklemişim diyorum

Ovulasyon testim bu şekilde çıktı kızlar

Eklentiler

• 20211015_130923.jpg
    153,9 KB · Görüntüleme: 36
Bugün regl günüm ilk ay deneme de ama geçen ay sebepsiz 10 gün gecıkme yaşadım bu ay da öyle olur diye korkuyorum bekliyorum bakalım

Bugün regl günüm ilk ay deneme de ama geçen ay sebepsiz 10 gün gecıkme yaşadım bu ay da öyle olur diye korkuyorum bekliyorum bakalım
Bende 5 gün geçikmiştim canim geçen ay mevsimsel olabilir belki test yapmayı denemedin mi

Benimde bat 24 ekim. Hiç belirti yok bende. Sizde var mıı ?

Bel ağrısı ve kasık ağrısı oluyor ara ara tabi umitlenmek dr istemiyor insan sende varmi cnm
Gaz var bende birde şişlik var ama yediklerimden de olabilir bilemiyorum fasulye falan yemiştim Dayanamadım test yaptım tabiiki negatif. Her gün düşünmekten duramıyorum yaa Önceden regl tarihim hemen gelmesin diye uğraşırdım. Şimdi gelsede öğrensem diye

Ben gecen ay hsg cektirdim o zaman yoktu ama simdi olmus olabilir, allah korusun tabi. Suphen varsa bi kontrole git canim
Hgs den sonra gebelik oluyor diyorlardı insallah senin de görürüz canim o gününü benim adet sancilarm baya ağrılı geçiyor evlenmeden önce de öyleydi ondan şüphe ediyorum ama gidemiyorum tabi
Ayni şeyleri yaşıyoruz hepimiz canim ben o sebepten test almadım eve hayirlisi diyelim

Doktorum da takma diyor ama kızlar allah aşkına takılmayacak bi durummu heleki regl günü yaklaştıkça aklım orda valla gelecek mi gelmeyecek mi diye
Maalesef ki takılıyor insan ya bir de adet olmadığımız zaman varmi yok mu neden gelmedi bebek varsa bide erken öğrendiysen vay haline bekle de bekle

Maalesef ki takılıyor insan ya bir de adet olmadığımız zaman varmi yok mu neden gelmedi bebek varsa bide erken öğrendiysen vay haline bekle de bekle
Dimi kesesiydi kalp atisiydi ama cok guzel seyler yaa.Rabbim bu güzel duyguları buradaki tüm arkadaşlara bize ve tüm hakednlere tez nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…