Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamilelik ve regl belirtileri aynı olmasa keşke. İşimiz ne kadar kolay olurdu değil mi kızlar :halay:Benimde Bat 23 Ekim 8 gün var. ama bende 3 gündür falan bi şişlik var vücudumda, göğüslerde.. ne yesem ya da yemesem şişiyorum gibi. Dayanamayıp dün erken gebelik testi yaptım, önce bişey yoktu sonra silik ikinci çizgi gördüm. Ümitlenmek de istemiyorum ama adet öncesi bu kadar erken belirti olmazdı. Beklemek sabır işi cidden. Kanda en erken ne zaman çıkıyor bilen var mı?
Geçen dinlediğim perinotolog kanda 8gün sonra dedi. Çatlamadan sonra 8gün herhalde

Kzılar bugün öyle bir haber aldım ki eski komşumuz ablam gibiydi kızı vardı bekar 17 yaşında evde rahatsızlanmış bir götürseler hamileymiş 7 aylık doğmuş bebek her ay da regl görmüş tecavüze uğramış sevgilisi tarafından haberi olmamış bebekten kuveze girmiş bebek 1 ay kalmış 3 kere kalbi durmuş tekrar döndürmüşler kızı annesini eve getirmemiş bile o adama vermiş ya nasıl bir dğnyadayız nasıl bir imtihandır çok üzüldüm ya

Kzılar bugün öyle bir haber aldım ki eski komşumuz ablam gibiydi kızı vardı bekar 17 yaşında evde rahatsızlanmış bir götürseler hamileymiş 7 aylık doğmuş bebek her ay da regl görmüş tecavüze uğramış sevgilisi tarafından haberi olmamış bebekten kuveze girmiş bebek 1 ay kalmış 3 kere kalbi durmuş tekrar döndürmüşler kızı annesini eve getirmemiş bile o adama vermiş ya nasıl bir dğnyadayız nasıl bir imtihandır çok üzüldüm ya
Ay şok oldum kıza mi üzüleyim duruma mi şaşırayım nasıl her ay regl olabiliyor ya mümkün mu öyle bi şey allah yardim etsin

Aaa Rabbim Esirgesin kız karnı da mi sismemiş bu kizin. Bide üstüne görmüş dedikleri o galiba. ALLAH im gostermesin evlstlarimiza cok kotu bi devirdeyix

Ay şok oldum kıza mi üzüleyim duruma mi şaşırayım nasıl her ay regl olabiliyor ya mümkün mu öyle bi şey allah yardim etsin
Bilmiyorum anne babanın yerine koyuyorum kendimi hiç tanımadığım bir eve yollar mıydım sırf başına bu geldi diye yaşamadan bilemeyiz elbet Allah yaşatmasın kimseye ama kahroldum ya Allah şaşırtmasın kimsenin evladını🙏

Aaa Rabbim Esirgesin kız karnı da mi sismemiş bu kizin. Bide üstüne görmüş dedikleri o galiba. ALLAH im gostermesin evlstlarimiza cok kotu bi devirdeyix
Kilo almış biraz ama annesi hiç anlamamış iki ay önce bende gördüm kızı dal gibiydi zayifti şok olmuş herkes amin canım ahir zamandayız rbbim korusun inşallah

Canım geçen ay geç olmuştuk. Bu ay normal dongune mi geçiyorsun. Ben ovulasyon kullanmadimda hala düşünüyorum kaç günde adet olcam diye
Uygulama kullanıyorum canım uygulama otomatik olarak verilerilerin ortalamasını alıp hesaplıyo bat 2 kasım görünüyo mesela.. Reglim biter bitmez ovülasyın testi yapmaya başladım gün aşırı değerlendirmeye çalışıyoruz. Pik görürürüm inşallah😅

Kilo almış biraz ama annesi hiç anlamamış iki ay önce bende gördüm kızı dal gibiydi zayifti şok olmuş herkes amin canım ahir zamandayız rbbim korusun inşallah
Ya çok üzüldüm Rabbim kimseye yaşatmasın böylemi bişi kız içinde anne içinde çok zor :KK42::cry: 3 ay gören adet benim bir arkadaşım var oluyormuş öyle şeyler

Uygulama kullanıyorum canım uygulama otomatik olarak verilerilerin ortalamasını alıp hesaplıyo bat 2 kasım görünüyo mesela.. Reglim biter bitmez ovülasyın testi yapmaya başladım gün aşırı değerlendirmeye çalışıyoruz. Pik görürürüm inşallah😅
Hayırlısı olsun canım hakkında ✨

X